0 oy
243 göst.
Diğer kategorisinde (113 puan) tarafından
Sabah yapamıyorum diye şimdi yaptım yemeğimi bebeğim gazlı bebe olduğu için yapamıyorum yaparsam da unutup yemeği yakıyorum 3. Çocuğum ama diğerlerinde rahattım bu nazlı çıktı azıcık neyse işte azıcık uzattım k.bakmayin şimdi yapınca yemeği yatana kadar soğmamış olacak sabaha kadar da bozulur tavuklu yemek 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kız ne tatlısın sen öyle ufaktan bı nazlandn bize sanki 3 çocuk anası kıyamam sna 
(113 puan) tarafından
Beceriksiz demesinler diye çok üzülürüm diye fazla açıklama yaptım :)) :*)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yaşadığın yerde hava geceleri serinse balkona kapatıp koyabilirsin
(113 puan) tarafından
İstanbul sabahları güneş direk bizim balkonda oluyor:(
tarafından
Hmm o zaman bebegine gece kalkıyorsundur o zaman koyabilirsin dolaba
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Ağzını açık bırak gece mama yapmaya emziğe kalktığında koyarsın dolaba 
(113 puan) tarafından
Kalbim spor süpersin :) aklıma geldi ama unutursam bu doğumdan unutkanlık basladi bende başka alternatif vardır diye düşündüm ama galiba yok
(13,202 puan) tarafından
Yok kuzum unutmazsın sen merak etme
0 oy
(3,730 puan) tarafından
O kadar gazlı bebek seni sabaha kadar uyutmaz canım benim merak etme ocağın üstünde kalsın gece kalkınca kaldırırsın dolaba :D
(113 puan) tarafından
Evet asla uyutmuyor zaten her dakika uyanıyoruz yemeği bile bebeye esim baktı öyle yaptım tek sorun bende fazlası ile unutkanlık başladı unuturum diye başka alternatif vardır diye düşündüm ama yokmuş galiba alarm filann kurayım:)
(3,730 puan) tarafından
Havalar çok sıcak kuzum başka yol yemeğini çöp eder valla :D en iyisi alarm kurmak :)
0 oy
tarafından
Kiz kalsin ocagin ustunde 3 cocukla zaten deliksiz uyumuyosundur gece kalkinca atarsin dolaba :))
(113 puan) tarafından
Ahh yaralı kalbimden vurdunuz valla öyle aslında  unutkanlık olduğu için bende belki başka alternatif vardır diye
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Soguk suyun için koy istersen ben sütü o şekild sogutuyorum
(113 puan) tarafından
Süpersiniz valla asla aklıma gelmedi
(3,419 puan) tarafından
Kolay gelsin canm şimdiden su belli süre sonra ısınıyor değiştir hemen soğur yemek
(113 puan) tarafından
Teşekkürler:)

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 459 göst.
0 oy
4 cevap 174 göst.
20 Ekim 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 96 göst.
26 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Car.cnr36 (106 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 350 göst.
19 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Fatmasur (35 puan) tarafından soruldu

379,391 soru

11,356,470 cevap

34,832 kullanıcı

...