0 oy
316 göst.
Diğer kategorisinde (1,850 puan) tarafından
Kizlar kocanız başkasının biseyi oldugunda onları memnun etmek için inden geleni yapsa fazlası ile düşünceli olsa. Ama siz doğum yaptığınızda elinde olduğu halde sizi mutlu etmek için bı hediye almasa tepkiniz ne olurdu

11 Cevaplar

+1 oy
(119 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
İçinden gelmiyosa zorlamam ama*****l sanmaasın diye yüzüne vururm sonra hediye almaya kalksa o hediyeyi camdan aşağı atarım
(1,850 puan) tarafından
Bende az önce mesaj yazıp ne düşündüğünmu söyledim oda ne istersen alalım diye yazmış. Bende ben istedikten sonra kıymeti yok herkesi düşündüğün gibi benide dusunmeni bekledim diye yazdım
(119 puan) tarafından
Herkesi düşünüyosa senide düşünecek tabikii sen bildikten sonra o hediye sayılmaz ki çok iyi yazmışsın sonuçta ona paha biçilemez bir evlat getiriyosun dünyaya
-Reklam-
+1 oy
(147 puan) tarafından
Ağzına tükürurdum 
(1,850 puan) tarafından
Sen istedin de benmi almadım diyo ben istedikten sonra kıymeti yok herkesi düşünen kocam benide duusnsun istedim dedim
(147 puan) tarafından
Haklısın valla sen istedikten sonra onun bir önemi kalmıyor
+1 oy
(945 puan) tarafından
Sı*ardım ağzına.... 
(1,850 puan) tarafından
Verdim ağzının payini ama ben üzüldükten sonra ne fayda
+1 oy
(10,877 puan) tarafından
Vermedim tepki filan. Hiç bir toka bile almadı. Birde ustune lohusalıgımı zehir etti ettirdi. Ben odada bebekle otururken ablasıyla fıkra anlatıp cay içti. 
(1,850 puan) tarafından
Neden anlamaz acaba bu erkekler kadın psikolojisinden
+1 oy
tarafından
Bnm esim de hediyeverdi bana ama dert keder hediye eti doğumdan sonra
tarafından
Ay bu nasıl yorumdur çok üzücü
tarafından
Gerçeği yazdım
(1,850 puan) tarafından
Allah sabır versin demekten başka bişey gelmiyor elden
+1 oy
tarafından
Üzülürüm ya düşünmüyor demek ki derim. Ayıp yaptığı
(1,850 puan) tarafından
Evet bende çok üzüldüm ve dile getirdim üzüldüğümü
+1 oy
(1,730 puan) tarafından
Çok sert olurdu valla canım 
(1,850 puan) tarafından
Sert olmadı ama üzüldüğümü beklediğimi söyledim
+1 oy
tarafından
Hemen kötü dusunmm almazsa bile bu bildiği vardır derm blki parasi yoktur belki zamani olmadı ama bnm eşim alıyor 
(1,850 puan) tarafından
Parası vardı bildiğim için üzüldüm zaten bundan onceki dogumumda bı beklentim olmadı
tarafından
Anladım cnm
+1 oy
(911 puan) tarafından
Herkese var bana yok milletborc ederesini mutlu etmek icin bizmki para bulsaborca yatirimder ne diyim babasinin raktgi borclari bile benm alcagim tazminatimla odemek istiyoyo diyemiyorum o olsa yok derdi ama
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Birincisi başkasına hediye aldırmam beraber alırıx tek nişey yapamax hamdolsun benide hiç hediyesix bırakmadı alırda 
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Benim ki de almadı doğumda bişey tek taş aldım çok para verdim yetmez mi diye kendini savunuyor birde :D 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 118 göst.

379,402 soru

11,356,735 cevap

34,833 kullanıcı

...