0 oy
497 göst.
Diğer kategorisinde (1,298 puan) tarafından

Daha hiç olmadım hergun iyiki olmamışım dıyorum 

image

image

13 Cevaplar

+2 oy
(3,830 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Valla bende olmadım olmayı düşünmüyorum ablam covid yoğun bakım hemşiresi aşı olupta kaybettikleri çok hasta olmuş bende ameliyathane de çalışıyorum kendi hastanemde de tanık oluyorum 
(12,494 puan) tarafından
Işte daha onlar kendi içinde çelişiyor biz napalım
tarafından
Benim kuzenim de gaziantepte kovit bölümündeki hastalara bakıyor yoğun bakıma yani o da tam tersi ölenlerin çoğu aşısız olanlar diyor
(3,830 puan) tarafından
Emine dediğin gibi  kimse güvenemiyor bu yüzden çok fikir ayrılığı oluyor ama tek bildiğim aşı olupta olmayan hastada eks oluyor. Zorunlu olmadıkça şu an olmayı düşünmüyorum.
(3,830 puan) tarafından
Büşra ben ölenlerin çoğu aşılı demiyorum aşı olupta kaybettikleri hasta da çok oluyor diyorum
tarafından
Valla canım ecel gelince ölüyorsun zaten bunun nedeni aşı değil bak mesela doktoruma sordum bana kesinlikle aşı ol ama dedi coraspin kullan dedi o ölenler de doktora danışıp sorsalardı belki onların doktoru da onlara ilaç önerisinde bulunacaktı mesela
-Reklam-
0 oy
tarafından
Gercekten insanlarla dalga geciyorlar artik yok 2 doz yok 3 yok 4 doz bune ya
(1,298 puan) tarafından
Vallahi artık beynimiz sulandı
tarafından
Ya hayir anlamadığım konu su madem hastalik cok neden herseyi actin cunku kasana para girmesi gerek yaz yaa turist falan noldu hastalik patlak verdi hadi 4 doz olsun aşı yetti artik canima ya
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Ne çıkarsa yaptıralım :)) 
(1,298 puan) tarafından
Tabi aynen :))
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Ne diyim bilemedim 
(1,298 puan) tarafından
Sözün bittiği yer haklısın :(
(12,494 puan) tarafından
Valla aynen öyle ne yazık ki
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Artık karar bize kalmış ama mecbur bırakıyorlar okula bile almayacaklar velileri 
tarafından
Canım olmayan doktor öğretmen var..suanlik zorunluluk yok tabi .ileride olmazsa tabi..sadece insanlar oyalamaya çalışıyorlar suan
(4,661 puan) tarafından
Komşum söyledi öyleymiş eşim oldu ben olmadım
(4,661 puan) tarafından
Umarım öyledir eşim ağır geçirdi asi sürecini ben korkuyorum ya
tarafından
Yoo cnm yaa .bazı iş yerlerinin saçmalığı onlar..geçen gün haberlerde söylüyorlardı.daha asi hiç olmamış doktor öğretmenlerimiz var diye..eşim â101 de calisiyo kardeşim fabrikada calisiyo kimse asi için ısrar etmiyo
(4,661 puan) tarafından
Kafam çorba gibi ya bi gün olcam diyorum bi gün olmaktan vaz geçiyorum artik bakalim son noktaya kadar gidecek
0 oy
(3,861 puan) tarafından
aşı bana ciktigi gibi yaptirdim , ben de iyi ki yaptirdim diyorum :)
(1,298 puan) tarafından
İçin rahatsa ne mutlu sana :))
tarafından
aynen iyi ki yaptırmışım.aşısız ölenleri görmüyorlar aşı olmamak için ölenleri sayıyorlar.benim annem aşılıydı babam ve kardeşim 1 ay karantinada kaldılar annem astım şeker kalp hastası maşallah hiçbirşey olmadı o 1 ayda..
0 oy
tarafından
Gecen hastane önünde adam muavin gibi bağırıyor.

Sinovaaaac, Biontechhhhh sanki pazarcılık yapıyor.

2 alana 1 bedava :D
(1,298 puan) tarafından
Hadı canım sanki portakal limon satıyor :))
0 oy
(79 puan) tarafından
Bu sinovac için söylenen bir şey biraz millette akıl olsa sinovac vurulmaz adamlar kendi aşılarını bile kullanmamış almanyadan sipariş vermişler çinin sağlık bakanı bile dedi aşılarımız sorunlu diye en güvenilir şuan biontec iyiki vurulmamışım diyerek hiç bir yere varamazsınız benim görümcem 2 doz biontec oldu ve sonra koronaya yakalandı hafif atlattı çokta sigara içen birisi ayrıyetten böbrekleride rahatsız aileden gelen böbrek hastalığı var bütün aşıların muhakkak yan etkisi var çocuk aşılarının bile eminim ki tetenoz aşısıda ilk çıktığında millet güvenmemiştir ama şimdi hayatın bir parçası haksozsam haksoz deyin 
0 oy
tarafından
Abdurrahman Dilipak kıymetli hocamız degerini herkes anlayacak inşallah. 
0 oy
(866 puan) tarafından
Abi niye öyle diyonuz ya asi parası kazanmasın mi adamlar ayıp ediyorsunuz ha:)
0 oy
(3,147 puan) tarafından

Tamda ikinci doz biontech olduğum gün okuyorum :D

(1,298 puan) tarafından
Allah şifa versin canım :(
0 oy
tarafından
Biz bunları anlatırken linç yiyorduk
(1,298 puan) tarafından
Malesef ya anlattığın karşıdakinin anladıgı kadar derler ya aşının sahipleri bıle bu kadar savunmuyor ona şaşırıyorum
tarafından
Adam bulduğu aşıyı kendi yapmadi . Bizim millet çok bilmiş
(352 puan) tarafından
Adam bulduğu aşıyı kendi yapmadı derken ,neye göre bunu söylüyorsunuz?Böyle bir bilgi mi var, ben mi kaçırdım?Yoksa söylenti mi...
tarafından
Kendisi söylüyor. Devlet izin vermiyor diye .
0 oy
tarafından
Benim bi akrabam Asi oldu ve 2.kez yakalandı vuruse beyin kanaması geçirdi hastanede suan yoğun bakım da  ; ( felç geçirmiş bugün duydum 

İlgili sorular

+1 oy
2 cevap 126 göst.
2 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Sever (1,763 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 357 göst.

380,041 soru

11,376,413 cevap

34,861 kullanıcı

...