0 oy
73 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Selamun aleyküm kızlar oğlum 11 aylık olacak inşallah yakında. Şimdi ben hamileyim onu emzirmeye devam etmek istiyordum ama sütüm iyice azaldı sanırım sütten kesmem gerekecek.

Peki süt yerine ne vermem gerekiyor yemek falan yiyor da gelip emmek istiyor. İnek sütü vereyim mi onun boşluğunu neyle dolduracağım. Doyuramayacağım diye endişeleniyorum 

3 Cevaplar

0 oy
(1,243 puan) tarafından
Benim sütüm kendiliğinden kesildi 10 aylık mama denedik içmedi bı gece çorba icirdim uyuttum baktım gece mızmız ılık süt verdim a birazcık su ile karıştırdım sevdi yemek yiyor ama arada ararsa süt veriyorum doktor a danıştım bir iki mama denedim ama başarısız
tarafından
Ben de zaten 1 yaşına az kaldı diye mama vermek istemiyorum süt vereyim doktora sorup
-Reklam-
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Arkadaşım 15 aylıkken kesti doktor mama demişti mamaya başladılar biberonla içiyor 
tarafından
Mama vermeyi düşünmüyorum sağol cevabın için
0 oy
tarafından
Kaşık maması verebilirsin canim
tarafından
Mama değil de süt içirsem mi diyorum yarın doktora da soracağım inşallah. Ek gıdasını güzel alıyor zaten. Emmek istediğinde onun yerini biraz tutsun
tarafından
Canım 1 yaşından sonra süt diyorlar ama yine de sor bakalım doktor daha iyi bilir

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 116 göst.
21 Mart 2022 Diğer kategorisinde Htcmrkc (70 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 25 göst.
27 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ravza Demircan (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 625 göst.
31 Aralık 2023 Aile kategorisinde Hiranurmiranalp. (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 207 göst.
18 Aralık 2023 Aile kategorisinde Mh. 2606mt (79 puan) tarafından soruldu

378,138 soru

11,317,775 cevap

34,764 kullanıcı

...