0 oy
137 göst.
Diğer kategorisinde (2,011 puan) tarafından
eşimin şu an ateşi 39 ve çok usuyor testi 7 de verdi akşam e devletten e nabız a bakıyorum hala çıkmadı çok ateşi de var bnde hamileyim

5 Cevaplar

0 oy
(178 puan) tarafından
Canım çok geçmiş olsun öncelikle kendinede çok dikkat et bulunduğun ildeki hastanenin yoğunluğuna bağlı olarak değişiyor ama en erken 8 saatte çıkıyor bildiğim kadarıyla hastaneyi ara öğren istersen ona göre ambulans cagircam falan de
(2,011 puan) tarafından
çok sağol cnm vlla maske bile yok takmiyorum iki çocukta var tir tir titriyo düş aldrdim napcm blmyrm
(178 puan) tarafından
Canım inşallah nefatiftir korkma içini ferah tut komşum oldu covid test yaptirdi eşi de kendiside pozitif olan 8 saate çıktı negatif olan 24 saat yani pozitif olunca hemen bilgilendirmek için mesaj atıyorlar zaten çok dikkat et çocuklara kendine birde hamileymişsin maske tak nolur nolmaz
(2,011 puan) tarafından
çok sağol allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
(775 puan) tarafından
Parol içebilir duş alsın korona çıksa ne olacak hastaneye giden pek dönmüyor ambulans çağırma derim her ateşli insan gibi Tabiki tikrer 
(2,011 puan) tarafından
ya biliyorum da ona göre çocukları alıp kaynnma cikicam
(178 puan) tarafından
Canım bakmıyorlar bile zaten covidsen ambulans göndermemek için ellerinden geleni yapıyorlar valla ölüme terk ediyorlar insanları resmen komşum KOAH hastasıydı yalvardık gelmediler en son biz bir yerden buhar makinesi temin ettik kendi imkanlarımızla.
(775 puan) tarafından
Kız adama kim bakacak şimdiden bırak çocukları kaynanana sok kocanı banyoya parol ver ne biliyim
(178 puan) tarafından
Canım çocuklarını ayır bence eşinin de bakıma ihtiyacı olabilir çocuklarda taşıyıcı Allah korusun öyle bir durum varsa kayınvalidende kalmasın vebale girme onların odasını ayır sonuç çıkana kadar kendinde eldiven maske pet bardak tabak çamaşır suyu kullan sürekli
0 oy
tarafından
E nabızdan canım 
0 oy
tarafından
Aksam 7de verdim bende gece 2bucujta baktım çıkmıştı
(2,011 puan) tarafından
Kuzum simdi baktim hala dusmemis saglik ocagi soyler mi
tarafından
Yaa niyeki  cok uzun bir sure aslında zaten pozitif olunca arıyorlarmış sağlık ocağının haberi olmaz sanırım ya
(178 puan) tarafından
Canım cikmadiysa sonuç hala negatiftir
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Biz e nabizdan 6 saatte ogrenmistik çok geçmiş olsun daha yukselirse bilinci kapanır bi ambulans çağır istersen evde de bakıp gittikleri oluyo 
(2,011 puan) tarafından
Kac kere aldirdim
(3,832 puan) tarafından
Gerekirse yarım saatte bir suya sok sonuç çıkana kadar negatif çıkarsa hemen ambulans çağır vücudunda ağır enfeksiyon olabilir
(2,011 puan) tarafından
Bogazim cok agriyor diyo yutkunamiyorum diyo bnce covid demi
(3,832 puan) tarafından
Boğaz enfeksiyonu da olabilir covidde bademcikleri şişiyormu sürekli
(2,011 puan) tarafından
Yok canim surekli sismiyo cok cok nadir

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 98 göst.
14 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Neslisss (72 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 94 göst.
0 oy
2 cevap 44 göst.
25 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hlal (237 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 44 göst.
12 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,888 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı

...