0 oy
825 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (785 puan) tarafından

Kızlar bir türlü devlette ayrıntılı ultrason randevusu bulamıyorum mecbur yaptırmam gerek buradaki özelde 200-250 TL arası diyor şu anda elimizde para yok bu yüzüğü bozdursam 200 300 TL eder mi sizce

image

22 Cevaplar

0 oy
(1,790 puan) tarafından
Eder canım da kaçıncı haftadasin bakmaya devam et bulursun yine belki randevu
(1,790 puan) tarafından
Allah o doktoru bildiği gibi yapsın inşaallah bebeğinin şansına bulursun inşallah yaptırma diyeceğim ama çok ince bir çizgi o yüzden birşey diyemem umarım bulursun kuzum
(785 puan) tarafından
Hiç sorma canım çok canim sıkıldı moralim bozuldu amin canım inşallah
(213 puan) tarafından
En son 24 hafta canım 21 değil bnde 23+5 de yaptırdım 20-24 arası yapılıyor
(1,790 puan) tarafından
Doğrudur canım yanlış biliyor olabilirim daha vakitte varmış bak ne kadar iyi
(785 puan) tarafından
İnşallah vardır şehir hastanesinde teşekkür ederim canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Altın düşük ya bıgünlerde. 
(785 puan) tarafından
Yinede etmezmiki 200 TL felan
tarafından
500 600 falan eder gibime geliyo
(785 puan) tarafından
İnşallah öyledir canım çok sagol
0 oy
(215 puan) tarafından
Altınsa daha fazla eder gümüş gibi duruyorda
(785 puan) tarafından
Altın kuzum yan tarafindakilerde taş oyuzden beyaz görünüyor
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Tabiki eder canim daha fazla bile eder 
(785 puan) tarafından
İnşallah canım yaa
0 oy
tarafından
Eder gibi duruyor canım sorman lazım gramina göre fiyat biçer kuyumcu
(785 puan) tarafından
Anladım canım teşekkür ederim
0 oy
(1,284 puan) tarafından
Canim arastirma hastanelerinde  nuayene oldugun dr seni direkt yonlendiriyor o sekilde rahatlıkla bulursun bence. Nerde yasiyorsun
(785 puan) tarafından
Randevusunu iki ay önceden almak gerekliymiş canım çok yoğun oluyormuş öyle diyorlar bende anlamadım
(1,284 puan) tarafından
Bana 18. Haftada  sevk verdi gittim gun aldim 21 de girdim
(785 puan) tarafından
Bana niye randevu vermediler anlamıyorum sırf doktorun yüzünden şimdi hastane hastane randevu arıyorum
(1,284 puan) tarafından
Insallah bulursun cnm
(785 puan) tarafından
İnşallah kuzum teşekkür ederim
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Genellikle 14 ayar oluyor ve sirf taş o yuzden iscilik cok dusecek. Hangi sehirdesin
(785 puan) tarafından
ankaradayim  200 TL bile etse yeter bana
0 oy
tarafından
Neden illaki ayrintiliya girmeni gerektircek bi durummu var
(785 puan) tarafından
Canım bundan önceki kızım kalbinde iki tane delikle doğdu çok şükür ameliyat felan olmadı ama Allah korusun ameliyatlik bir durum olursa en baştan önlem almam gerekiyor en önemli test ayrıntılı ultrason
tarafından
Olacagi varsa olur bziim yasadgimiz yerde ayrntili ultrasyon yok bile yani burdaki insanlar hic girmyor bende girmedim ayrntlya
(785 puan) tarafından
Öyle tabi ama elimin altında imkan varken yaptırmassam kendimi suçlu hissederim inşallah şehir hastanesinde bulabilirim randevu orada olmazsa mecbur özele giderim yapacak bişey yok
0 oy
(1,446 puan) tarafından
Altın mı canım 
(785 puan) tarafından
Evet canım altin
(1,446 puan) tarafından
Kaç gr canım keşke yakın olsan ben alırdım
(785 puan) tarafından
Kuzum gramini hiç hatırlamıyorum sağol canım düşünmen yeter
0 oy
(496 puan) tarafından
Eğer bir sıkıntı yoksa ayrıntılı ultrason çok da lazım değil ben yaptırmadım belliki imkanlar kısıtlı daha zor dönemlerin olabilir bence kalsın bozdurma
tarafından
Çok da lazım cnm çünkü bebeğin herşeyine bakıyorlar
(496 puan) tarafından
İmkansızlıkta çok da lazım değil canım o kadar çaresiz ki tek güvencesini satıyo babası da biyerden bulur buluşturabilir günümüzde 200 lra ne ki ben bozdurmasın derim yarın öbür gün doğumu olucak ilacı olucak vs. Herşeyine bakılmayınca bebekten bişy eksilmiyo düzenli kontrollerine gidiyosa hiç de sıkıntı olmaz Allahın izniyle
(75 puan) tarafından
bence çokta lazım dememek gerek canım, çünkü eskidenmiş o hiç doktor kontrolüne gitmeden evde turp gibi bebe doğurmak. şimdi türlü türlü hastalık var, genetiğimizden olsun yediğimiz içtiğimiz herşey katkılı,etkileniyor bebekler, bence kesinlikle yaptır canım sen devlette bulmaya çalış takip et biri randevusunu fala iptal eder şans denk gelir. en aon çare özele git kul sıkışmayınca hızır yetişmezmiş
