0 oy
258 göst.
Diğer kategorisinde (183 puan) tarafından
Sadece hissiyat tahmin diyelim ya heveslenme filan olmaz bende sadece bakalim ilerde paylasicam tabiki cinsiyeti ama tahminler neler cikiyor... kimlerin cikicak ???? 1. gebeligim ikizdi biri kiz biri erkek 2. Gebeligim kız dı buna bakalim ne olacak 

7. Haftama girmisim bile ultrasona girdim kalp atisi keseyi gorduk Allah saglikli evlat saglikli gebelik verdin oncelikle insallah bulantilar var hamileligim ogrendigimden beri eksi tuzlu cok yedim ama 2 gundur soguk baklava sevdasi sariyir beni dun yrdim yinr yemek istiyorum sutlu tatlilara merak saldim bu ara kazandibi keskul tavuk gogsu gibi 

11 Cevaplar

+2 oy
(4,698 puan) tarafından
Cinsiyet tahmininde son gelinen nokta :) 
(183 puan) tarafından
Nasıl anlamadim
(4,698 puan) tarafından
Normalde ulturason fotoğrafı atılır cinsiyet tahmini yapın denilir kimse cevap vermez şimdi sen bizleri sınar gibi 6. Hissinize güveniyorsanız gelin demişsin insanlar denemeyi sever iyi sunmuşsun soruyu
(183 puan) tarafından
Ya can sıkintısi kız ama benim tahminim baskalarinda hep tutardı ama is bana gelince tökezledim
(4,698 puan) tarafından
Ben oğlumda hep tatlı yedim özellikle sütlü tatlı
(183 puan) tarafından
Allah bagislasin cnm
-Reklam-
0 oy
(12,490 puan) tarafından

İrkek İrkek :D

(183 puan) tarafından
Kiz benin icime cimcime doguyor
0 oy
tarafından
Erkekk cnmmmm
(183 puan) tarafından
Bakalim esimle ben kız hissediyoruz
tarafından
İlk başta tatlimi yedin yoksa eksimi
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Ben oğlan da çok tursu acı ekşi istedim. Arada bir tatlı isteğim de oldu. Kızlarda da hep çorba et vs istedim. Pasta falan istiyordum ama benim de içime kız doğdu. 
(183 puan) tarafından
Ben 3 hamileligimde de inanki et ten cok tiksindim et ve sut urunleri o da hayvansal kokuyor ya heralde ondan hayirlisi olsun bakalim
0 oy
(1,661 puan) tarafından
Erkekdir ... Şimdi sen 3 çocuk anasımısın kız 4dücü de yoldamı?MaşAllah ikiz olayı çok tatlı
(183 puan) tarafından
Kuzum ben ikizlerimi 6. Ayda kaybettim ben burda daha evvel bayagi oldu ama anlatalı sene gecti 2017 de yasadi. Bu olayi postlari silmisim ama bir gun musait olun yazicam hikayemi yup bebeklerdi sonra evlat acisina yokluguna dayanamadim tekrar tup bebek yaptim kizim oldu bu da dogal yolla hamileyim
(1,661 puan) tarafından
Ya canım çok üzüldüm ama Allah en doğrusunu bilir ... Sğa salim kucağına al inşAllah canım benim
(183 puan) tarafından
Amin diline saglik cnm insallah
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Bence kız canım tersine oldu bende hepsi eksi de tatlida yedim sonra tatlıya sardım herk3z erkek deod karnım da erkek gibiydi kız çıktı allahim gönlüne göre versin canım 
(183 puan) tarafından
Amin cnm hayirlisi
0 oy
(791 puan) tarafından
Öncelikle hayrlısı inşallah sağ salim kucağına almayı nasip etsin RABBIM Erkek :) aynı bnde öyle oldm 
(183 puan) tarafından
Duan icin diline  saglik cnm hayirlisi bakalim
0 oy
(4,650 puan) tarafından

Valaha postunu okumadan dalgaya alip ikiz hisetim deyecektim ki ikizin varmış zaten :D

(183 puan) tarafından
Vefat etti ikizlerim kuzum be
(4,650 puan) tarafından
Oyyy kıyamam ya rabbim sabır versin inşallah çok üzüldüm
(183 puan) tarafından
Amin cnm
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Ye tatliyi çıkar hakkı yı :)))))
(183 puan) tarafından
Ahahahah kız guzel yorum
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Bence senin erkek gibi hissediyorum
(183 puan) tarafından
Hayirlisi olsun bakalim cnm
0 oy
(310 puan) tarafından
Mesela ben iki erkekte de acılı ekşili şeylere çok sardım kıza hamile kaldığımda çok aşırı tatlı yiyordum kendi kendime kesin kız bu demiştim öyle de oldu sağlıklı olsunlar da ama senin ki de kız diye düşünüyorum sağlıkla al kucağna
(183 puan) tarafından
Dimi bakalim ben kizimda boyle seyler istemedim aslinda ama kizimda etli seyler iste hamurisleri cok aseriyordum bunda da hep tatli

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 139 göst.
25 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 199 göst.
0 oy
6 cevap 380 göst.
14 Haziran 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Alyakus (2,365 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 638 göst.
11 Mayıs 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,207 soru

11,351,313 cevap

34,822 kullanıcı

...