0 oy
144 göst.
Aile kategorisinde (3,895 puan) tarafından
Eşim diyor emzik kullan diye bizimki cok agliyor surekli sakinleşmek için elini emiyor kullanmalı mıyım ? ??

6 Cevaplar

+1 oy
(5,314 puan) tarafından
Tutuyor ise kullan ama surekli agzında olmasın  
-Reklam-
0 oy
tarafından
Elini emmesinden daha iyidir emzik canim, eline cok alismadan bi dene derim, cunku emzigi biraktirmak cok daha kolay
(144 puan) tarafından
6 yasima kadar emzik emdim zorla biraktirdilar 13 yasima kadar parmagimi emdim sonra agac cikacak dediler biraktim :D
tarafından
Hay allah iyiligini versin seninki baya bi uc ornekmis:) ben de cok uzun emmisim emzigi zor biraktirmislar ama kizima 2 yasinda biraktirdim aci oje surdum emzigine bi kac gun agladi birakti
(144 puan) tarafından
Valla Komik ya annem aci surmus oh ne guzel demissim inatcilik yaparmissim aklima kendim geldim kendimi anlattim yegenimde ayni benim gibi Plastik kutusu var tüm emziklerini oraya sakliyormus gittigi her misafire kesinlikle onuda goturusor yas 2 ve misafirdeki yasitlarina gel emziklerimizi degiselim felan tabi ablam sinir krizi :DDD
0 oy
(1,464 puan) tarafından
Kullan canim emzige bende karşıydim uyurken bogulmayi önlüyor mus bi yerde okudum sonra kullanmaya başladım kendimde rahatladım.
0 oy
tarafından
Benim bebeğim almadı alsaydı iyiydi gece uyutmaya sürekli emmek istiyor diş çıkarıyor bide en azından emzik sakinleştirirdi
0 oy
tarafından
Alıyor ise kesinlikle kullanmalısın benimkiler 3 ay emzik emdi sonra parmak almadığım emzik kalmadı almadı 2 Side 
0 oy
tarafından
O kadar uğraştım ama tutmadı kzım keşke tutsaydı 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 91 göst.
12 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,366 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 76 göst.
3 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Hillll (606 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 18 göst.
14 Aralık 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Sertuğ (345 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 149 göst.
21 Ekim 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde esrausen676 (60 puan) tarafından soruldu

381,185 soru

11,411,458 cevap

34,953 kullanıcı

...