0 oy
135 göst.
Diğer kategorisinde (1,399 puan) tarafından
2 haftadır oğlum sürekli düşüyor sırt üstü kafası yere değiyor hep düşmediği gün yok bugün yine düştü başı yarıldı kanadı sürekli peşindeyim en ufak bir dalgınlıkta pat diye düşüyor hangi duaları okuyim ne yapayım yardımcı olur musunuz 

5 Cevaplar

0 oy
(442 puan) tarafından
Düşmesinin bir nedeni olmalı eğer çok sık duşuyorsa bir doktora götürmekte fayda var tedbir amaçlı 
(1,077 puan) tarafından
Katılıyorum
(1,399 puan) tarafından
Mesela hangi bölüme göstermem lazım
(1,077 puan) tarafından
Bir çocuk doktoruna çıkarın o sizi yönlendirir
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım oku mutlaaka
0 oy
(14,032 puan) tarafından
16 aylık oğlum oda öyle 2 dk gözümü ayiramiyorum
0 oy
tarafından
Benim oglusumda 21aylik hergun düşer normal kız:)☺️☺️☺️
(1,399 puan) tarafından
Öyle poposunun üstüne hep düşer onu sorun etmiyorum da kafa üstü düşünce çok üzülüyorum
tarafından
Bende aynen cnm bugün duşa kabine vurdu çok ağladı benim icm kotu oldu cnm ya
0 oy
tarafından
Yenimi yürümeye basladi
tarafından
Yeni yürümeye baslamissa  normaldir ama daha rahat olması için tavuk suyu et suyundan çorba yap ekmek doğra içine  ver kuvvet olsun vücuduna  benimde iki kızım yürüme zamanında sürekli düşüyorlardı ben sürekli kemiklerine güç olsun diye eti kaynatır suyuna ekmek doğrar verirdim çokta iyi geliyor çocuklar bu zamanlarda yürümeye heveslendigi için güçleri tükeniyor kemikleri yoruluyorlar bu gıdalarda onlara iyi geliyor
(1,399 puan) tarafından
Evet 1 aydır serbest yürüyor hafif Bi sarsilsa hemen yere düşüyor dediğinizi yapicam mutlaka
tarafından
Dediğim gibi baldizimin oğlumda yeni yürümeye başladı  ona aynı şeyleri dedim öyle yapıyor faydasina  var emin ol

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 70 göst.
14 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 183 göst.
3 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Liza35. (674 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 107 göst.
+1 oy
5 cevap 85 göst.

380,003 soru