0 oy
231 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bir eve gelen misafiri ev halkı ile beraber mi yemege alırsınız yoksa sadece o eve gelen misafirleri mi? Şimdi iki kişiler eğer komple çagırır sam 7 kişi olacak ayıp olurmu çağırmazssam? 

11 Cevaplar

0 oy
(1,982 puan) tarafından
Ev halki kim kaynamgil mi 

Aynı evdemisiniz ayrimi
tarafından
Ayrıyız
-Reklam-
0 oy
(1,760 puan) tarafından
Ev halkindan kastiniz ne 
0 oy
(360 puan) tarafından
Bence ayıp olur canm toplu çağırsan daha iyi.
0 oy
tarafından
Ev halkı dediğin kim canım sana gelen iki kişiyse dışardan birini niye çağıracaksn ki ağırlar gönderirsin 
(4,700 puan) tarafından
İki kişi tatile gitmiş demek ki birilerinin evlerinde kalıyorlar sadece ikisini mi çağırayim yoksa kaldıkları evdekileri de çağırayım mi demek istemiş arkadaş
tarafından
Aynen oyle :)
0 oy
tarafından
Hepsini çağır aradan çıksın :)
tarafından
Demi :)))
tarafından
Aynen canım
0 oy
tarafından

Misafire gel diyip evlerinde kalan kişilere ses etmeden çok ayıp olur cnm. Şahsen benim evimde kalan misafiri çağırıp beni saymazsalar ben çok kirilirim ki başıma geldi kaç sene oldu hala konuşmuyorum :angel:

tarafından
Bacım kaynanam da evin sahibini sevmiyor diyor onları çagırma kendine acımıyormusun hamilesin gaz veriyor
tarafından
Bilemedim ki cnm ❤️
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Hepsini davet ederiz ayıp olur yoksa 
tarafından
Demi teşekkur ederim
0 oy
(13,763 puan) tarafından
Benim eltim gelmisti yurtdisindan arkadaşiyla birlikte. Bende kaliyorlardi. Diger eltim onlari yemeğe cagirdı. Bizi cağirmadi. Bence cok buyuk ayip ben uzun bir sure konuşmadim. Hatta kizi evlendi düğune bile gitmedim. Kocami da yollamadim. Bence çağirmalisin. 
(1,403 puan) tarafından
Ohh sende amma kinli çıktın kız.
(13,763 puan) tarafından
Iyide istenmedigim yerde ne işim var. Gitmemde göndermemde. Onlar beni cağırmayarak seni istemiyoruz mesajini verdiler bana.
tarafından
Okadar da olmaz ya :))) hamileyim kızımda var çağırırsam çok olucak kaynanam da istemiyor bilmiyorum yani keşke biraz düşünceli olup biz gelmeyelim siz takılın deseler
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Ayıp olur tabiki komple çağır sonra yalnız görüşürsünüz 
tarafından
Evet eşimde öyle söylüyo
0 oy
(3,717 puan) tarafından
Çağırmalısın canım ayıp olur
tarafından
Haklısın,
0 oy
(18 puan) tarafından
Elbette hep birlikte çağırırım ayıp olur yoksa hemde sadece biraz yemeklerin miktarı artar nolacak sanki misafir bir yer üç bırakır 
tarafından
Ya her şekilde yapılır kaynanam genç genç takılın diyo,

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 117 göst.
+1 oy
7 cevap 175 göst.
23 Ekim 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde FNA (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 427 göst.
15 Ekim 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde Zelis18 (327 puan) tarafından soruldu

377,246 soru