(785 puan) tarafından
Sszfrtna0 yaptırmalıyım çünkü bundan önceki bebeğim kalbinde iki tane delikle doğdu allahtanki ameliyatlik bir durum değildi eğer bundada öyle bir sorun varsa en baştan ona göre hareket ederim en azından çünkü gebelik boyunca en önemli test ayrıntılı ultrason
0 oy
(1,719 puan) tarafından
Ayrıntılı ultroson 20 haftayla 24 hafta arasında yapılır daha zamanın var bozdurupta yazık etme daha zamanın var illa bulursun randevu
(785 puan) tarafından
işte kuzum niye beni acele ettirip randevu vermediler anlamıyorum yarın tek çare şehir hastanesinede gidicem orada yok derse yapacak bişey yok evladım sağlığı için herşeye deger
(1,719 puan) tarafından
Şimdi randevu sistemleri de allak bullak bende kaç aydır randevu bakıyorum hastaneye daha yeni randevu bulabildim ama yuzugunu bozdurmadan  git hastaneye derdini anlat ayrıntılı ultroson icin randevu almak istiyorum diye belki yardımcı olurlar
(785 puan) tarafından
Yarın gidicem canım teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Eder canım  300 tl falan
(785 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
tarafından
ayrintili 24. haftaya kdr yapiliyor diye biliyorum o yuzden bozma bence eder ayrica 1 gramlari kuyumcular 500 satiyor
(785 puan) tarafından
İnşallah canım yarın son çare şehir hastanesine gidicem orasida randevu vermezse artık mecbur özele gidicem çünkü en önemli test ayrıntılı ultrason
tarafından
aynn onemli canim insallah bulursun randevu
(785 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
(1,464 puan) tarafından
Eder canim 500 eder gibi ama bu ara altin düşük sormak lazım
(785 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım inşallah
0 oy
tarafından
düzenlendi
Kac ayar yuzugunuz bende ayrintili ultradon randevusu aldim gecen sene dogum yapmadan once gittim sira yoktu yapmadim artik cok sukur bebegim saglikli bi sekilde dogdu durumunuz yoksa  bence hic uzulmeyin ben yapmadim 
(785 puan) tarafından
Kaç ayar olduğunu hatırlamıyorum canım en önemli test ayrıntılı ultrason ya canım oyuzden Allah korusun belki doğar dogmaz ameliyat olması gereken bir durumu olursa en baştan ona göre önlem almak istiyorum yeterki bebeğim iyi olsun da yüzük bir daha alinir
0 oy
(156 puan) tarafından
Canım illaki gitmek zorunda mısın benim param vardı çok şükür özele gittiğim için 100 liraydı ayrıntılı ultrason ama yaptırmadım çocuğu veren Allah bir sorun çıksa aldıracak mısın eminim ki öyle bir şey olmayacaktır yani yaptırman şart değil ben 2 tarama 3 li tarama detaylı ultrason hiçbirini yaptırmadım doktorum gayet sağlıklı güzel gelişimi diyor hatta 2 hafta önden gidiyor ama yine sen bilirsin yüzüğün fazla tutar
(785 puan) tarafından
Tabiki aldirmiycam ama Allah korusun belki ameliyat olması gereken bir durumu olursa en baştan ona göre hareket ederim canım çünkü bundan önceki bebeğim kalbinde iki tane delikle doğdu ama çok şükür ameliyat olması gerekmedi ben tedbirimi aliyimda takdiri Allah'tan bekliyim yüzük yeniden alınır ama sağlık daha önemli bence
(156 puan) tarafından
Benim kardesimde kalbinde delik vardı ama 1 sene sonra gel bakalım dedi doktor kapanmıştı çok şükür  yani sen bilirsin
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Benn ayrintili felan yaotrimadim durumumda vardi gerek yok bence 
(785 puan) tarafından
O senin kararın canim
0 oy
(13,007 puan) tarafından
Keçiören eğitim ve araştırma Hastanesi'ne gittiniz mi ? 
(785 puan) tarafından
Yok oraya sormadım canım orda varmı gebe takibi
(13,007 puan) tarafından
Var kuzum bı arayıp görüş istersen
(785 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Canim daha ayrıntılı ultrason zamanına varmış istersen biraz daha bekle Rabbim elbet bi kapı açar 
(785 puan) tarafından
İnşallah kuzum teşekkür ederim
(9,626 puan) tarafından
Rica ederim canım Rabbim ferahlığa çıkarsın inşallah
(785 puan) tarafından
Amin kuzum
0 oy
(467 puan) tarafından
Yaptırmak zorunda değilsin. Ben yaptırmadım cevremde yaptiranda yok
(785 puan) tarafından
O sizin kararınız saygı duyarim

İlgili sorular