0 oy
437 göst.
Diğer kategorisinde (389 puan) tarafından
Kızlar erkekler karısına evliliğe 4 yılda alışır. İlk 4 yıl kendi ailesine(annesi babası vs ) düşkün olur karısını çok dinlemez ama ailesi ne derse yaparmış.  Sizinde eşiniz böyle mi kaç senede size bağlandı artık evlendiğinn farkına varıp size düşkün oldu benim eşimde de var biraz bu huylar ,1 yıllık evliyiz bana bişey yaparken danışmaz.  Ama ben üzerine gitmiyorum onunda elinde olan bişey değil bilmeyerek yapiyo ben hoşça uyarıyorum. Sizinkiler de böyle mi yada ne zamn size düşkün oldular .

İyi geceler :)))

24 Cevaplar

+2 oy
(9,307 puan) tarafından
Canm tamamen karakter meselesi ya.. evleneli 6 sene oldu 6 senedir eşim hiç değişmedi yani.. başta nasılsa şimdide oyle.. ailesine duşkun olan erkek 4 sene değil 40 sene de geçse duşkun oluyor fikrimce
(389 puan) tarafından
Tabi orası öyle canım
(389 puan) tarafından
Yani orası öyle canım
-Reklam-
+1 oy
(2,722 puan) tarafından
Bnce isine gelince alismis gibi yapip isine gelmeyince sallamaz 
0 oy
(937 puan) tarafından
Kişiden kişiye değişir hepsi aynı değil ki 
0 oy
(1,292 puan) tarafından
İmzayı atar atmaz alıştı :) 
(389 puan) tarafından
Yaa ne guzl :)
0 oy
(1,737 puan) tarafından
Yaşlandikca düskün olur canim 
(389 puan) tarafından
Aslında kadınlar gençken ilgiye ihtiyac duyar diye bir yazı görmüştüm :) çok haklı
(1,737 puan) tarafından
Valla kimseninki ahım şahım olmuyor ozellikle sosyal medya aldatiyo insani halbuki ordakiler fenomenlik icin cekim gibi yapiyorlaf iş geregi o kadar ince dusunceli sevgi dolu 1 dedigini 2 etmeyen adam yok . . Bizim 5 yildan sonra degisti. 2. Cocugu 5 yil sonra yaptik adam bebek ozlemis ilk defa kendimi incitmiyorum is yaparken babaligida 10 numara yapiyo ilk cocugun bezini almamis adam simdilerde sut isistip bebek bakiyor evde ben disarda . ...  Her erkegin bir dönüm noktasi var heralde benimki  iyi gundede kotu gundede yaninda benim olduguma ce allahim omur verdikce olmaya devam edicegime ikna oldu diye düşünüyorum
(389 puan) tarafından
Çok haklısın canım gerçekten dönüm noktası oluyor
0 oy
tarafından

Valla benm eşim çocukla birlikte alıştı. Zaten evlendikten 2 ay sonra hamile kaldım. Yani 1. Yılın sonunda anladı evli olduğunu :D

(389 puan) tarafından
Bende iki ay sonra hamile kaldım kız :)
tarafından
Aman Yarabbi ☺️ derdimize ne oldu acaba ☺️
(389 puan) tarafından
Hiç sorma sanki yaşım 40 oldu altı üstü 20 yaşındayım niye acele ettm acaba
tarafından
AA bende 19 da hamile kaldım 20de doğurdum ☺️ ama şuan 26 yaşındayım ☺️
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Kim dedi erkekler 4 yılda alışır diye kaynanan mı?

Öyle bişey yok tatlım seni kandırmıslar :))
(389 puan) tarafından
Hayır canım intrnette okudum:)
0 oy
(3,601 puan) tarafından
Evlilikte ikinci yılımız 

Evlendigimiz gün alıştı :))
0 oy
tarafından
Erkeğin evlilik yaşıyla ilgili olduğunu düşünüyorum adapte sorunun eşim 1 yılda alıştı oda borçlarımız çok vardı üzerine benim çok inat edişimden kaynaklı oldu 
0 oy
(670 puan) tarafından
Seni benimsemişse  dinler yoksa ailemder yalandan
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Başlığı görünce biraz önceki fake hesap yine bişeyler yazdı  zannettim düzgün okuyamadım şurda iki lafı da çok görüyor pislik herifler neyse ben yeniden bi okuyum
(3,832 puan) tarafından
Hiç öyle bir şey yaşamadık Allaha şükürler olsun o biraz karakter meselesi seninki tam büyümemiş biraz daha büyümesi lazım olgunlaşmasi için
0 oy
tarafından

Eşim başından beri hep bana bize düşkün oldu çok şükür ☺️

0 oy
(1,352 puan) tarafından
Ailesi ile pek bi ilişkisi olmadığı için rahatım. Anne baba ayrı. 1.5 senedir Babayla görüşmüyo 15 senedir annesi arayıp sormamış 6 ay önce annesiyle barıştırdım bazen annesini savunacak gibi oluyor susturuyorum hemen. Çünkü 4 senedir 1 dakika olsun elini bırakmışlığım yok. Kimin kalıcı kimin gidici, kimin arkasından iş çevireceğini biliyor
0 oy
tarafından
Vallahi bende de ayni durum var ama yoruldum 2 yillik evliyim 30 yasinda adam akli dahs ne zamsn oturacsk yada onun aklı oturana kadar ben hayattan soğuyacam galiba dogruyu anlatmaktan yoruldum adam meşe odunu gibi yontulmuyor. 20 yaşlarında kiler  nasil evleniyor hayret ediyorum 
0 oy
(185 puan) tarafından
Karakter meselesi benim eşim sevgiliyken nişanlıyken  nasılsa 6 yıldır evliyiz yine öyle allaha bin şükür.

Ama bu demek değildir ki hiç tartışmıyoruz 

Biz en başından beri her şey için ortak kararlar alırız..

Bi söz vardır balık baştan kokar diye bilmiyorum doğru benzetmemi  ama çok nadir insanlar sonradan değişim sağlar..

0 oy
(3,743 puan) tarafından
Nişanlandık alıştı canım kocam bey sağolsun :) 1.5 yıldır aynı evin içindeyiz ilk 3 ay zorlandım sonrasında tartıştığımız hiç birşeyi yapmadı :)
0 oy
tarafından
4 yıllık evliyim bu zamana kadar sözümü dinlediğini görmedim öngörüne göre inşallah bundan sonra dinler :))
0 oy
(47 puan) tarafından
8 yıllık sevgililik dönemi geçirip evlendik evlendiğimiz günden beri önce benim fikrimi alır sonra ben bir de babana danış dersem babasına danışır. Bunun zamanla alakası yok kişinin kendisiyle alakası var. Hala anne babasının emrine göre hareket ediyorsa neden evlendi ki?. Kendi başına kararlar alabilir. O evde ikiniz yaşıyorsanız kararları beraber almalısınız çok takıldığınız yer olursa tabi büyüklerinde fikri alınır 
0 oy
(671 puan) tarafından
Cnm basta nasılsa öle devam eder. 1 yıl 3 yıl 5 yil gecsede aynı.
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Bence öyle alıştırma ilerde sıkıntı yapar eşim öyle değildi benden çok daha kolay alıştı yaş olgunluk olunca daha iyi oluyor 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 131 göst.
17 Haziran 2022 Aile kategorisinde Zynpryyn (149 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 68 göst.
0 oy
19 cevap 422 göst.
14 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Gmzkyashn (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 116 göst.
21 Aralık 2021 Aile kategorisinde Kdkdkfk (29 puan) tarafından soruldu