0 oy
318 göst.
Diğer kategorisinde (117 puan) tarafından
Kızlar 36+4 günlük hamileyim ve baş ağrısı yüzümdeki kemiklerin ağrıması , aşırı derecede miğde bulantısı ve son olarak vajinada asiri derecede baskı ağrı sizce sebebi ne olabilir ?

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bilmiyorum üstte kalsın post
-Reklam-
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Doktor yok diye biliyorum aramızda bence sen bunları doktorunla paylaş normal gelmedi bana 
(117 puan) tarafından
Yarin gidicem randevu bulamıyodum acile de gitmek istemiyorum ınsllh kötü bisi yoktur
(4,698 puan) tarafından
Acile gittiğinde kadın doğum ilgileniyor ulturasonla bakılıyor gerekirse tahlil test yapılıyor
(117 puan) tarafından
Kayinvalidem memleketten geldiği günden beri bu haldeyim ve kendisi de bu şekilde hastaneye gitti bugün sadece üşütme denmiş ama inandırıcı gelmiyo
(4,698 puan) tarafından
Sen hamilesin canım sana üşütme demezler
0 oy
tarafından
zaten gunun yaklasmis cnm dogum yaklasincada kemikler agrir ki son 3 ay ilk aylardan daha zor olur korkma bisey yoktur 
(117 puan) tarafından
Insllh birazdan gidicem bakalım ne dicekler
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Mide bulantısı ve vajinaya baskıyı ciddiye almalısın ve muayeneye gitmelisin bence. 
(117 puan) tarafından
Birazdan gidicem ınsllh kötü bisi değil-dir su an bile miğde bulantisina yatamiyorum
0 oy
(863 puan) tarafından
Doğumun yaklaşmış yada çok yakında gerceklesicek olabilir ama yine de kadın doğum acile başvurarak içini rahatlar her hamilelik aynı geçmiyor tabi ama benimde yüz kemikleri hariç diğer şikayetlerin olmuştu aynı hafta günde doğum yaptım 
(117 puan) tarafından
Bende yaklaştığını düşüyorum ama bu denli ağrılarımın olması ilk dogumumdan sonra garip geliyo bana
(863 puan) tarafından
Korona filan olmayasın
0 oy
(482 puan) tarafından
Son aylarda asagi kısımda baskı oluyor illaki. Rahim kasilmasi da cabası. Üst solunum yolu enfeksiyonu olabilirsin grip falan. Sabahtan bir doktora görün. Senin için hayırlı sonuç olsun.
(117 puan) tarafından
Yok grip değilim de sadece aşırı derecede migdem bulaniyo ve lavaboya zor atıyorum kendimi yüz kemiklerim ve başımın ağrıması da cabasi mahvetti beni :(
0 oy
(5,339 puan) tarafından
Açılmanmı var acaba doktora gıt bnm 36 hfta çok baskı vardı aynı şkytlerr 36 haftalık doğurdum suni sancı aldım 
(117 puan) tarafından
O suni sanciyi ilk doğumumda almıştım da bi daha tövbe:) Ama açılma varsa bugün muayne eder ve bakar diye düşünüyorum
(5,339 puan) tarafından
Brnm de ilk doğumumdu bnfe artık tobe dyorum yaa çok zor vaala
0 oy
tarafından
Kız gebelikten onlar Allah iyiliğini versin:))))))
(117 puan) tarafından
:))) bu denli olmamıştım evet her hamilelik bir değil ama son 2 3 gündür böyleyim
tarafından
Bendede oluyo cnm ondan dedim:))
0 oy
tarafından
Vücut kendini doğuma hazirliyor bebek aşağı iniyor özellikle vajina baskısı bu yüzden oluyor 
(117 puan) tarafından
Evet aşırı derecede baskı var bildiğin kafası orda hissediyorum bunu hareket edemiyorum bu yüzden
tarafından
Doktora git bi muayene ol kafası kanala girdi muhtemelen. Dayanamayacak gibiysen git.

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 151 göst.
18 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Mrvync (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 178 göst.
28 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 59 göst.
0 oy
7 cevap 445 göst.
3 Şubat 2020 Diğer kategorisinde beraa12 (10 puan) tarafından soruldu