0 oy
319 göst.
Aile kategorisinde tarafından
tarafından kapalı
Hamileyim ne ise yarar bu gen testi diyorki neye alerjin var ona bakacaklar hiç inandırıcı gelmiyo bana
notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
DNA testiyle bi alakası yoktur umarım
tarafından
Umarım ben de ona yordum
-Reklam-
0 oy
(10,931 puan) tarafından
Ne alaka gen testiyle alerji? Sende problem var mı genlerinde bir hastalık var mı neye taşııcısın ona bakılıyor
tarafından
Yok canım yemek yiyemiyorum ondan dedi
(669 puan) tarafından
Kan testi demek istemistir belki
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Nifty testi var ya hastalık var mı diye bakıyorlar alerji değil ayrıca parasını verecekse yaptır 
tarafından
Dna testi mi o
(13,202 puan) tarafından
Yok canım biz yaptırdık sağlıklı mı değil mi ona bakıyorlar
0 oy
(1,337 puan) tarafından
Benim bebeğim ikili taramada riskli çıktı zihinsel engeli olabilir diye ve gen testine yolladılar yada çocuktan örnek mi sıvımi ne alcaz dediler hamilelikte o riskli dediler gen testi yaptık sağlıklı filan engeli yok iciniz rahat olsun dediler ama alerji filan için bakılıyo mu bilmiyom
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Gen testi derken ne demek istiyor ki acaba ikili üçlü testlerden mi bahşediyor bebeğin herhangi bir sağlık sorunu var mı onu mu öğrenmek istiyor 
tarafından
Yediğim yemeklere alerjim mi varmış ona bakiyolarmis dna testi gibimi
tarafından
Onlarda yaptıracak mis
(4,089 puan) tarafından
DNA testiyle alakası yok bebeğin sağlık durumuna bakılır ikili üçlü ve bi kaç tane daha böyle test var gen testi bu doktorunla sen konuşuyorsun sonuçta gidince sorarsın ona göre karar verirsin
0 oy
tarafından
Ne alakaya gen testi. DNA testi çocuğun dnasiyla ilgiki bir nevi babalık testi. Alerji testi senin alerjinle ilgili olanı söyler o bambaşka zaten 
tarafından
Gen testi ile dna testi aymı mi
tarafından
DNA Gen in daha küçük olan birimleri biyolojik olarak. Bu araştırmak lazım ikisi aynı kapıya mi cikiyor acaba
(607 puan) tarafından
Evet ayni , internetten araştırabilirsiniz.
tarafından
O zaman ya kaynanan yanlış ifade etmiş yada seni çok saf ***** sanıp istedigini yaptırıyor.
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Doktorun risk görürse gönderir zaten kaynanan ne karışıyomuş
tarafından
O bence bebeğin esimden olduğuna inanmiyo
(3,832 puan) tarafından
Gen testi dna testi değil bebeğin risk durumunu inceliyorlar amniyosentez gibi düşün detaylı bakıyorlar alerjisinden hastalığına kadar anne karnında chek up gibi düşün
0 oy
tarafından
Genetik bi hastaligin varmi yokmu onla alakasi var
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Ne alaka gen testi dediği ne ki alerjiye ne alakası var genin, alerji testi yaptır ondan süpheleniyorsan.gen testi dediği bebekte anomali var mı diye yapılan tarama testleri mi acaba, 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 487 göst.
4 Ekim 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 1,653 göst.
4 Mart 2019 Aile kategorisinde nhnmtn (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 203 göst.
4 Nisan 2023 Diğer kategorisinde 1tirtil1cicekannesi (1,248 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 61 göst.
2 Nisan 2024 Aile kategorisinde _kubra123 (14 puan) tarafından soruldu

379,890 soru

11,372,323 cevap

34,855 kullanıcı

...