0 oy
96 göst.
Diğer kategorisinde (10 puan) tarafından
Kızlar 2 hafta sonra doğumum var sezeryan göğüs ucum yok nasıl yapicam yaa bide sezeryanliyim ağrım falanda olcak ne yapmaliyim 

5 Cevaplar

0 oy
(4,698 puan) tarafından
Canım eczaneden silikon göğüs ucu al benimde öyle küçüktü göğüs ucum 40 ı çıkana kadar onla emzirdim 
(10 puan) tarafından
Evet onu biliyorum ama onunla emzirmek istemiyorum ona alışmasın ya
(4,698 puan) tarafından
Alışmıyor ona yinede sen bilirsin
(10 puan) tarafından
Onuda denerim ozmn valla kafama çok takiyorum ya meme tutmazsa diye
(4,698 puan) tarafından
Göğüs ucun küçükse zor tutuyor zor tuttuğu için yara oluyor göğüs ucun kanlanıyor o zamanda emziremiyorsun
-Reklam-
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Meme ucu olmayanlar için eczanede aparat oluyo meme ucu çikarıyor onlardan alabilirsin 
(10 puan) tarafından
Tşk ederim
0 oy
(1,398 puan) tarafından
Sezaryen doğum yapacaksan mutlaka yanında biri olmalı seninle ilgilenecek benimde göğüs ucum yoktu normal doğum oldu benimki çok şükür ağrılarım falan olmadı. Göğüs ucunu önce elinle biraz oyna çıkınca çocuğun ağzına ver yada iki elinle gecedir ucunu ağzına vermeye çalış ben öyle yaptım ilk zamanlar zor oluyor ama sonradan kavramaya başlıyor kendisi
(10 puan) tarafından
Öyle yapcam tşk ederim yorumunuz için
0 oy
(331 puan) tarafından
Kesinlikle silikon uca alışmasın. Bence kullanma ebebekte falan göğüs ucu çıkarıcı pompa var lansinoh marka. Bir de enjektör ile çıkartma var bence araltır yanında iki üç tane hazır götür inşAllah kolayca tutar bebeğin
(10 puan) tarafından
Evet o lansinoh pompayi biliyorum faydalı olur dimi o
(331 puan) tarafından
Çok memnun kalanlar var. Ama yine de bi emzirme danışmanından destek al istersen.  İnstagram dilruba hanım öneririrm
0 oy
(2,028 puan) tarafından

Çoğunluk yanlış biliyor 

önemli olan bebegin ağzına kahverengi kısmı alması
Zaten bebek sadece uç kısmını  emerse  yara olur 

Yapman gereken göğsünü  fazla sıkmadan  bebegin  ağzına alabilmesi için makas seklinde elinde yapıp  ağzına almasını saglamak 

Gögüs  ün kahverengi kısmında algılayıcılar var Rabbim  o kadar güzel yaratmış ki bebegin ağız salgısından  neye ihtiyacı var ise onu bebege  sunuyor

SAĞLIKLA  AL İNŞALLAH bebegini  kucağına <3
(10 puan) tarafından
Çok tşk ederim yorumun için rabbim hiç bir annenin kucağını boş bırakmasın amin
(2,028 puan) tarafından
Rica ederim
Amin insaAllah :)

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 170 göst.
0 oy
6 cevap 214 göst.
11 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde havayuce21 (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 234 göst.
26 Nisan 2022 Aile kategorisinde Bilsemki (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 95 göst.
17 Şubat 2021 Aile kategorisinde Yesra (67 puan) tarafından soruldu

379,093 soru

11,347,919 cevap

34,814 kullanıcı

...