0 oy
377 göst.
Diğer kategorisinde (2,678 puan) tarafından
Kedi köpek kuş falan 

Ben kendi fikrim özellikle de bebek varsa evde doğru buluyorum zaten igrenirimde çişini kakasını yapar diye kuş desen çok kötü kokuyor 

41 Cevaplar

+2 oy
(2,211 puan) tarafından
Bizim 2 senedir kuşumuz var kafesini 2 günde  bir temizliyoruz hiç kokmuyor, oglumunda en iyi arkadaşı. Birlikte konuşmayı öğrendiler, oda anne baba canım diyor  :) cok tatli 
(759 puan) tarafından
+++ Bende istədim bəsləmək oğlum icin
(355 puan) tarafından
Hangi cins canım bizde konusan kuş almak istiyoruz kızıma. Ne kadara aldiniz
(2,211 puan) tarafından
Muhabbet kuşu kızlar.. bize ilk geldiğinde 1 aylıktı. Fiyatlarını bilmiyorum kardeşim hediye etmişti.
(355 puan) tarafından
Tm canim sagol
-Reklam-
+1 oy
(932 puan) tarafından

Efeyle ela kardeslerim ahahahah 

image

(932 puan) tarafından
Annemin cocuklari bu ikisini benden cok sewio yaaaa salcam.bi gun kacsinlar :D
0 oy
tarafından
Bahçeli evim olsaydı kesinlikle beslerdim. Ama evin içinde bende uygun bulmuyorum
0 oy
(12,481 puan) tarafından
Kuş severim de kedi köpek tüy döker diye tiksiniyorum ben ya 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Evin içinde hyvan beslemeyi asla uygun bulmuyorum. Tek bakacağım belki bir süs balıgı olabilir ilerde çocuk için
tarafından
Kesinlikle aynı düşüncedeyim
0 oy
tarafından
Kedi köpek değilde balık kuş isterim cnm çocuklar için kendi evimi aldığımda akvaryum alicam inşallah küçük Birtane
0 oy
(3,818 puan) tarafından
eger korkmasam kedi beslerdim evde 
0 oy
tarafından
Kuş besliyorum temiz baktıktan sonra hiç de zararı yok aksine oğlumun en güzel en saf arkadaşı çok da seviyor hyvanlari
0 oy
(360 puan) tarafından
Hamileyken kedi beslemiştim çok da severim tam kedi bağımlısıydim. ama çok zor evde beslemek bakmak bebek olduğu zaman imkansız bişey çünkü  tüyü falan çok dökülüyor bakımı ve temizliği zor oluyor,hijyen sağlık açısından da olmuyor malesef.o yüzden bebek doğmadan önce sahibine geri verdim.hayvana da yazık eve hapsetmek istemiyorum hiç bı canlıyı dışarı baktıkça vicdanım dayanmiyordu geri verince çok üzülmüştüm ama.
0 oy
tarafından
Uygun bulmuyorum hele kuş off eşim aldi 2 tane ama pisligi bitmiyordu. Serbest bırakmıyordu salonun içine sıçıyorlardi en sonunda kurtuldum valla bir daha eve sokmayı düşünmüyorum :)
0 oy
(285 puan) tarafından
Bahçeli evimiz var orda köpek var ama pis oluyor gerçekten mecbur olmasak asla istemem çünkü tugleri heryere yapışıyor tuvaleti çok kötü kokuyor  sürekli aşı olmadı gerekiyor parazit için sonra Co ugun üstüne atliyo falan korkuyorum da evde kuş var yeni geldi yavruymus sürekli yem dokuyo hamile halimle temizleyemiyorumda çocuk dagitiyo yemleri vercem birini bulursam ya
(3,452 puan) tarafından
Dişi mi erkek mi kuş nerde oturuyosun
(285 puan) tarafından
Hiç bilmiyorum canım eşimin arkadadi kus delisi  çeşit çeşit yani çocuk için veriyim yavru muhabbet kuşu mavi beyaz çok güzel ama yuvadan çıktığı için yeni kafese alışması daha yemini dokuyo alışana kadar idare et diyo eşimde çocukta oynamiyo zaten vercem kirikkaledeyim
(3,452 puan) tarafından
Keşke yakın olsaydık ben alırdım yazık kuşa ya :(
0 oy
(48,392 puan) tarafından
alerjim olmasa kedi bakardim kediyle büyüdüm 
0 oy
(2,574 puan) tarafından

