0 oy
505 göst.
Aile kategorisinde (1,279 puan) tarafından
Akşam yazmıştım kızım ateşli diye acile gittik iğne ilaç verdi neyse gittik nöbetçi eczaneye kadın durduk yere bana öyle tafralar yaptı ki neye uğradığımı şaşırdım doktorlara alıştım da eczacı bana tuhaf geldi sonuçta kadından istediğim çocuğun ateşini ölçebilirmisinizdi ateş ölçer yok bizde diyor çok ilginç ya almadan çıktım yarın sabah daha hakeden bir eczaneden alırım daha iyi çünkü doktorun yazdığı ilaçların hepsi evde var biri hariç

8 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Hayırdır. İngiltere prensiyle mi görüşüyorum deseydin. Bi çarpıcan görücek afrayı tafrayı. 
(1,279 puan) tarafından
Aynen öyle sen olsan kesin çarpardın sinirime aldım geri reçeteyi zıkkım yesinler
tarafından
Ben tahammül edemiyorum böylelerine. Beni tersleyeni bende terslerim.
(1,279 puan) tarafından
Ben yapamıyorum işte içine kapanık biriyim o yüzden çok sıkıntı yaşıyorum kendimle
-Reklam-
+1 oy
(3,681 puan) tarafından
Kimsenin seni azarlamaya hakkı yok  onlar kim ki azarlicak beni öyle azarlasalar bende onları yerin dibine sokarım ne olursa olsun 
0 oy
(2,165 puan) tarafından
Eczacı olmuş da insan olamamış
(1,279 puan) tarafından
Aynen öyle hiç aklıma gelmezdi hep kibar nazik insanlar olurdu gittim yerlerde ama şok oldum aldım geri reçeteyi ilaçlar in çoğu varmış zaten evde
(2,165 puan) tarafından
Belkide kafası başka bişeye bozuktu sana tavır yaptı ama ne olursa olsun müşteriye böyle davranmasi doğru değil sen daha istemezsin oradan alışveriş yapmayı öyle değil mi müşteri kaybeder başka bişey değil valla
(1,279 puan) tarafından
Belkide öyle gece geç vakit ti belkide ondan ama kimseye böyle davranmamalı bende keyfinden gelmedim oraya gecenin o saatinde ama düşünmüyor insanlar çok boyutlu işte
(2,165 puan) tarafından
Maalesef canm herkes bizim gibi düşünceli değil o yüzden boşver takma kafana:)
(1,279 puan) tarafından
Aynen canım ben değil onlar kaybetti ben çocuğa eve geldim ilacını hazırladım genede
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Yani neden doktor eczacı seni azarlıyor ki başıma hiç böyle birşey gelmedi neden bunu yapıyorlar 
(4,698 puan) tarafından
Odaya nasıl giriyorsunuz acaba ben direk merhaba doktor hanım veya doktor be deyip gülümseyerek giriyorum merhaba diyorlar şikayetim anlatıyorum ayrıntılarını soruyorlar gerekeni söylüyorlar sorular soruyorum anlatıyorlar çok şükür hep iyi doktorlara denk geldim eczacı hep aynı geçen bizim eczacıya gitmiyim yoldan bir yerden aldım kadınla yarım saat sohbet ettik almanyada doktorasını yapmış 3 çocuk annesiyim gaddar bir anneyim çocuklarıma ilaç içirmiyorum mümkünse evde tedavi uyguluyorum dedi antibiyotiğe karşı olduğunu anlattı dinledim güzel sohbetti bana numarasını verdi eve servisimiz var adresi yazıp reçete fotoğrafınızı atarsanız size yardımcı oluruz dedi el sıkıştık ben ayrıldım
tarafından
Ben de asiri guler yuzlu ve disa dönük bir insanim.Bu konularda da emin olun cok fazla bilinçliyim.İnsan iliskilerini ve insanlara nasil davranmam gerektigini fazlasiyla biliyorum.Şu gerceği inkar edemezsiniz asla .Devlette olan doktorlar genelde kabadir.Sen ne yaparsan yap kaba olmaya da devam edeceklerdir.Bu degismez.Nadirdir iyi doktora denk gelmek .Ben ogretmenim ve su gune kadar yanlisi olsa bile bir velimi bile azarlamadim, azarlamam.Haddime degil.Onlardan ustun asla degilim.Hepimiz insaniz.Devlette calisan doktorlarda kontrolsuz bir ego var ya da asiri tahammulsuzluk ve olaylara duyarsizlik.bunu kimse inkar edemez.Yani sen ne kadar iyi olursan ol geneli boyledir.
(4,698 puan) tarafından
Çok şükür başıma gelmedi hatta bir sefer benim gittiğim doktor izinliymiş başka doktora tahlilleri gösterdim içeri girer girmez merhaba doktor hanım benim yardımınıza ihtiyacım var doktorumuz izinli testlerimize bakar mısınız dedim şikayetleri neydi demişti en baştan anlattım dinledi tertemiz testler dedi çok teşekkür ederim dedim çıktım hamileyken de hep devlet hastanesine gittim
tarafından
Sanşlisin o zaman .Ne diyeyim.Allah herkese senin sansindsn versin.Benim annem bagira bagira dusuk yapti devlette.Bir serumu bile cok gorduler.Ha bu arada Cok degil bir kac yil once...
Ben aile hekimine gittim kan degerime bakarak senin cocugun ya dusmus ya da dusecek dedi.Bir tane betaya bakarak ,hic muayene bile etmeden , pat diye suratima, yuzume bile bakmadi.( Cok sukur su an 26 haftaligim)
Lekelenmem olmustu .Devlete gittim.Kapida 3 hasta vardi .Randevum yoktu .İceri girdim doktora durumumu anlattim .benimpe 5 dk konustu ve Randevusuz bakamam dedi.Oysaki durumum tehlikeliydi ,sunu dedim israrla lutfen sadece kalp atisina bakar misiniz? .O da Ters ters konustu .Öyle yukardan ,oyle kucumser bakti ki.Tavri yuzunden Aglamaya basladim yaninda .Aglaya aglaya gittim eve .randevu bulamadim en yakin 1 ay sonra dedim .O zaman 1 ay sonra  gelceksin dedi ters ters .( Bu arada acilde usg yoktu , mecbur yanina ciktim, ebe ve hemsire doktor hanimin bu durumda muayene etmesi gerekir dedikleri icin)Daha bunun gibi bir cogu...
(4,698 puan) tarafından
Çok kötü olaylar bunlar Allah vermesin şikayetçi olmadınız mı hiç birinden
0 oy
tarafından

