0 oy
769 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar bebeğim 20 günlük rengi kapkara yavv açılır mı sizce ben esmer beyaz tenliyim baba kumral. Ama bebisiimiz öyle bi kara ki değişir mi sizce bu saatten sonra :) vücudu da koyu yüzüde sadece uyurken bi rengi acılıyorr

13 Cevaplar

0 oy
(4,089 puan) tarafından
Benim kıZımda öyleydi açıldı baya 
-Reklam-
0 oy
(151 puan) tarafından
Haha bizde esimle bembeyaziz ilk cocugumuz da bembeyaz ama yenidogan esmer canim acilacak rengi bizimkinin elleri ve ayaklari bembeyaz mesela doner rengi kizariklar daha
0 oy
(3,991 puan) tarafından

Benim kizim da öyleydi..bizim baba kumral ben sarışına yakın :D hic esmer kizim olacağını  dusunmemistim.  Bir de sarılık  geçirdi  3 ay sürdü  o da temelli esmer gösteriyordu.

Şuan  daha açık  tenli ama yine de esmerimsi. Hele yazın temelli karariyor sokakta:D kışın  açılıyor...

Oğlum  da sarışın  :D 
0 oy
tarafından
Oğlum doğduğu zaman peynir gibiydi sonra sarıldıktan rengi sarı siyah oldu zamanla rengi açıla açıla doğumda ki beyaz tenine döndü 
0 oy
(14,080 puan) tarafından
Teni açilir ama önceki postunu bildigim için soruyorum acaba esmer olduğu için mi çirkin dedi kocan bebeğe. 
tarafından
Bilmemkii ne derse desin umrumda değil
(14,080 puan) tarafından
Dert etme kuzum. Ren rengi 40 günu geçince normake dönüyor. Ben esmerim eşim kumral kizim bembeyaz. Tabi doğdugu donem esmerdi sonradan açildi teni. Sakın kocanin sözü seni bebeğinden soğutmasin. Düşuncesiz erkekler lohusa kadinin yaninda ne konusacaginı bile bilmezler işte.
0 oy
tarafından
Benim kızumda çok esmerdi. Şimdi kumrala döndü 5 aylık. 
0 oy
tarafından
Benim oğlum kapkaraydin canım bembeyaz oldu sonra:)
0 oy
(10,736 puan) tarafından
Canım benim kız doğdu küçük bir zenciydi şimdi teni buğday saçı altın sarısı açılıyor yani kılo aldıkça :) 
0 oy
tarafından
Benim kızım da zeytin gibiydi şimdi beyaz bile diyebiliriz 
0 oy
(1,019 puan) tarafından

Değişir ya. Benim oğlum kırmızı doğdu:)) baba esmer anne beyaz çocuk kırmızı. :D

Şimdi 4 aylık oldu rengi beyaza donuyor. Seninkide açılır.

0 oy
(6,355 puan) tarafından

Benim oglum da mosmordu esmerdi şimdi 2 yaşında bembeyaz :D

0 oy
(1,326 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Gittikçe açılır canimm benim kızımda karaydi açıldı.
0 oy
tarafından
Açılır hem de sakız gibi olur. Benim bebek de bembeyaz doğmuştu şimdi kumrallasti

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 245 göst.
23 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Sare_123 (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 89 göst.
6 Şubat 2024 Aile kategorisinde Sevgi99mr (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 87 göst.
6 Şubat 2024 Aile kategorisinde Sevgi99mr (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 25 göst.