0 oy
472 göst.
Aile kategorisinde (55 puan) tarafından
Dün  doğum  günümdü  eşim saklama kabi almış diye cok kizdim günün devamında bisey yapar diye cok bekledim ama yok  gece boyunca  ağladım cok  kırıldım  şimdi burda abartma diyenler olacak  ama bana söz vermişti özel kolye yaptiracakti  şimdi kalktım kafam kazan gibi ve cok kirginim ona 

18 Cevaplar

0 oy
(355 puan) tarafından
İyiki doğdun mutlu yılların olsun belki parası yokdur belki yetismemisdir abartma diyemem ama sonuçta akıl Edip kutlamış agladigina degmezdi
(55 puan) tarafından
Parası  var biliyorum  ve veriş şekli çok farkliyd9 al şunları  bidaha isteme hediye benden doye önüme firlatti
(355 puan) tarafından
İnsanız sonucda birşeylere sinirlenebiliyoruz senin adinada üzüldüm çıtayı yüksek tutmusun kendince
-Reklam-
0 oy
(568 puan) tarafından
Kız benimki sadece iyiki doğdun dedi. Ne olacak önemli olan hatırlaması hediyenin büyüğü küçüğü olmamalı bence. Belki şu an alacak gücü yoktur. Ben ansızın gelen hediyeleri daha çok seviyorum. 
0 oy
(3,739 puan) tarafından
Beklentilerimiz ne kadar artarsa o kadar çok kırılır üzülürüz verdiği sözde durmaması onun ayıbı
tarafından
Aynn öyle bacım 13 yıldır bir çorap bile hediye etmedi benim odun bende huyu bu dedim alıştım hiç beklentimde yok uzmuyorum kendimide
0 oy
tarafından
Ozaman sende bi daha kutlama canım madem öyle yapıyo ne iste ne yapsın
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Bugünde benim doğum günüm ... Ama ben bişey beklemiyorum sende bekleme anneni ara ve onu tebrik et seni dünyaya getirdiği için ... Sen doğmuş olabilirsin ama bence bugünler annelerin günleri....
0 oy
(79 puan) tarafından
Kız sana en azından saklama kabı almış bana hiç bir şey almadı :))) jsjan
0 oy
tarafından
Al şunları bidaha isteme diyen kocadan neden doğum günü bekliyorsunki içinden gelmesi gerek değilmi üzülen sen oldum canm 
0 oy
(6,786 puan) tarafından

Yine seninki kutlamış :ermm: benimki hatırlamıyor bile. 

0 oy
(25,224 puan) tarafından
Amaan dünya malı için kafanı kazan etmeye değmez 
0 oy
(1,517 puan) tarafından
Seni kendi yerime koyunca bnde çok kırılırdim parası var usenip hesabına gelmiyor içimden gelmiyor yapmıyor ne kadar acı değer bu kadar mı o kadar kadın emek veriyor çocuk büyütüyor hep evin içinde bu kadar olmamalı ya sende ona göre kıymet ver ona haddinden fazla yüz verme . Ona onun gibi kıymet vermelisin
(55 puan) tarafından
Şükür anlayan biri çıkmış evet cnm para var biliyorum  olmazsa zaten sözünü bile  etmem ve berm3 şekli su şekil al şunu benden başka bisey bekleme ben buyum ne oluyo acaba dedim kapıdan girdi önüne taş  atar gibi
0 oy
tarafından
Kolye alacaktin niye almadin diye sorsaydin. Pastam nerde deseydin. Pasta almamissa gider kendim alirdim kendime:)
(55 puan) tarafından
Alacak yer yok burda  önemli olan  onun yapmasaydı
0 oy
(7,705 puan) tarafından
Ya bilmiyorum ama biraz çocukça davranıyor gibisin. Dün postunu gördüm ama artık buna cevap yazmak geldi içimden
(55 puan) tarafından
Niye çocukçaymis  anlamadim
(7,705 puan) tarafından
Yani çok abartılıyor. Eminim ki sosyal medyada gördükleriniz sizi bu kadar etkilemiş olabilir hediye konusunda. Bence bu kadar üstüne gitmeyin eşinizin
(55 puan) tarafından
Sosyal medyam yok bu bir ikincisi söz vermişti  kızımın doğumunda  4 ay geçti  doğum gününe  yapicam  dedi  gecen gün hala bekl3dim yapmadı bu çocukluk mu
(7,705 puan) tarafından
Neyse canım seni ikna edemem bu şekilde pes ediyorum. Çok olgunca davranıyorsun. Hoşçakal
(55 puan) tarafından
Evet öyleyim  ikna edecek bir durum  da yok yorumunu yapop5 kapatabilirsin  yani  olay bu
0 oy
tarafından
Bence hiç kırılma, üzülme önemli olan hatırlaması 
0 oy
tarafından
Kız ben evlendikten sonra bizim. Hediye işide bittimen son sevgiliyken almıştım doğum günümde hediye 6 yıl önce..geçen ay bizim ki evlilik yiil dönümünü unuttu .ben kutlayinca caktiemamak için kutlu olsun dedi..beklentim varmiydi vardı  tabi ..ama canı sağolsun ne yapayım..bnun için aglanmaKi..sende onun doğum. Gününü biisy yapmazsn olur.  Biter 
0 oy
(310 puan) tarafından
Sende al totona sök bunları deseydin benim ki hatırlamaz bile bende onun doğum günü oldumu umursamıyorum çokta tınnn
0 oy
tarafından
Hediye almış sonuçta bunun için üzme kendini benimki kutlamadı bile 

Beklentin olmasın olursa üzülürsün takma
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Beklentin yüksek olduğu için kırılmışsın ama kocanı en iyi sen biliyosun senelerdir hic bi dogum gününde bise yapmadıysa bunda da almaması yapmamasi kadar normal bi durum yok o yüzden üzülmeni gerektirecek bi durumda yok bence 
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Benim kocam hiç hediye bile almadı kasaptan sevdiğim köfteyi alıp geldi bende güldüm 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 173 göst.
11 Ekim 2022 Aile kategorisinde Laleonall15 (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 84 göst.
10 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Viyanaltinn (281 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 50 göst.
18 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Minigim500 (55 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 111 göst.