0 oy
429 göst.
Diğer kategorisinde (2,288 puan) tarafından
İnanmıyorum ya zaten ewde 3 kişiyiz bulaşığı elimde yikiyorum çıksa çıksa üç tabak üç bardak çıkıyo çamaşırı haftada birgün atıyorum zaten o kadar cikmiyo bile açaba biz bu suyla daha fazla napiyoruz da bu kadar fazla gelir anlamış değilim her ay günlük çamaşır makinasi bulaşık günlük duş aldimiza rağmen 60yukari gelemz bu ay doğru düzgün ewde yoktuk sürekli biyerdeydik 270 TL su gelmiş sizde demi su faturaniz böyle geliyo kızlar yoksa yanlızca bana Özel mi napiyim acaba gidip konusami şikayet mi etsem napmam gerek

29 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yanlışlık olabilir yazan adama yanlış yazmıştır belki veya bi yerde bi sızıntı olabilir 
(2,288 puan) tarafından
Bugün sorucam bakalım canım
-Reklam-
0 oy
(95 puan) tarafından
Bana 26 TL geliyor oda günlük çamaşır makinam çalışıyor
(2,288 puan) tarafından
Çok iyi geliyomus valla
0 oy
(197 puan) tarafından
Valla benim kartlı sistem ve nefret ediorum bu sistemden. 50 tl lik yüklüyorum ay olmadan bitio. Eskiden 50 tl lik su 3 aya yakın götürüodu. Şimdi 1 ayı çıkartmıyo. Ama bu gelen zamlardan kaynaklıymış sordum öle dediler
(2,288 puan) tarafından
Kız herkezin zamini banami kestiler bu ne böyle gidip bugün bi sorucam bakalım ne diyecekler
(197 puan) tarafından
Biz bi kere öle elektrik için gittik eltimle de bize sanayidenmi gelionuz bu nasıl fatura didiler :D
0 oy
(1,170 puan) tarafından
Bir sıkıntı var  su en fazla 50 60 geliyor. Çevremdeki herkeste böyle. Elektrik bile o kadar gelmiyor 
(2,288 puan) tarafından
Bende anlamadım ki bugün gidip bi sorucam bakalım
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Bu ay 19 lira geldi :D
(2,288 puan) tarafından
Cok iyi gelmiş
0 oy
(89 puan) tarafından
biz e 3 kişiyiz aylık en fazla 60 70 geliyo
(2,288 puan) tarafından
Normal her ay bana öle geli ama bu ay cok cok fazla gelmiş anlamış değilim
0 oy
(671 puan) tarafından
Cnm bı ynalislik olmuş olabilir. Bı arayın isterseniz. Muslukları izi kontrol edin damlamalar da çok faturayı etkiliyor. Bir de kullanım miktarına göre fiyat katlanıyor Muş. Araştır cnm yanlışlıkla olmuş olabilir. Ciddi fark var cunku
(2,288 puan) tarafından
Ewin su tadilatını yeni yapardik canim 4 ay oldu simdi gidicem sormaya bakalum
(671 puan) tarafından
Sor bakalım ne diyecekler. İns bı hata vardır ve geri iade olur.
0 oy
(1,633 puan) tarafından
Kayınvalidemin evinde arıtıcı var ben ve eltim suyu ondan alıyoruz nerdeyse her günn iki makine çamaşır yıkatır evin önünü hortumla yıkar 2 günde bir. Kapıda çiçekleri bitkileri var onları sular. Bizim çocuklar kova kova su oynarlar. Bulaşığı önce elinde yıkayıp sonra makineye atar ve 100 den fazla gelmez 270 gelöesi için tüm binanın su kullamını sana yazmaları lazım bi yanlışlık vardır itiraz edin ödeyip geçmeyin suyun bu kadar çok gelmesi normal değil

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 315 göst.
6 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Oylesinekimsee (393 puan) tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 432 göst.
6 Şubat 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 442 göst.
23 Aralık 2021 Aile kategorisinde OgretmenAnnee (1,685 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 207 göst.