0 oy
182 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde tarafından
Sordum ama herkes yanlış anlamış Ben duşu kastettim banyoyu değil fakat cogu kisi banyo ve dysu ayni sey saniyormus Ve her gün duş aldığım için sizin de öyle yaptığınızı sandım ve ben zaten şampuansız çıkmam ama yapanı duymuştum o yüzden merak ettim

4 Cevaplar

0 oy
(644 puan) tarafından
Ben hsyatta dus almsm normsl.yikanitim dus sade suyka olan borseydir zaten herjez niye yanlis snlamiski seni cok sacms
-Reklam-
0 oy
(326 puan) tarafından
Duş demek saçlarını ıslatmadan vücut yıkamak demek canım senin yazdığının banyodan bir farkı yok o yüzden yanlış anlaşılma olmuştur 
tarafından
Hayır ne alaka. Duş şampuan kese gibi banyo bakımı yapılmayan kısa sureli banyoya denilir. Evet saçlar ıslanır ama şampuan kullanmayan da olur kullanan da olur.
(326 puan) tarafından
Sen nasıl biliyorsan öyle yap canım ozaman duşta sadece saç ıslanmaz sadece suyla yıkanılıp çıkılır yada sabunla yıkanılıp çıkılır farklı bilgilerimiz.
0 oy
tarafından
Ben ona yazmadım ama öyle temiz olduğunu sanmıyorum valla şampuan duş jeli şart 
0 oy
(4,584 puan) tarafından
Her gün duş alıyorsan zaten iki günde bir saçları yıkaman yeterli. Tabii hava çok sıcak değilse ve kafan terlemiyorsa. Her gün her gün de kafaya şampuan sürmek iyi değil aslında.

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 194 göst.
16 Mart 2022 Aile kategorisinde Esmer anaa (988 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 261 göst.
4 Ocak 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,363 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 222 göst.
27 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 401 göst.
23 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Birmelekannesiii (74 puan) tarafından soruldu

379,679 soru

11,365,565 cevap

34,845 kullanıcı

...