0 oy
722 göst.
Aile kategorisinde (771 puan) tarafından
Eşim olacak ******** tarafını seçti kaç kere dedim mutlu değilim burda çocuğunda değil diye ailesiyle aynı binada oturuyoruz ayrılalım dedim yok ayrılmayı birakamazmis ailesini dedim biz senin neyiniz kızlar gerçekten bi annesi var yuvada huzur bırakmadı hep onlar yüzünden kavga ede ede bu hale geldik aradım kardeşimi yarin beni al diye bavullarında hazırladım yarin kızınıda alıp gidecem yetti artık burda bunların kahrını çekeceğime anamın babamin kahrını çekerim bi ise giricem çocuğuda annem bakar zaten çok seviyorlar kızımı böyle daha mutlu olacak surekli kavga dövüş çocukta etkileniyo mutsuz anne babası olacağına ayrı mutlu bi hayatı olsun kızımın o da anne babasıyla mutlu olsun ne diyim ki böyleleri evlenmese keşke.. 

13 Cevaplar

+11 oy
(7,972 puan) tarafından
Ya şu annesinin memesinden ayrilmayan kocalara cok ayri bi kıl oluyorum o evladını sütten kesememiş olan annede başlı başina suclu zaten

Hakkinda hayrilisi olsun cnm
(3,167 puan) tarafından
Kiz senin yorumlarına bayılıyorum artıyi hakettin nagiş
(7,972 puan) tarafından
Tesekkur ederim zehracim cansım bebegimmm❤❤❤
(3,167 puan) tarafından
Sende canımın içisin tatlimmm❤❤❤
(3,832 puan) tarafından
Ooohh hepimizin yerine yapıştırmışsın lafı
(7,972 puan) tarafından
Bence bu laf hafif kaldi bile
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun canım
0 oy
(937 puan) tarafından
Sorun sadece annesi mi onların dışında nasıl 
(771 puan) tarafından
Yok kendiside pek normal sayılmaz 34 yaşında ama hala kendi kararlarını kendisi veremez mesela biri konuşsa hemen etkilenir
(937 puan) tarafından
Anladım eğer ilk gidisinse belki kafa Dank eder de düzelir hakkınızda hayırlısı olsun inşallah
(771 puan) tarafından
Valla ilk kez böyle bavulları topladım gidiyorum daha da ölsem ailesinin olduğu eve girmem o da ayrimayacagina göre onlardan dank falan etmez
(937 puan) tarafından
Ciddiyetini anlarsa belki düzelir .senin için hangisi hayırlı ise öyle olsun inşallah
(771 puan) tarafından
Sağol canım aynen en hayırlısı neyse o olsun
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun inşallah 
0 oy
(2,724 puan) tarafından
Seni düşünmek zorunda ,,,madem düşünmüyor yokluğunu görsün 
0 oy
tarafından
Topladın görmedi mi bişey demedi mi
(771 puan) tarafından
Gördü ölse bisey demez
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Allah ya ve yardımcın olsun cnm böyle adamlar neden evlrnirki 
(507 puan) tarafından
Aynı benım kocam bakalım ıns benımde yuvam yıkılmaz
(3,167 puan) tarafından
Allah göstermesin vnm sabret Rabbım dua et benim eşimde öyleydi bn kayınvalidemle birlik oturuyordum  kayinvalidem bana haksızlık yapıyordu eşim benim haklı düğümü bile bile ses çikatmiyordu yok annem üzülmesin yok tansiyonu çıkar bende sabrettim Allaha çok şükür o taşındı bende huzura kavuştum inşallah sende huzura kavuşursun
0 oy
tarafından

Hakkında hayırlısı olsun

0 oy
(200 puan) tarafından
O kadar iyi anlıyorum ki seni bende o noktoya gelmeme cok az kaldı 
0 oy
(149 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı Rabbım yardımcın olsun çok zor gelınliğinle cıktıgın eve bu şekilde dönmek ama her gun mutsuz olmak tansa o eve gerı dönmek en iyisidir 
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Hakkınızda hayırlısı olsun. 
0 oy
(119 puan) tarafından
Hiç planlar yapma çalışırım annem çpcuğuma bakar diye o çocuk tek senin değil kocanında çocuğu mecbur gelicek sizi ordan alıcak sinirlenme akışına bırak bişeyleri öfkeyle kalkan zararla oturur sakince annenin evinde bekle herşeyi yoluna sokmak zorunda eğer sokmuyosa kendi bilir ailen sana sahip çıkıyosa korkacak hiç birşeyin yok allah gönlüne göre versin inşallah yıkılmaz yuvan çok üzülürüm böyle bir sebebpten yıkılmasına
0 oy
tarafından
Hakkında hayırlısı neyse o olsun canım 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 94 göst.
21 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Leylak kokusu (914 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 140 göst.
22 Ekim 2023 Diğer kategorisinde 1 (71 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 381 göst.