0 oy
301 göst.
Diğer kategorisinde (689 puan) tarafından
Cama kilit balkonada filw yaptirdik ama cok korkuyorum siz nasil guvenlik tedbiri aldiniz nasil öğrettiniz ve ne gibi onlem aliyorsunuz 

9 Cevaplar

0 oy
(3,527 puan) tarafından
Henüz küçük benimki ama bende cok korkuyorum en iyisi giris kat yaa
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben kizimda 5.katta oturuyodum parmaklik taktirmistim camlara. Goren manyk misin diyodu ama walla once guvenlik, taktirdim demir parmakligi son derece rahattim 
0 oy
tarafından
İki camim var alcaklar baya mutfaktakinin önüne sehpa onhnda ust8ne firin koydum ne ittirebilir ne üstüne çıkabilir.  Balkonda demirler var balkon yüksek 4 katta demir korkuluk yaptık.  Diger odanin caminada demir duzecegiz dışarıdan inşallah.  Geri kalan 2 cam da direk balkina bakıyor  balkon kapisindan kayıtsız. 
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Camlar her zaman üstten açık balkonda üstüne çıkacağı bişi bırakmam pencerelere şuan lık yetişemiyor zaten büyük olanı yani oğlumu her zaman uyarıyorum pencereleri benden habersiz açma diye şuana kadar sıkıntı olmadı inşallah olmaz da 
0 oy
(157 puan) tarafından
Pencereleri üstten açıyorum sadece balkonada hiç bişey koymuyorum üstüne çıkar diye . Bidaha taşınırsamda giriş kat istiyorum çok korkuyorum bu durumdan Rabbim evlatlarımızı korusun inşallah
0 oy
(1,274 puan) tarafından
Cok dikkat etmek lazm. Geçen babamjn dukkanjn karsisinda bir evin 3.katndan cocuk düştü. Annesi bizim dukkana gelirken cocugunjn elini 1 saniye bile birakmazmis cok dikkat edermis. Evde de 2 saniyeliğine mutfaga gitmis. Cam da acikmis birden düşmüş. Durumu ağırdı 
0 oy
(1,737 puan) tarafından

image

boyle birsey icat edildi farkki kalitelerde tonlarca agirligi kaldiriyor. Cama monte ediliyor. Benimkide emeklemeye baslayinca taktirirm diyorum 4. Kat bizim
0 oy
tarafından
Bu sicakda pencerelerim kapali hic acmiyorum arada plastik pencereler yukaridan aciliyor acar havalandirir kapatirim. Kizim 4 yasi var cok seviyor disariya bakmak icin. Balkonda yuksek boyu yetismiyor. Allah korusun gecenlerde 2 yasi da çocuk 6 kattan dusdumisafirlikdeyken annesin dalginligina gelmis cocukda dusmus kurtaramadilar. Allah gostermesin korkariç hep gozum uzerlerinde. Her bir anda oluyor. 
0 oy
(707 puan) tarafından
Camların kollarını söktük balkonlarıda kilitleyip kilitleri kaldırıyorum.Gunduz çıkarlarsa balkona  peslerindeyim.Yani çok cam kapı açmıyorum genelde klima çalışıyor dünyanın faturasi geliyor ama çocuklarım için umrumda olmuyor. 

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 530 göst.
9 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Gokturkbebeginannesi (689 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 164 göst.
13 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,107 puan) tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 229 göst.
27 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Ayferdnz16 (261 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 151 göst.
29 Kasım 2023 Diğer kategorisinde 16Nur16 (131 puan) tarafından soruldu

385,608 soru

11,529,655 cevap

35,200 kullanıcı