0 oy
213 göst.
Aile kategorisinde (346 puan) tarafından
Hanımlar iki buçuk ay önce sezeryan doğum yaptım 40 m çıktıktan sonra ilişki oldu geçer dedim ama hâlâ geçmedi sizde yaşadınız mı napicam doktora gitmeli miyim bunun icin

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Psikolojik mi acaba kendini sartlama acıyacak diye. Psikolojikmen rahat olduğun halde acı oluyosa git doktora belki enfeksiyon falan olabilir 
(346 puan) tarafından
İdrar yolu enfeksiyoni da var canım ama dogumdna önce de hep vardı benimidrar yollarında enfeksiyon kendiminsiter istemez kasıyorum açıyor çünkü sırf korkudan istemiyorum ama evlilik içinde iyi bişey dehil
tarafından
Korkma canım tabi ki evlilik için iyi değil rahat olmaya çalış
-Reklam-
0 oy
(123 puan) tarafından
Benimde doğumdan sonra 2 ay sürdü alışmam insan ilkinde acıyınca hep acıyacak diye düşünüp istemsizce sıkıyor.Sıkma kendini ve yine acıyacak diye düşünme.
(346 puan) tarafından
Geçer mi acaba ya korkuyorum sürekli evligimi etkiler diye de çekiniyorum ister istemez ben doğumda elle kontrol ettikleri için acoyor doye düşünüyordum ama geçmedi kaç gün oldu hala ayni
(123 puan) tarafından
Benim canim biraz fazla tatlıdır ama benim bile geçti seninki de geçer.Eşin anlayışlı biriyse evliliğini etkilemez sonuçta hamilelik ve doğum zorlu süreçler.
(346 puan) tarafından
Kesinlikle öyle canım kaç ayda geçti senin
(123 puan) tarafından
İlk ilişkiden sonra 2 ay sürdü benim eşim isticek falan diye aklım çıkıyordu o zamanlarda ama acimicak acimicak diye diye geçti:))
0 oy
(176 puan) tarafından
Canım ilişki sırasında kasma rahat ol bende bu yüzden doktora gitmiştim çok acı hissediyorum diye doktor bakmıştı içime temiz olabilir normal bir süre sonra geçiyor demişti kendimi kastığımda hala hissederim rahat olduğumda hissetmem acı bir de pozisyonla da çok ilgili doktorum sen kontrol sende olsun ilişki sıradında demişti bir de jel kullan demişti dediklerini yaptım bir sorum olmadı canım 
(346 puan) tarafından
Kaç ayda geçti canim
(176 puan) tarafından
Biz zaten ilk 3 ay ilişkiye girmedik sonra doktordan sonraki ilşkide jel kullandığım ve kendimi kasmadığım  için öyle aman aman acı hissetmedim 3 de falan tam geçmişti
0 oy
(1 puan) tarafından
Canim bendede ayni sorun oldu cok aci vardi sonra dr gittim vajinal ultrasonla rahimde sıvı birikmesi var denildi ilacla düzeldi cok sukur
(346 puan) tarafından
Kaç ay sonra gittim canım doktora
(1 puan) tarafından
4 aylikti sanirim net hatirlamiyorum ama sezaryen sonrası cagrilmistim o zamam muayne oldum

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 110 göst.
0 oy
10 cevap 306 göst.
7 Ekim 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 144 göst.
20 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Semaa.Cetin (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 327 göst.
4 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde GamzeliBayan (1 puan) tarafından soruldu