0 oy
440 göst.
Diğer kategorisinde (388 puan) tarafından
Kızlar erkekler karısına evliliğe 4 yılda alışır. İlk 4 yıl kendi ailesine(annesi babası vs ) düşkün olur karısını çok dinlemez ama ailesi ne derse yaparmış.  Sizinde eşiniz böyle mi kaç senede size bağlandı artık evlendiğinn farkına varıp size düşkün oldu benim eşimde de var biraz bu huylar ,1 yıllık evliyiz bana bişey yaparken danışmaz.  Ama ben üzerine gitmiyorum onunda elinde olan bişey değil bilmeyerek yapiyo ben hoşça uyarıyorum. Sizinkiler de böyle mi yada ne zamn size düşkün oldular .

İyi geceler :)))

24 Cevaplar

0 oy
(4,355 puan) tarafından
1 yıl sonra ozellıkle cocuk olduktan sonra evli oldugunu ailesi oldugumuzu anladı. 2.cocukta cok daha baglandı. İlk 1 yıl annesı doldururdu sınırlı ve asabıydı bana karsı hıc bısey yapmadığım halde. Sonra sonra duzeldı sımdı annesının yanlıslarını tek tek anlatıyor,ne oldugunu anladı şükür. Masallah diyeyim aramız cok cok ıyı 7 senelık evlym
-Reklam-
0 oy
(2,529 puan) tarafından
Biz sanki yıllardır evli gibiyiz valla :) hiç zorlanmadım bende eşimde. Ailesine de banada nasıl davranacağını bilir. Asla ailesini yok saymasini da istemem. Anasına babasına saygısı olmayanın elin kızına saygısı hiç olmaz

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 132 göst.
17 Haziran 2022 Aile kategorisinde Zynpryyn (149 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 71 göst.
0 oy
19 cevap 467 göst.
14 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Gmzkyashn (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 119 göst.
21 Aralık 2021 Aile kategorisinde Kdkdkfk (29 puan) tarafından soruldu