0 oy
304 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (119 puan) tarafından
Kızlar saçlarım çok ince ve kosa hiç hoşuma gitmiyo ne yapmalıyım gürleşmesi için ve uzaması için varmı kür tarifleriniz etkili

9 Cevaplar

0 oy
(2,375 puan) tarafından

Siyah a boya daha kalin telli gibi duruyor ve citcit al uzayans kadar 

(119 puan) tarafından
Ahhh bana yumurta deme 1 hafta atamadım o kokuyu üstümden kendi midem kaldırmadı o kokuyu bide kocamın midesini bulandırmıyim onu eksiye alalım biz yağları deniyim ben :):):):):)
(2,375 puan) tarafından
Hayır 15 dk sacinda iken kokuyor tek yikayinca kalmıyor ki   ;D
(119 puan) tarafından
Hayır hiç öyle olmadı çıkmadı resmen yapıştı o koku üstüme çok tiksindim hala yumurtadan tiksiniyorum hamileyken yapmıştım onun etkisi belkide
(2,375 puan) tarafından
Yaa evet ondan tiksinmissindir   :)
(119 puan) tarafından
Kesinlikle
-Reklam-
0 oy
(158 puan) tarafından
Biohabetin diye bı ilaç var canım hem dökülmeyi durduruyor hemde saç çıkarıyor üç yıl önce kel kalacaktım cildiye önerdi bahalliydi vitamin takviyesi bı ilaç şimdi fiyatı ne kadar bilmiyorum bende alacağım en yakın zamanda hep kestim saçımı kulak kepçesin de şu an 
(158 puan) tarafından
MedoHbiotin Biotin 2500 Mcg 120 Tablet
(119 puan) tarafından
Ama bu saç dökülmesini önlemek için diyo
(158 puan) tarafından
Bende saç çıkardı ortası tamamen keldi 500 mg 60 taplet almıştım ben
(119 puan) tarafından
Denemekte fayda var
(158 puan) tarafından
Yine de sen bilirsin canım zaten vitamin takviyesi b 12 B1 B6 zinko falan gibi
0 oy
(326 puan) tarafından
Sarımsak benim için tek çare o oldu valla, zeytinyağında sarımsak ekle beklet 15 gün banyodan önce sür bekle gir duşa duştan sonra ör saçı örmek besler saçı 1 ayda faydasını görürsün. 
(119 puan) tarafından
Sarımsağı çiğ olarak hiç denememiştim şampuanlarını kullanmıştım sadece faydası olmadı bu önerilerin hepsini sırasıyla uygulicam inşallah görürürm faydasını
(326 puan) tarafından
Eminim görüceksin 3 ayda belime kadar uzattım ben öyle :)
(119 puan) tarafından
Çok gaza geldim şimdi bütün sarımsakları toplicam kafama sürcem hemen yapasım var:):)
(326 puan) tarafından
:)) hahaha
0 oy
(649 puan) tarafından
Önce bı kan tahlili yaptırın bir sorun yoksa genetik demektir Hint yağı deneyin
(119 puan) tarafından
Kan tahlillerinde  b12 dışında bi sorun çıkmıyo hint yağı aklımda onu mutlaka denicem
0 oy
tarafından
Kucuklugunden beridir oyleyse belli ki bi genetik faktör var. Araştırıp prp uygulamasi yaptırabilirsin iyi bir uzman bularak.
tarafından
Bu anlattıkların oyle şampuanla maskeyle duzelecek gibi duran seyler pek degil isin açığı. Prp uygulaması doktorlar tarafindan ozel polikliniklerde yapılıyor kendi kanın enjekte ediliyor Saç diplerine bu sayede ordaki hucreler yeniden canlanıyor hedef bu yani 3 4 seans yapılıyor sanırım bundan once bi dermatologa gidip danisabilirsin daha sağlıklı olur
(119 puan) tarafından
Kesinlikle benim hücrelerim ölü canlanmaya ihtiyacı var:)  ama bunun maliyeti biraz yüksek olur sanırım:/
tarafından
Maliyeti hakkinda hic bir fikrim yok ama bi gelirin varsa eger maskeye sampuana car cur edecegine kokten bi cozum uygulaman daha mantıklı simdiye kadar onun kac katını saçın icin vermissindir zaten. Ama dedigim gibi once bi dermatologa görün belki baska bi ilac verecek gerek kalmicak bunlara ama evde yapacagin bitkisel seylerden falan uzak durmani öneririm cunku alerji ihtimali yuksek oluyor dermatologa görünmeden birsey yapmani onermem açıkçası. Yapmayacaklarini önerebilirim ama  :) sac kremi kullanıyorsan kullanma cok dolasiyorsa spray sac kremi kullan saçını kuruyken dusa girmeden tararsan dokulmeyi ve kırılmayı daha aza indirmis olursun. Sadece 1 kez sampuan yap duşta saçın yağı saca en faydali maddedir. Saçını taramaya uctan basla açıldıkça diplere yanaş  :) bunlar daha fazla yipranmayi bi nebze durdurur inşallah
(119 puan) tarafından
Krem filan kullanmam daha çok ince gösteriyo diye karışıkta değil düz yapısı dermatoloğa gidicem çok haklısınız her ay 1000 tl kaynaklara veriyodum artık onlardan bıktım çıkardım attım herşeyden önce doktora gitmekte fayda var çok teşekkür ederim
tarafından
En doğru karar. Rica ederim..
0 oy
tarafından
Benimkide çok yawww verme şansım olsa yağ kullan canım soğan suyu 
(119 puan) tarafından
Ahh keşke olsa yılan yağı nasıl acaba
tarafından
Ben kullandım çok faydasını gördüm canım bir iki damla ama yağı çok yoğun hem bakım yapıyo hemde sıklaştırıyo ben sıfıra vurduğumda kullandım
(119 puan) tarafından
Bende çok istiyorum kullanmayı ama cesaretşm yok
0 oy
(4,189 puan) tarafından
Benım sacımda cok uzuyor kesip duruyorum. Cok ince telli ve cok dokuluyo dogumdan sonra ozellıkle 
(119 puan) tarafından
Benimkide doğumdan sonra dökülmeye başladı
0 oy
(759 puan) tarafından
Keratin bakımi yaptir çok güzel həm uzatiyor həmdə sağlıqlı oluyorr
(119 puan) tarafından
Denicem teşekkür ederim
0 oy
(34 puan) tarafından
Keratin var oni yap akatrlada satiliyo
(119 puan) tarafından
İlk yağlarla şansımı denicem teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 306 göst.
21 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Misafir67 (415 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 174 göst.
13 Mayıs 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Ozgis--9 (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
44 cevap 1,233 göst.
0 oy
5 cevap 96 göst.
9 Kasım 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Lala Amir (9 puan) tarafından soruldu

380,389 soru

11,389,444 cevap

34,894 kullanıcı

...