0 oy
172 göst.
Diğer kategorisinde (64 puan) tarafından
Kizlar sabah kanamam var diye yazmıştım size ... hastaneye gittim fakat pazar günü olduğu için  1 tane bile kadın  doğum doktoru yoktu ve benim durumumda hastaneye bile çağırmadilar doktoru ...arayıp durumumu anlattıkların da doktor bey bir ilaç söylemis ve endişelenmesin yarın kliniğe gelsin falan demiş gönderdiler eve .... kanamam hala devam ediyor ve kasiklarim da sancı var... sanirim düşük yapıyorum ama malesef müdahale eden olmadı.  Çok üzgünüm yaa :( elimden hiç birsey gelmiyor 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Her kanama düşük degil Benim bacağımdan boşaldı kalp atışı aldi
(64 puan) tarafından
Insallah öyledir canim ... ilk gebeliğim de  böyle bir kanama yaşamadım bilmiyorum o yüzden ne olabileceği hakkında en ufak bir fikrim yok ... sadece korkuyorum
tarafından
Benimde ilk habire oluyo kanamam aşırı derece de hemde hep öldü diye gidiyorum çok şükür alıyoruz kalp atışını korkma inşallah sende duyarsın ilişkiden sonra mi oldu kanaman yada 24 saat sonra mi oldu ben de Öyle olmuş tu
tarafından
3 gun sürüyor benim sonra kahve rengi oluyo
(64 puan) tarafından
Yok canım ilişkiden sonra olmadı... durduk yere bende anlamadım
tarafından
Ambulansı ara kanamam var gebeyim de onlar yollar seni
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ozel hastanede her zaman bir nobetci k.dogum oluyor canim ozele git mecbue
(64 puan) tarafından
Canim özel hastaneye gittim zaten ... Tekirdağ' da oturuyorum ben ama gittiğim hastanede nöbetçi kadın doğumcu yoktu resmen birsey yok diyerek eve gönderdiler
tarafından
Dusuk onleyici igne mi bi sey yapiyolar canim bende bu kere dusurdum belki yapsalar dusmezdi ayaklarını kaldirip yat yapacak bi sey yoksa
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım umarım düşük değildir 
(64 puan) tarafından
Insallah canim yaa umarım düşük değildir
0 oy
tarafından
Kuzum benimde kanamam oldu ped doldu pihti düştu şükür birsey olmadı. Baska bir hastaneye gitme şansin yok mu. Uzan hic ayaga kalkma verdigi ilaci kullan
(64 puan) tarafından
Progestan verdiler canim onu kullanıyorum ve dinleniyorum bol bol ... sabah bir kliniğe gidicem insallah kötü haberlerle dönmem
tarafından
Iyi ilac bende onu kullandim. Ama ozel hastane varsa yakininda git canim acilde kadin dogum doktoru oluyor. Yoksada eger ayaklarinin altina yastik koy wc disinda kalkma. Insallah iyi haberle dönersin
(64 puan) tarafından
Insallah canim benim ya insallah güzel haberler alırım
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Genelde özel hastanelerde olur cnm bnce baska ozele git bekleme..bnm de olmstu doktorum igne vurdu düşük tehtidi demisti..igne iyi geldi cok şükür bisey olmadi..oyuzden kesinlikle baska hastaneye git riske atma
0 oy
tarafından
Kadın doğum hastanesi yok mu oralarda nöbetçi doktor oluyor off ya küçük mu şehir nerdesin ki acile gitsen başka bir hastaneye 
(64 puan) tarafından
Tekirdağ çorludayım.canim ben ve kadın doğum hastanesi yok malesef .... başka bir hastaneye gideceğim sanirim
0 oy
(775 puan) tarafından
Kanamn var ağrın var diye düşük olacak diye birşey yok yat uzan ayaklarının altına yastık koy hiç bir iş yapma yarın bi gün  pişman olma git muayene ni ol

Benim de ilk bebeğimde kanama vardı o kadar kanama oldu ki artık düştü sandık ama Dr gittiğimizde kalbi atıyordu doktor yatacak dedi kaynanamlar pek yatırmadılar battım onlara şimdi oğlum 15 yaşında 

sen kimseyi dinleme yat dinlen 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 103 göst.
19 Nisan 2021 Aile kategorisinde Asmin47muzeyyen (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 74 göst.
12 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Esradaglii (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 75 göst.
6 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selimbebek (942 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 78 göst.
3 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 1anneadayi (1,267 puan) tarafından soruldu

381,125 soru

11,409,981 cevap

34,946 kullanıcı

...