0 oy
93 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (459 puan) tarafından
Kızlar sabah saat 9 uyandığımda kasilmam vardı .sonra adet ağrısı gibi sancılarım var . Sabahtandir takip ediyorum sidedi artmıyor ama cekmiyorda 15 dk bir 20 dk bir geliyor 30 saniye 40 saniye sürüyor hayla öyle devam ediyor 39+3 haftaligim 2.gebeligim 

7 Cevaplar

0 oy
(1,862 puan) tarafından
Ben 38 haftalik ken sancim vardı çok değildi ama nts de 80 cıktı sezeryana girdim acil her an herşey olabilir
(459 puan) tarafından
Niye sezeryan oldun canm
(1,862 puan) tarafından
Üçüncü sezeryanim 'di
(459 puan) tarafından
Hee anladım canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Geçmeyen bı sancıysa doğum sancındir canımm aralıkları takip et sağlıkla gelsin.insllah
(459 puan) tarafından
hiç uzanmadim dinlenmedim .canım kızımı uyuttum  bende uzanayim .bakalım nasıl olacak . inşallah doğum sancisidir .
tarafından
Dinlen biraz geçmezse daha fazla beklemeden git canımm.
(459 puan) tarafından
Sağol canım öyle yaparım:)
0 oy
tarafından
Uzun sürüyormus canım ya. Benim 6 dakikada bir kasılmam vardı 1 dakika sancı sürüyordu bu şekildeyken 4 cm acikligim varmış. 

Takip etmeye devam et 5 dakika da bir olunca hastaneye git 
(459 puan) tarafından
Uzandım şimdi baktım geçmiyor giderim
tarafından
Uzanıp dinlenince gecmezse kesin doğum sancısı zaten. Uyutmaz bile . Ben doğumda diyordum ne olur yarım saatcik uyuyim nsksksks bence bol bol uyuyun doğum ne zaman olur belli olmaz
(459 puan) tarafından
Uyku elime duşse tabi kızımin ayağı çatlamış alçıda sürekli ağlıyor 2 yaşında hep kucak istiyor
tarafından
Ayyy kiyamam ikinci gebelik üstelik ilkinin sana ihtiyacı var  Allah yardımcın olsun inşallah ikisinin de üstesinden gelebilirisin.
(459 puan) tarafından
Amin inşallah canım .çok zorlanacam
0 oy
(1,989 puan) tarafından
Benim hiç ağrım yoktu kontrole gittiğimde sancılarım 100 e düzenli vuruyordu canım hiç belli olmaz bu işler 

Ben sezeryan oldum tabimi ama sen bı git görün derim
(459 puan) tarafından
Eşim az önce geldi gidelim dedi yok dedim biraz daha bekliyelim dedim şimdi uzandım baktım geçmiyor ararım gideriz yakın hastane 10 dk yol var yok
(1,989 puan) tarafından
İçin rahat eder en azından canım
0 oy
(1,741 puan) tarafından
Dus al ve uzan cnm dinlenmeye  calis geçmiyorsa  dogum sancilaridir muhtemelen
0 oy
(954 puan) tarafından
2. Doğumun ise daha hızlı gelir bebek genelde ilk doğuma göre o yüzden bi kontrole git belki acilman vardır ben de hafif sancıyla gitim 1 saat sonra doğum yapmıştım ikinci çocuğumu
(459 puan) tarafından
İkinci doğumum canım .şimdi hastaneden geldim 3 santim açilmam var dediler .dogumumu başka bir ilde yapacam eşim annemi almaya gitti hastaneyr gidecez
(954 puan) tarafından
Sağlıkla kucağına al inşallah
0 oy
(24 puan) tarafından
5 dakikada bir geliyorsa doğum sancısı dir

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 214 göst.
12 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde halalpdgn (168 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 158 göst.
0 oy