0 oy
209 göst.
Aile kategorisinde (134 puan) tarafından
Eşimin almanyadan dayısı geldi yemeğe davet edicez her yerin tam tekmil tertemiiz ve düzenli olması için yiyp bitiriyorum kendimi 3 5 gün önceden ne yapsam nasıl temizlesem diye kendimi mahvederim bu genellikle eşimin tarafında oluyor yada benim uzun zamandır misafirim gelmiyorsa  belkide tabiki temiz olacaksın diceksiniz ama ben bi başkasına giderim  düzensiz bir ev yemekler on göre olsun hiç tiksinmem rahat oturur gelirim karşıdaki insan benim kadar yıpratmıyor kensdini mesela k. Validenin altında oturuyorum kadını evime tam temiz değil diye çat kapı çağıramıyorum biraz da bu benim arkamdan konuşacağını bildiğim iiçin ama ben onu evine giderim düzensiz bile olsa rahatsiz olmam lafınıda etmem kendime çok kızıyorum bu konuda ama elimden bişey gelmiyor sizde böyle oluyormusunuz hayatta neler var bende takmışım her yer temiz olacak gerçekten üzgünüm 

6 Cevaplar

0 oy
(1,272 puan) tarafından
Bu sizde takıntı haline gelmiş. O yüzden huzursuzsunuz. Bende öyleyim çünkü. İstiyorum ki biri gelecekse önceden haber versin. Çat kapı gelindiğinde acayip huzursuz olurum :) 
(1,272 puan) tarafından
Evet :)) akşam üzeri uyuya kalıyorum gece uyuyamıyorum :D
(16,504 puan) tarafından
Ohh ne güzel
Bende gündüz olsun gece olsun uyuyupp uykumu almak istıomda kızım saolsun bırakıp :))
(1,272 puan) tarafından
Ahh benim bebemde gelsede ben uyumamaya razıyım.
(16,504 puan) tarafından
Yarın inşallah çıkar artık kuzum
(1,272 puan) tarafından
Ayy inşallah canım ya. Sabırsızlıkla bekliyorum gelmesini. Süt sağmakta emzirmekten daha çok yoruyor. Gelince inşallah emzirebilirim memeyi almazsa diye tereddüt ediyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Başkaları evine geliyor diye değil sen evini düzenli görmen için her zaman derli toplu olmalı ama haklısın bende misafir geldiğinde yada annemler gelecekse evimin düzgün olmasını istiyorum çünkü annem geldiğinde ev mis gibi derli toplu dediğinde mutlu oluyorum:)) 
0 oy
tarafından
Bende köşeye bucağa bakacağını bildiğim insanları evime davet etmem. Buyur gel demem yani. Ama yine de kim gelecek olursa olsun daha temiz ve düzenli olmaya özen gösteririm 
0 oy
(276 puan) tarafından
Ayni ben sanki beni tarif etmisin cnm. Evim tertemizdir ama ben dip bucak yapmam lazim. Yıllardır r care bulamadım huyum böyle
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Normalde temiz duzenliyim ama biri gelecegi zaman temiz evi yine temizlerim sanirim bu takinti
0 oy
tarafından
Bende öyleyim ewim pis oldumu basım agryoo bende takintiliym temizliğe çok pis yer görsem hemen siliyom tek kendi ewm için geçerli değil :))

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 148 göst.
14 Ağustos 2021 Aile kategorisinde 3370 (135 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 395 göst.
0 oy
9 cevap 396 göst.
24 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 350 göst.
9 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Miglena (477 puan) tarafından soruldu