0 oy
179 göst.
Diğer kategorisinde (2,165 puan) tarafından
39+5 haftalık hamileyim kasığımda şiddetli ağrı var 10 dkkadir geçmedi. Ama kan bebeğin suyu vs hicbirsey yok henüz korkmalı miyim ? Acile gideyim mi bilmiyorum ilk doğumum olacak Cok stresliyim 

4 Cevaplar

0 oy
(5,311 puan) tarafından
Takip wt sancılar 5 dakikada bir düzenli geliyorsa doğum. Başlamıştır
(2,165 puan) tarafından
İlkin karnım ağrıdi birden bire lavaboya kalkmıştım yatağıma geldim başladı ağrı, sonra sol kasığımda oluştu gebelik boyunca ilk kez böyle oldu
(5,311 puan) tarafından
Doğum sancıalrın olabilir  5 dakikada bir olıyorsa acile git cnm
(2,165 puan) tarafından
Tamam canm sağol
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hemen acile git cnm vaktin gelmis buyuk ihtimalle
tarafından
Biraz daha bekle oyleyse baktin gecmiyor git cnm. Sabah olmasina da az kalmis
tarafından
Agrin gecse bile sabah kontrole git muhakkak. Baksinlar gunun gelmis cunku
(2,165 puan) tarafından
Canm ağrı geçti yine olursa öyle muhakkak gidecem ama bebeğin suyu nişan kan hiç bişe gelmedi bebeğin hareketlerini de gayet hissediyorum şuan neden öyle oldu birden bire geceleyin hiçbir fikrim yok ani hareketlerden de uzak duruyorm ama bakalım daha teşekkür ederim canım
tarafından
Cnm son zamanlarda herhafta gidip baktirmalisin. Sen bugun git yine baktir. Doktor suyuna bakar kordon dolanmasi vb varmi ona bakar
(2,165 puan) tarafından
Pazartesi günü gittim en son bide cuma günü gel dedi Dr gideceğim inşallah canm :)
0 oy
tarafından
37 haftslığım bende de başladı sancı takip et dedi doktor takip et canım 5 dakikaya düşerse git
(2,165 puan) tarafından
Gelmedi daha sancı bianlik öyle oldu geçti bende anlamadım neden öyle olduğunu :)
0 oy
tarafından
Ilık bir duş al sancın geçerse yalancı sancıdır değilse hayırlı olsun :)
(2,165 puan) tarafından
Sanırım yalancıydi sancım :)
tarafından
Hayırlısı olsun ya :)

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 883 göst.
17 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Gencbiranne (241 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 60 göst.
20 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde gokce123 (645 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 76 göst.
6 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 021821 (1,408 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 105 göst.

379,329 soru

11,354,322 cevap

34,827 kullanıcı

...