:D

Öküz hariç       

0 oy
(3,832 puan) tarafından
Köpek besledim muhabbet kuşları besledim papağan tavşan keklik besledim ve gören duyan şok oluyordu ama bukalemun bile besledim hay.vanı sevmek yetmiyor onlarla ilgilenmek çok güzel lakin bunun tüyü kılı boku yemi maması çok zor
tarafından
Canım hepsi normalde bukalemun ne ay evime kerten kele girdi kendimi duvarlara vurdum korkudan ağzım yamuldu
(3,832 puan) tarafından
Amcamın hediyesiydi beraber belgesel izlerken çok sevimli dedim diye gitmiş aramış bulmuş 1 hafta sonra getirdi bende şok olmuştum
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Kedi köpeğe karşıyım ama kuş olabilir temiz olduktan sonra sorun olacagini düşünmüyorum kedi köpeğin de tüyünden dolayi tercih etmem ama musait bi ortamim olsa ev dışında bakmak isterim.
0 oy
tarafından
Aaa öyle deme canım bizimde kuşumuz var ve hiç kokusu falan olmuyor zaten kafes içinde günlük yada iki günde bir temizliyoruz kafesini ve çok sevimli oluyorlar konuşuyor bı de babacik aşkım cicikus boncuk hu hu falan diyor kedi ve köpeğe bende karşıyım ama kuş oyle değil yeri belli en azından kafes içinde 
(355 puan) tarafından
Ne kadara aldiniz konusan kuş bende kızıma almak istiyorum canım
tarafından
Satın almadk canım eniştemiz çoğaltıyordu o hediye verdi bize daha 20 günlükken şimdi bir yaşında . Tavsiyemiz kendi yetiştiren çoğaltan birinden alın petshoptakiler çokta sağlıklı olmuyor
(355 puan) tarafından
Etrafımızda öyle çoğaltan biri yok mecburen satılan yerden alcaz canım
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Bn hayvanları çok severim ama asla bakma tarafı değilim bakmada kaynimin  köpeği var aşırı körü kokuyor midem bulanıyor resmen yine kaynimin muhabbet kuşu vardı evde bakıyordu beş tane bide evin duvarına qsmisti evi çok pisletiyorlqrdi allahtam §imdi birlik yaşamıyorum kurtuldum sadece eşim güvercin besliyor oda zaten evin arkasında kulubeleri hiç rahatsız olmuyorum 
0 oy
(238 puan) tarafından
Evde 6 tane kuşum var üç farklı kafeste duruyor. Daha önce 15 tane olduğu da oldu.  İki günde bir kafesini tülünü yemliklerini suluğunu değiştiriyorum. Odası hergün havalanıyor akşama kadar camlar açık.  Süpürüp siliniyor hergün. Koku hassasiyeti olan biriyim hiç koktuğunu ortalığın pislendiğini görmedim. 

Sevmeyene tabiki saygım var ama bence evde******n doğru bakılırsa zararlı değil. 
0 oy
tarafından
Kesinlikle kedi bakılmalı özellikle çocuklu bir aileye kedinin katkısının çok önemli olduğunu düşünüyorum ben açıkçası 
0 oy
(97 puan) tarafından
bizim evde 2 kedimiz var çişlerini kakalarını kuma yapıyolar yere değil. 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 169 göst.
4 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 480 göst.
4 Kasım 2022 Diğer kategorisinde gulistaN18 (2,132 puan) tarafından soruldu
+2 oy
19 cevap 472 göst.
4 Ağustos 2022 Aile kategorisinde KEBELEK (1,733 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 208 göst.