0 oy
136 göst.
Diğer kategorisinde (385 puan) tarafından
Tayin isteyeceğiz ama biz haritaya harita bize bakıyor yaşanılısı bir yer var mı acep böyle ormanlık güzel, evde yazın şapır şapır terlemeyeceğimiz yardımcı olursanız çok mutlu olurum akşama dilekçe vereceğiz teşeklürler

7 Cevaplar

+1 oy
(5,311 puan) tarafından
Yaylalatın olduğu yerleri yazacaksın cnm 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ne iş yapiyorsunuz merak ettim. Ya da hangi bakanlık öyle güzel yere veriyor onu daha da merak ettim :)
(385 puan) tarafından
Yaa aşk olsun gerçekten öyle bir yazmışım ki hayallerimi yazdım ya çıkarsa mantığı benimki ya çıkarsa kötü bir yere çıkmasın polis eşim 7 yıldır gitmek istiyoruz hala çıkmadı düşün kız
tarafından
Yok ya inan öyle demek istemedim. Genelde çoğu kişinin tercihine bakmadan saçma saçma yerlere atıyorlar ya ondan dedim. Bizde yaşadık. İnşallah güzel bir yere çıkar. Ama öyle yer istiyorsan Ege tarafıni seçmeniz daha iyi olur. Şuan nerdesiniz
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Bizde Mart gibi yazcaz heralde bende güzel bir yer istiyorum ama sistem yazdıklarımız yerlerden yöne değil heralde bu sene arkadaşlarımız hep başka yerlere gitti yazdıkları yer hiç çıkmadı
(385 puan) tarafından
Senin eşin de mi polis canım?
(3,419 puan) tarafından
Asker cnm
0 oy
(147 puan) tarafından
Karadeniz tarafi daha serin olur canım
0 oy
(4,243 puan) tarafından
Bolu, sakarya, kocaeli :) ben de suren dolsun buralari bekliyorum, ama bolu cok soguk ve havasi cok kuru bilginiz olsun, edirne de guzel havasi nemli degil ama cok sicak :D kislar dondurucu 
(385 puan) tarafından
Kocaeli yazacağız o var zaten ben bartın istiyorum küçük ama güzel diye duymuştum
0 oy
(2,028 puan) tarafından

Kesinlikle zonguldak a gel ormanlık  ozellikle  ilçelerine gidebilme imkanınız varsa tavsiye ederim 

İstemediğiniz  kadar ormanlık  alan var     normal yolda gidiyorsun ormanın tam ortasından gider gibi hissediyorsun  

Yazında bol terlersin  havası  nemli olunca oturduğun yerden ter at

Ama çok gelişmiş bir şehir değil onu belirteyim :D

(2,028 puan) tarafından
Bartın da yakın buraya hemen hemen aynı özelliklere sahip
(385 puan) tarafından
Okulları nasıl canım 3. Sınıf oğlum var iş ciddiye binince eğitim de önemli tabi çok soru sordum gerçi sana
(2,028 puan) tarafından
Benim okula giden tanıdık yada o yaşta çocuğum yok canm  bunun için okulları  bulup yorumlarına bakabilirsin

Bence okul her ilde iyidir önemli olan öğretmeninin sorumlu cocuklarla sahiden ilgili birisi olması
(385 puan) tarafından
Aynen orası öyle canım ama okulların Türkiye genelinde ygs de iyi yerleri tutturtma  falan gibi hayırlısı eşime söyledim Bartın ya da Zonguldak yazacağız tercihe nasip teşekkürler bilgi verdiğin için
(2,028 puan) tarafından
Rica ederim hayırlısı  olsun insaAllah hakkınızda  ben burada 3 yıldan beri oturuyorum bana göre gelişmişlik önemli olduğu için bu güzel yerleri pek sevemedim .insaAllah nasip oldu 2 aya kendi memleketime gidiyorum:))  
Zonguldak  merkez pek güzel değil ilk tercihin  Bartın  2.zonguldak olsun canm :)
0 oy
(15 puan) tarafından
Kesiikle ordu persembe:)
(385 puan) tarafından
Nem nasıl orda canım
(15 puan) tarafından
Yeni görüyorum canim kusura bakma. Çok fazla nem olmuyor sakin sessiz bir sehir

İlgili bir soru bulunamadı

380,628 soru

11,396,551 cevap

34,915 kullanıcı

...