0 oy
174 göst.
Diğer kategorisinde (91 puan) tarafından
tarafından yeniden kategorilendirildi
Kizla bugun yigenimin sunneti var takı olarak önce dedim 200 TL atacam sonra dedim olmadı yanımda olan çeyrek atarım falan sonuçta abimin kız kardeşi olarak bir ben burdayım altın atmadan ne bilim yengemin kız kardeşi hepsi altın atacak ben atmadan yani biraz farklı olur diye neyse eşim bunu öğrendi atma durumumuz yok falan diyor borç falan ama borç 2 cumhuriyet altını ve kayinpederime 2 bin borç var şükür o kadr durumumuz kötü değil neyse ben ona aç değiliz açıkta değiliz 1 çeyrek mi fazla olacak dedim baktım ben atma diyorum yine sen bilirsin falan dedi bende senin erkek kardeşinin çocuğunun suneti olsa ben desem 200 at olur mu sustu kapattı teli 

Şimdi haklı değil miyim kendi ailesi olunca cumhuriyet altını bana gelince para durum olmasa eyvallah ama benm de ilk yiyegimin suneti atmasam olmaz bugün onlara yarın bana ben cagirsam eşimin ailesinden daha çok şey yaparlar

5 Cevaplar

0 oy
(10,978 puan) tarafından
Haklısın olmaz oyle o senin yiğenin. İnsanın da bir şanı var 200 TL olmaz. Bir zahmet orada cenesini kapatacak
(91 puan) tarafından
Aynn onun kardeşi deyince susuyor ama bana gelince olmaz durum yok gibisinden konuşuyor sonra beni suçluyor benle tartışıyor diye
(10,978 puan) tarafından
Erkekler aynı işte hepsi aynı
-Reklam-
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Yabancıya takmiyorsun ya üstelik ilk yeğenin borç morç altın gerek 
(91 puan) tarafından
Aynn yarım yerine çeyrek oda takıyorum karşı taraf altın atacak ben para atsam abim biraz burkulur ben olsam kırılırim hatta
(3,832 puan) tarafından
Aynen öyle hem yabancıya gitmiyor ya
0 oy
(1,021 puan) tarafından
Sağolsun o konuda eşim karışmaz zaten hep çalıştım ama hep der ben ailenin ne demek olduğunu evlenince senin ailende gördüm der o yüzden bencede çeyrek yada en azından gram altın benim kızım olacak inşallah önce yengem dedi dayısı yarım altını hazırla diye ki ev ve arsa borcu ödüyorlar 
0 oy
(16,506 puan) tarafından
İlk yeğen 200 az canım

Çeyrek olmasa bile 500 derim ben cnm 
0 oy
tarafından

Abim bana abilik yapmadı o da yapacak hiç birşey tskmıcam bende:D

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 137 göst.
28 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Aysel Güzel (1,151 puan) tarafından soruldu
0 oy