0 oy
315 göst.
Diğer kategorisinde (198 puan) tarafından
Herkese merhabalar. Kızım 7 aylık aşırı sık kaka yapmaya başladı resmen yeni doğan gibi her bezini dolu alıyorum. Saat başı yapıyor. Iyice pisik oldu pisigini geçiremiyorum denemediğimiz krem kalmadı. Uyku da uyumuyor böyle olunca acı çekiyor kuzum :( Ama kakası sulu değil hiç ishal gibi görünmüyor. Doktora gittik bugün adam tahlil bile yapmadı ya bir şey çıkmaz dedi bi öneride bile bulunmadı. Sizin bi öneriniz var mı başına gelen ya da? Yardım edin lütfen ikimizde çok yorulduk :( Diş çıkartacak olabilir mi ya böyle oluyor mu?

4 Cevaplar

0 oy
(285 puan) tarafından
Diş dönemi olabilir 
(198 puan) tarafından
Ne kadar sürer acaba bayadır var ya
(285 puan) tarafından
Ya hiç belli olmuyor :(
(198 puan) tarafından
Gaz sancısı bitiyor büyüme atağı başlıyor o bitiyor hastalanıyor o bitiyor diş çıkarıyor ne zormus anne olmak :) Rabbim eksikliklerini vermesinnn kuzuların
(285 puan) tarafından
Ah evet bitmiyor ;) ama büyüdükçe de sanki en güzel halleri şimdiki halleri gibi geliyor dimi :) ben en minik hallerini çok severim bebeklerin şimdi 10 aylık oldu her ay diyorum en güzel hali bu :) Allah'ım sağlık versin hepsine canımız onlar
(198 puan) tarafından
Gerçekten öyle gülümsemeye başladıktan sonrası iyice güzelleşiyor bence gülsün diye insan maymun oluyor :))
-Reklam-
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Dişden dolayı sık kaka yapıyordur bizde öyleyiz kuzum krem olarakda sabeöed kullanıyorum onun fayadasını görsük ben
(5,311 puan) tarafından
Sen yinede farklı bi doktora götür belki o bu konuda yardımcı olur sana
(198 puan) tarafından
Öyle yapacağım ya mahvoldu çocuk. Alerjisi felan mı var bir şeye diyede korkuyorum bilemiyorum
(5,311 puan) tarafından
Vücüduna ve diline bak kabartı varsa alerjidir doktorumuz bize öyle anlarsınız demişti kuzum
(198 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim
(5,311 puan) tarafından
Rica ederim kuzum
0 oy
tarafından
Evet ondan okur canim bnm ogkuma da 7 aykik badem yağı ve sarı kantaron yağı kullandım oyle geçiyor
(198 puan) tarafından
Bide onları deneyim bari 6 farklı krem kullandım hametandan mantazola ama yok geçmiyor. Ne zaman çıkacak bu dişler ya :(
0 oy
tarafından
diste pisik yapiyor canim normal klasik arko krem iyi geliyor yada fito krem 
(198 puan) tarafından
Fito da kullandım oda fayda etmedi ya
tarafından
tek arko kremi dene bakalim canim arkadasim dedi banada o kadar kremler aldik uc liralik arko gecirdi diye
(198 puan) tarafından
Var evde onuda deneyim canım teşekkürler

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 48 göst.
26 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 102 göst.
1 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Ruyamm34 (244 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 134 göst.
20 Şubat 2024 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,372 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 24 göst.
17 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ...... (643 puan) tarafından soruldu

378,946 soru

11,342,893 cevap

34,808 kullanıcı

...