0 oy
176 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (294 puan) tarafından
kızlar Rabbim kısmet ederse inşallah yarın beşik puset vs. almaya gidecez . En kullanışlı ve uygun beşik modellerini atar mısınız . Ve bir pusetin kullanışlı olduğunu rahat olduğunu nasıl anlicam . puset modelleri atmanızı da Rica ediyorum ❤️

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Park beşik kullanıyorum kraft marka tavsiye ederim çok kullanışlı çocuğunuz hem rahat yatar hemde oyun parkı diye geçtiği için oyunda oynayabilir 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kraft park beşik tavsiye ederim canim
0 oy
(10,775 puan) tarafından
Canım vallaha ben ayrı puset almadım. Trevel sistem bebek arabası aldık onun puseti i kullandım. Kullanıyorum. Yenidogan bel destekli olmasına dikkat edersen dogdugu andan kullanırsın. Birde sepet besik filan gereksiz kullanılmıyor. Ben ilk kuzum da sepet aldım 2 kere yatmadı oylece ik sattım. İkinci ogluma e bebekten anne yanı besik aldım ve cok memnunum. Odadan odaya tasınıyor. Bir yere yatılı gideceksen katlanıp cantasına koyup götürebiliyorsun. Birde yatagın İn dibine fermuarını acıp koyuyorsun sanki koynunda yatıyor. Bebek gece güzel uyuyor. Benimkiler benle uyumaya alısık cünkü ben cok rahat ettim. 
0 oy
(1,352 puan) tarafından
Anne yanı beşik kullanıyorum ve çookkk memnunum
0 oy
(15,592 puan) tarafından
Valla park beşik al sonra büyüdüğünde odasını ayırır güzel bı beşik yaparsın 
0 oy
(1,803 puan) tarafından
Anne yani besik kraft park yatak ve travel sistem bebek arabasi tavsiye ederim ayri puset almaktansa yenidogan  bel destekli olmali puset ona dikkat et
0 oy
(1,160 puan) tarafından
Şuan evimde anne yani beşik ve normal beşik var çok pişmanım

Anne yani 6 aya kadar kullanılıyor tekrar bir masraf çıkıyor o da da olan beşik yüksek çoook gereksiz 

En mantıklısı park beşik almak iki kademeli zaten çocuk 4 yaşına kadar kullanabiliyor 

Ayrıca odaya yatak alınacaksa eğer bebeğin kendi odasına bu yeni çıkan yerle bir olan yataklar ya da yavrulu yatak en mantıklısı çünkü bebek buyuyunxe yanina uzanirsin emzirirsin biri geldiğinde evde fazladan yatak olur fln
0 oy
tarafından
Maccon park beşik aldık ve bayb care travel sistem  Bebek arabasini aldım onun pusetini kullanıyorum canım ikisindende memnunum 
0 oy
(1,251 puan) tarafından
En kullanışlısi park besik denilen besikler bnce  
0 oy
tarafından
Babyhope marka park besigimiz var 5 senedir kullanıyorum çok memnunum 

Pusetimiz pierecarden o da ves senedir var iki çocuk büyüttüm onunla şuan oğlana kullanıyorum çok rahat ve kaliteli 
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Ikea beşik kullanıyorum ben ama 4 aya kadar sepet beşik kullandın ben sonra ikea beşik aldık sallanıyor iki kademe şuan 9 aylık yanım da yatıyor kendi kalkmaya başladı artık en alta indiricm o şekilde kullanicaz canım ben çok memnunum birde traver sistem bebek arabası almanı tavsiye ederim ayrı ayrı alma bak ben hala puseti kullanıyorum çok memnunum ilk doğduğunda durmadı bebek arabası ile evde gezdirdim onda uyudu hep 
0 oy
(3,127 puan) tarafından
Büyüyen beşik alma da ben aldım pişman oldum çocuk odası şimdilik yok o yüzden yatak odasında çok yer kaplıyor eğer senin çocuk odası varsa küçük beşiklerden al biraz büyüyunce odasına yatak alırsın 

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 1,045 göst.
0 oy
16 cevap 507 göst.
11 Şubat 2021 Aile kategorisinde irmakebru (146 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 691 göst.
13 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Eda00 (731 puan) tarafından soruldu

377,939 soru

11,312,500 cevap

34,745 kullanıcı