Bacı ben böyle olanlara direk lafı çarpıyorum yada gerekirse o an elimde ne varsa yüzlerine çarpıyorum tavsiye ederim çok iç rahatlatıcı.

Bi kere doktorun birinin yüzüne kağıtları fırlattım çıktım gittim özele o doktor gıkını bile çıkartmadı çıkartamadııı çünkü ben haklıydım.

Saygı hakedene verilir yaşı büyük olanlara değil meslek sahibi olanlara değil 

İşini hakkıyla yapana saygı gösteririm kimse bizden üstün değil kimse bizi azarlayamaz !

(1,279 puan) tarafından
O kadar haklisin ki ama yapamam karakter im müsade etmiyor ama içimde volkanlar patlıyor ağlıyorum sonra zaten her defasında sinirden
tarafından
Benimde karakterime ters ama bazen Adamına göre muamele yapmak lazım
0 oy
(295 puan) tarafından
Ya arkadaşım azarlasana orda bir kere yap sonrası gelir zaten ne alaka o kim köp.ek ki seni azarlıyor . Sende kızacaksın yoksa kendini yer durursun 
(1,279 puan) tarafından
İnan ki yiyorum kendi kendimi hem çocuğa üzülüyorum hem bunların yaptıklarına
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Hayır zaten çocuk hasta canın burnunda acile gidiyorsun bi ton tantana ordan çık nöbetçi eczane bulucam diye ayrı bir uğraş tabi o arada çocuk hâlâ perişan halde üstüne bide bunlar çıkıyo karşına tüm sinirini çıkaracan işte böylesinden yermisin yemezmisin ver Allahım ver
(1,279 puan) tarafından
İçimin yapmak istediğini dillendiriyor sun şuan düşün bir tane şurup var onun yüzünden almadığım yarın ilk iş eczaneye gitmek olacak şuan bile çocuğun basını bekliyorum çok rahatsız uyuyamıyor
(3,832 puan) tarafından
Rabbim şifa versin canım çok geçmiş olsun  kimseyi de böyle kansızlarin eline düşürmesin inşallah
0 oy
(4,583 puan) tarafından
Geçmiş olsun kendilerini ne zannediyorlarsa? Aslında evet ağızlarının paylarını vermek lazım ama maalesef bende senin gibiyim, yapmak istesem bile kilitleniyorum bir anda, en sevmediğim huylarımdandır. Bu konuda umarım kendimizi geliştirebiliriz. 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 266 göst.
17 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 194 göst.
19 Ocak 2021 Diğer kategorisinde simgeozkn (1,007 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 406 göst.
15 Ocak 2021 Diğer kategorisinde zeynepcelik (2,444 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 672 göst.