+1 oy
343 göst.
Diğer kategorisinde (1,298 puan) tarafından
Benım eşim en küçük oğlu 4 tane de abisi var hangisiyle konuşursa güler eder benimkiyle konuşunca aglar. Duygusala baglar ama ortada hiç bişey yokken yapar neden acaba sizinkiler de yapar mı???

Not: çok gıcık olurum bu duruma 

15 Cevaplar

0 oy
(14,025 puan) tarafından
Kişiliğini bilemicem ama duygu sömürüsu ya da ne bileyim çok sevip özlediği için olabilir mi
(1,298 puan) tarafından
Duygu sömürüsü gelıyor bana yaa
-Reklam-
0 oy
(9,205 puan) tarafından
Ya gurbettesiniz ya da en kuçuk oglu olduğundan :)
(1,298 puan) tarafından
Hepsı gurbette canım bitek bız degılız. Mesela buraya gelır ben izlemlemeye çalışırım hepsıne güler yüz benımkıne aglak
0 oy
(7,673 puan) tarafından
Yapmaz :D     
0 oy
(295 puan) tarafından
Benimkide arar vah vah yine aç kaldın yemek yemedin der oğluna (yani ben yemek yapmıyormuşum ) kafa gitmiş işte 
(1,298 puan) tarafından
Oda çok sinir bozucu olur ne demek aç kalmış gıbı davranıyor sankı eşine bı kap yemek yapmıcan mı
0 oy
(3,148 puan) tarafından
En çok nazı kocana geçiyordur belkide ondandır 
(1,298 puan) tarafından
Eltim de öyle dıyor :))
(3,148 puan) tarafından
O yüzden sen daha çok nazlan cilvelen ki kaynanoş oyun dışı kalsın anacım♥️
(1,298 puan) tarafından
Kız zaten kışın gelıyor 1 ay kalıyor napsa ben oyun dışı kalmam :))
0 oy
(3,880 puan) tarafından
Kocan daha merhametli ve duygusalsa ordan girer duygu sömürüsüne. Annelik kontenjanindan en öne  geceyim der. Seni de pek sevmiyorsa ooooohoooo daha ne olsun:D
(1,298 puan) tarafından
Evet benim adam da kiraz duygusal hassas çok yufka yürekli oda başlar gözyaşı dökmeye
(3,880 puan) tarafından
Eee tamam daha ne olsun :D
0 oy
(2,165 puan) tarafından
Ailenin en küçük oğluysa belki ondandır yada küçükken zor şartlarda büyütmüş olabilir sıkıntı çekmiş olabilir belki de senin eşine daha bı düşkündür tabiki evlat ayrımcılığı yapilmaz hepsi aynıdır ama bir tanesi hep ağır basar. Benim eşimde 4 erkek kardeş var kaynanam en büyük oğluna karşı bir başka onun yeri hep ayri o demese bile biz görüyoruz 
(1,298 puan) tarafından
Dogrudur canim tabı eski şartlar daha zormuş herzaman anlatır sizin gıbı rahat çocuk büyütemedım der
0 oy
tarafından
Hahahah oda bişey mi oğlu yokken seke seke gezen kadın oğlu gelince toplayarak yürüyo ama ben diyorum sbah koşuyodun noldu şimdi diye :) 
(1,298 puan) tarafından
Ayy yemın ederim aynısını yapıyor.. Eşim işteyken iyidir o geldı mı uzanır ay oğlum bı kötüyüm bı kötüyüm bugun hıç kalkmadım yerimden der:)))
tarafından
Aynen Bi halsiz halsiz hareketler bi hastaymış numaraları yeminle çok komik haaaa çocuk gibi
0 oy
tarafından
Kaynanam eşimi kendine daha yakın hisseder mesela . Derdini herkesten önce eşime anlatır . Belki kaynanan da öyledir.  Ben hiç rahatsız olmadım şimdiye kadar 
(1,298 puan) tarafından
Evet bunlarda aynı ama benım rahatsız olmamın sebebi samimiyetine inanamam yani bıraz rol yapıyor
0 oy
(16,490 puan) tarafından

Bide kaynanası ağlomoyon beni ARToLASon diyormuşumm :D:D

(1,298 puan) tarafından
Heh tam olur :))
(16,490 puan) tarafından
Haha yok yok bu defa mızıkçılık yapmıcammm :))
0 oy
(144 puan) tarafından
Benim kaynanam sukur oyle degil :-D Tam tersi bu seni üzerse söyle ensesine eliyle döver ciddi ama bunu yaparken benim kizimi hic üzme der. En kucuk oglu ama cook anlayisli 
0 oy
(775 puan) tarafından
Vah seni kime verdim. Oğlum diye ağlar hahha çok güldüm nazi ona geçiyorsa duygu sömürüsü yapar
(1,298 puan) tarafından
Benı de sever sorsan yere göğe sıgdıramaz :))
(775 puan) tarafından
Kime sorsan sever ya arkandan gelen sözler vuuu
(1,298 puan) tarafından
İşte arkamdan gelenleri dedim :)) benı ailemi çok anlatır öve öve
0 oy
(1,661 puan) tarafından
Belki en küçük çocuk olmasının etkisi
0 oy
(389 puan) tarafından
Ayy benim eşimde en küçük bişe olunca eşim varsa ağlar yksa ağlamazDUYGU SOMURUSU CANİM
(1,298 puan) tarafından
Ayyy benım gıbı biri çıktı sende sinir oluyo musun :))
(389 puan) tarafından
Tabii kız hemde nasıl kendini masum gosteriyo . Biz Ankara'ya tasincaz eşim söylemiş agliyomus hemen.  Diğer çocuğu da orda sanki hiç gitmediği bir yer niye agliyosa . Ve uzak da değil yani oturdukları sehre

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 229 göst.
4 Mart 2021 Aile kategorisinde Aysel Güzel (1,151 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 614 göst.
25 Temmuz 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde Mucizenin&annesi (82 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 1,025 göst.
31 Mayıs 2019 Aile kategorisinde hatice.baser (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 307 göst.
5 Kasım 2021 Diğer kategorisinde ☻❣îpek❣kozalağı ❣☻ (12,264 puan) tarafından soruldu

379,206 soru

11,351,497 cevap

34,822 kullanıcı

...