+1 oy
1,061 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Böyle bir soru ile kendimi açık etmek istemedim sorayım yeniden kapatcam hesabı kızlar. Benm ablam 14 yıldır pavyonda çalışıyor. Annem ablamın yüzünden elin adamlarindan dayak yedi alikondu hakaretlere uğradı. Sırf ablamı kurtarmak adına. Ama ablam yaklaşık 3 yıl önce annemin son kurtarma girişiminde zil zurna şarhos olup annemi dövdü. Annem de yeter artık senin gibi kızım yok dedi reddetti. Smdi ablam annemle konuşmadığı için sürekli beni arıyor. Bende evliyim iki kızım var aslında biliyorsunuz ama neyse. Yuvamin huzunun kaçmasını istemiyorm. Eşim Rabbime şükürler olsun çok anlayışlı asla beni onunla bir tutup 8 senedir tek bir kez bile lafını etmedi. Ama etmeyeceği ne malum. Asla kemalim yapmaz diye düşünen biri değilim. Beni aramasını istemiyorm bunu kendine de söyledim ama hala arıyor. Sarhoş olur arar cezaevine girer parasız kalır arar. Suç işler kaçacak yeri olmaz arar. Neyse bende bunu polise şikayet ettim. Adımı vermeyin ama şuan benim evimde ve suç işledi dedim. Aşırı vicdan azabı çekiyorum fakat biktirdi beni. Arkasına dost gördü beni. Şuna he de dünyayı onune sersin dedi. Kaldirmadm. Altından kalkamadım o lafin. Polis geldi aldı 2 saat sonra geri bırakti bu yine geldi. 

Gelme dedim. 

Kapıdan tuttum attım.

Telefondan engelledim.

Eşime söyledim o da kovdu.

Bağırdım çağırdım güzellikle anlatımm ama yok.

Smdi ben size soruyorum. Akraba aile kocaman sulale konuştugu tek kişi benim ve ölse tek benm haberim olcak herkes reddetti. Konuşsam mi konusmasam mi. 

Ve asla demeyin ki annen nasıl reddetti aa çok ayıp falan kalbinizi kırarım. Benm annem kaç silah namlusundan döndü kurtarmak için. Biraz film gibi yaşantısı var onun ama bıktım ben biktim

42 Cevaplar

0 oy
tarafından
Cok zor bir durum sana da zarar gelebilir. Bilemedim ama pesini birakmiyorsa ailene zarar gelecekse numarani faln degistir. 
-Reklam-
0 oy
(38 puan) tarafından
İnsan çekeceği çileye aşık olurmuş bnm ablamda bağımlı az çok neler yaşadığınızı tahmin ediyorum kolau şeyler değil ben görüşmüyorum ablamla ama kızına sahip çıkıyorum 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 398 göst.
25 Ağustos 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 323 göst.
7 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 394 göst.
31 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Elif21 (2,587 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 180 göst.