0 oy
312 göst.
Diğer kategorisinde (1,745 puan) tarafından
Bazen kendime ***** diyorum da haklıyım gitti  bebelac gold aldım herkes iyidir dedi güzel dedi 2 gün kullandım oglum kabız oldu kuru kücük kücük kaka yaptı zorlandı aglamaktan öldü ya kıyamam o mama hic yaramadı o agladı ben agladım sabaha kadar sabahın 4nde eşimi gönderdim eczaneye sma aldırdım bir biberon içmesine rağmen düzeldi şükürler olsun simdi musmutlu rahat bir arasım var

8 Cevaplar

0 oy
(945 puan) tarafından
Kıyamam kuzuma yaa her mama her bebeğe yaramıyor malesef bizde gaz sıkıntısı çok çekmiştik :(
(1,745 puan) tarafından
O agladı ben agladım kıyamam ona bebeklere hiç kıyamıyorum ya canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canm 7 aydır bebelac gold kullanıyoruz kızıma . Ne kabız ne gaz yapmadı.  Aptamıl aldık ılk ıcmeden 2 gun verdım cocuk gazdan ölecekdı resmen . Her mama her bebege yaramıyo. Kendını suclama bızlerde onlarn ıyılıgı ıcın ugrasıyoruz sonucta . Evladımızın aglamasını ıster mıyız hıc 
(1,745 puan) tarafından
Aptamil kusma yaptı bebelac gold kabız sma yaramıstı ya insanın içi gidiyor agladılar mı ya bebeklere hiç kıyamam ya uykusuzlugumu unuttum resmen
tarafından
Aglayarak derdını anlatmaya calısıyolar ıste canım oyle boyle buyuycekler gonul ısterkı hıc bı zaman aglamasnlar uzulmesınler . Elmzden gelenın en iyisini yapıyoruz bız anneler sen kendını yıpratma canm
(1,745 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(34 puan) tarafından
Bende de gold oyle yapti aimsi normal bebelac kullanıyorum 
(1,745 puan) tarafından
Bende sabahın köründe gönderdim sma aldırdım simdi musmutlu
(34 puan) tarafından
Olabilir kuzum boyle.boyle duzelcek
(1,745 puan) tarafından
Simdi mutlu uyuyor teşekkür ederim canım
0 oy
tarafından
Kendine kızmana gerek yok bebek bu kabız olabilir 
(1,745 puan) tarafından
Mamadan kaynaklı hata bende milletin lafına bakarak neden iş yaparsın ki
tarafından
Kaç gündür yapmıyor birde kaç aylık?
(1,745 puan) tarafından
Normal top gibi yaptı katı ya
0 oy
tarafından
her bebek farklı başkasına yarayan size yaramayabilir benim kizimda bebelac goldu içmedi ama bebelac i içti 
(1,745 puan) tarafından
Olabilir canım ya o korku yetti bize öyle agladıki biye agladıgınıda anlamadık ilk başta
0 oy
tarafından
düzenlendi
Smanın hangi mamasını aldın
(1,745 puan) tarafından
Hangisi anlamadım canım ya
tarafından
Smanin canım pardon
(1,745 puan) tarafından
Gri kapaklısı canım
0 oy
tarafından
Nasil her insanin bunyesi bir deilse oda ayni yaramamistir oglunda 2 sene kullandim ne gaz yapti ne kapiz
(1,745 puan) tarafından
Olabilir canım  teşekkür ederim
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Benim kızımda kabız oldu geçen ay aldım öldürsen birdaha almam aptamile devam ediyorum şuan 
(1,745 puan) tarafından
Kabız gibi küçük katı top gibi öyle agladıki içim gitti gidip çöpe atcam birde mama Toz gibi degil nemli gibi biberonda topak topak kalıyordu tövbe almam dha
(4,061 puan) tarafından
Aynen canım nemli gibi birbirine yapısiyor

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 193 göst.
0 oy
4 cevap 444 göst.
14 Aralık 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 84 göst.
0 oy
4 cevap 86 göst.