0 oy
174 göst.
Diğer kategorisinde (3,451 puan) tarafından
Kızlar 38+4teyim, Molfix pure & soft bebek bezi aldım 1 numara 96lı, şimdi indirimim var tekrar 1 numarami almalıyım yoksa 2 numaramı alıyım, 96lı paket kaç günde biter ? 2 numaraya hemen geçiliyor mu yoksa bi tane daha 1 alıyım mı ? Stok yapamıyorum malum pişik olmasına karşı.

11 Cevaplar

0 oy
(594 puan) tarafından
Bence 1 numara yeterli 96 tane canım 2 numara alabilirsin 
(3,451 puan) tarafından
Tamam teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Alacaksan 2 al 1 yeterli eğer biterse alırsın şimdilik yeter
(3,451 puan) tarafından
Tamam teşekkür ederim
0 oy
(6,825 puan) tarafından
İki numara al cnm çok çabuk büyüyorlar sıkmasın her halükarda iki ztn olur bir hemen küçük geliyor ilk aylarında kilo alımı durumu olduğu için
(3,451 puan) tarafından
Tamam teşekkür ederim
(6,825 puan) tarafından
Aaa yorum da gördüm oğlum doğduğundan beri Molfix kullanıyorum hep hayat kimyadan alırım beleş mi Alican şimdi sen :)))
(3,451 puan) tarafından
Hahahah evet :) hayat kimyanın bütün ürünlerini beleş veriyo sagolsunlar :) bingonun bütün herşeyi, Molfix Bebek bezi ıslak mendil ,molped, evony maske, daha hayat kimyaya dair ne varsa :) çok şükür Allah'ıma.
(6,825 puan) tarafından
İns pişik yapmaz cnm bn çok memnunum ıslak mendil Molfix gzl değil de bezi bir harika hep Trendyol hayat kimyadan alırım:) ne var bana da alsan hiii nerde ana yeri onu bile bilmiyorum netten aliyrm bn sürekli daha dün aldım yine:D
(3,451 puan) tarafından
Öyle satış yeri yok canım normal mağazalara marketlere gonderiyolar ürünleri bide internet işte :)
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Canım biz  40 çıkınca 2 numaraya geçtik şöyle birşey de var ben ilk molfix aldım bebeğimi pişik yaptı derin pişik oldu doktor bezden kaynaklı dedi bende stok yapmıştım bezleri hiç birini kullanmadan primaya geçtik bezi bebekte deneyip gözlemlemek gerekli cildine uyum sağlıyor mu diye 
(3,451 puan) tarafından
Evet bezi deneyerek öğrencez pişik yapıyo biliyorum ama ilk günler sürekli değiştirildiği için ekstra bitane daha olsun belki hemen anlamayız pişik yapıp yapmadığını diye düşündüm, bide eşim hayat kimya da çalışıyo Molfix onların ürünü inşallah pişik yapmaz çünkü bebek için ücretsiz verilcek bez doğduktan sonra :)
(4,698 puan) tarafından
İnşallah yapmaz canım ben molfixi çok beğenip almıştım prima gibi ince ve yapısı güzel kuruda tutuyor içide dağılmıyor
0 oy
tarafından
Hayır sakin 1 numara başka alma 2 ile devam et. Ben aldım 240 lı fazla bile geldi zor bitti küçük geliyor 1 aylık olunca 
(3,451 puan) tarafından
Benimki 96lı 10 gün içinde biterse bı tane daha 1 numaraya ihtiyaç olur mu diye düşünmüştüm, teşekkür ederim
tarafından
Şok markette var ufak paket ordan alırsın ben 2 numarayı ordan aldım 2 numara olarak o yetti 3 é geçtik
(3,451 puan) tarafından
Bakiyim şoka teşekkür ederim
0 oy
(5,507 puan) tarafından
Bence hiçbirşey alma canım o 96lıyı bi dene pişik olabiliyor ben aldım elimde kaldı biraz kızım pişik oldu
(3,451 puan) tarafından
Pişik yapınca hemen anlaşılıyor mu ? İlk 10 gün içinde anlar miyiz yani bezin pişik yapıp yapmadığını
(1,207 puan) tarafından
Canım ilk 10 gün içinde değil bir iki gün içinde anlarsın zaten pişik yapıp yapmadığını
(3,451 puan) tarafından
He iyi o zaman ben ne zaman anlaşılır bilmiyodum
0 oy
(671 puan) tarafından
Cnm yetmez bence .ilk doğunca bebekler çok bez değiştiriliyor. 96 li paket sana 10 gün gider ancak.
(3,451 puan) tarafından
Bende öyle düşündüm teşekkür ederim
(671 puan) tarafından
Ricederim cnm.
0 oy
tarafından
Canim 1numara alma yeter 2no al ben direk 2numaradan basladim 1ay sonra 3e gectik
(3,451 puan) tarafından
Birazda bebeğin kilosuna bağlı hemen 2 numaraya geçip geçmemesi anladığım kadarıyla
0 oy
(13,202 puan) tarafından
1 paket 1 numara ile idare edenleri anlamıyorum çünkü 60 gün 2 saatte bir bez değiştirdim ve 2 numaraya ondan sonra geçtim üstelik bebeğim 3770 doğdu aldığı kiloyu tahmin edersin. Dört beş paket kullandım 
(3,451 puan) tarafından
Çoğu kişi hemen 2 ye geçmiş kafam karıştı benimde ya
(13,202 puan) tarafından
Çoğu kişi geçiyor işte anlamıyorum sonra geniş bez de kaçırıyor idrar oluyor çocuğun her yanı. Bugüne kadar kakadan bir kez çişten 5-6 kez değiştirdim üstünü hiç sıkıntı yaşamadım en çok şikayet edilen konudur üstelik
(3,451 puan) tarafından
Evet normalde hep yatağa bile geçiyo sızınca
0 oy
(3,273 puan) tarafından

Konuyla alakasız olacak ama çok şaşırdım şuan. Yorumlarınızı hep görüyordum da ben sizin bebeğiniz var sanıyordum yani hamile olarak düşünmemiştim.niyeyse :D

(3,451 puan) tarafından
2 yaşında görümcem var onla alakalı bildiğim şeyleri yazıyorum ondan öyle sanmış olabilirsiniz hahahaha :)
(3,273 puan) tarafından
2 yaşında görümce mi :))))) kayınvalideniz genç galiba
(3,451 puan) tarafından
Kayınvalidem 2005te vefat etmiş, bu ikinci evliliği kayınpederimin, oda 43 yaşında doğurdu :)
(3,273 puan) tarafından
Ooo hiç aklıma gelmedi ikinci evlilik olacağı

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 153 göst.
23 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Vesile hakan (844 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 213 göst.
11 Aralık 2023 Diğer kategorisinde YAVRULARIMM (2,452 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 211 göst.
0 oy