0 oy
829 göst.
Diğer kategorisinde (2,768 puan) tarafından

Günaydın kızlar nasılsınız ? biz iyiyiz elhamdülillah.

Erkenden kalktık temizlik beni bekler ;)

20 Cevaplar

0 oy
(250 puan) tarafından

Günaydın canım biz de bugün erken kalktık ama bende temizlik yok bugün dün yaptım :Dsadece üstten gecicem

(250 puan) tarafından
Aaa ayni biz ama bnm ki çoktandır yüz üstü döndü al ben yazarken yine döndü iki dakika sonra ayak çırpıp sırt üstü dönmek istiyor ee ve bebek madem yüz üstü olmak istemiyon niye dönüyonn:-)
(2,768 puan) tarafından
Hevesleniyolar demekkii :) seninki ne kadarlik canim
(250 puan) tarafından
5 ay 10 gunluk canım bnm ki çok hiperaktif bı bebek ilk günden beri hareketli böyle:-)
(2,768 puan) tarafından
Yok ay benim kız agır baba tarafina cekmis anasina degil :D hareketleri bile cok sakin
(250 puan) tarafından
Yok ya bnmkini durdurabilene aşk olsun uyurken bile hareket halinde :-) kaç defa öyle hareket ederken yüz üstü dönmüş uyanmış :-)
-Reklam-
0 oy
(2,931 puan) tarafından

Biz 2. Uykuya yatcaz :D

(2,768 puan) tarafından
Vay beeee :Dds
0 oy
(1,064 puan) tarafından
Gunaydin canim biz bayaaa erkenciyiz kalktk karnımızı doyurup altimizi degstrdk ayağımda salliyorum:D
(1,064 puan) tarafından
Hem o yardim etck hemde memlekete gitcez hepsi bakar artik azck rahatlarm☺☺☺
(2,768 puan) tarafından
Ohh ne güzel :)) benim koca evde olsa bile ben bakamam severim diyo
(1,064 puan) tarafından
Aaa o nasil bise yaa valla ben en basindan tavrimi koydum canim daha cocugu yapmadan ben altindan kalkamam yardim edecksin dedim cok sukur ki bakıyor evde hic bi ise el atmaz yardm etmez ama cocuga bakar Allah var cunku biz anneler bazen çığırımizdan cikiyoruz birde benim kiz yaramaz varya aksam yataga bi gecyorum yorgunluktan horlayarak uyuyorum artik oda bunu bildigi icin hep yardmci oluyor. Sana da yardim etse iyi olur islerini yapardin en azindan
(2,768 puan) tarafından
Yok valla yok. Dün agliycaktim artik yoruldum diye isyan etme diyo bide. Isyan ettigimden degil senin yardim etmediginden ulan ben o bakmayinca banyoya bile giremiyorum ona bile bebege ben bakiyorum diyo banyo dediysemde 5 dakka hizlica nasil yaparsam bebeğe bakmaz diye. Öküz bide ikinci bebek icin ay sayiyorum diyo oldu dedim
(1,064 puan) tarafından
Ayy bide ikinci bebek ben ikinciyi istemesin diye kucagina atip gidiyorum zorluğu görsün valla bu bebekleri tek basimiza yapmadik biraz da olsa yardim etmeli. Simdi zorluğunu gordu askim ne ikinci bebegi daha buna bakamiyoz dye dalga gecyo benimle:) bence uzerine birak kac obur odaya ben ilk oyle basladim baktirmaya:)
0 oy
tarafından

günaydın kuzum bizde iyiyiz çok şükür <3 bende temizlik yapıcam da kalkarsam:D

(2,768 puan) tarafından
Evet çok güzel birsey :) sancin ciktimi ? Kiz ben son haftalarda hep giriyodum 41 haftaydi icimden elif zümra sanci cikart hadi diyodum ne gunlerdi :D ❤
tarafından
hiç sancım yok du doktor seninkinin  keyfi yerinde içerde dedi:)
(2,768 puan) tarafından
Iyi iyi zamaninda gelsin de gerisi önemli degil :))
tarafından
evet teyzesi inşallah  elif zümra ablası gibi tatlı tatlı pozlar verir metehanım:)
(2,768 puan) tarafından
Insallah canim benimki alismis kamera gorunce kiz direk kendi gülüyo :))
0 oy
(2,749 puan) tarafından
Gunaydin canm bende kalkip az etrafin daginikligini aldm bulasik yikadim kahvalti pmadm die coktum kalkip kahvalti hzrlym sonra mutfagi ve misafir odam kalmisti onlari alttan ele alp pak edecem ;)
(2,768 puan) tarafından
Ooo sen baya hamarat çıktın bu saatte yarısi bitmis bile o enerjiden istiyorum.❤
(2,749 puan) tarafından
Iki kucuk cocuk  olunca firsati degerlendirmeye calsyrm yapmazsam halim perisan mecbur artk ;)
(2,768 puan) tarafından
Ben tek cocukla boyleyim iki olunca nasil olucam acaba :))
(2,749 puan) tarafından
Güzeldir de benmkilerin arasinda 18 ay var ondan zorlanyrm
(2,768 puan) tarafından
Ikisi birden buyuyo iste kuzum :)
0 oy
tarafından
Günaydın 

Benide temizlik bekler ama çok halsizim bugün

Temizlik benim işimden motivr alıp evi temizlerim inşalah 
(2,768 puan) tarafından
Valla al bendende o kadar hic kolumu bile kaldirasim yok ama ev cok daginik :/
tarafından
Valla al benden de o kadar
0 oy
(3,695 puan) tarafından

Günaydın canım <3ben de bi gerginim nedense ya :ermm:

(2,768 puan) tarafından
Neden canim ? Havadan olabilirmi çogu yerde kapali ve yağışlı
(3,695 puan) tarafından
Yok kız  hava guzel burda gunesli ve serin serin esiyo  anlamadım  neden boyleyim
0 oy
(170 puan) tarafından
Günaydın cnm maşallah erkencisin ben de bugon kızımı görücem inşallah o yüzden erken kalktım 
(170 puan) tarafından
Allah kimsenin yuvasını bozmasın cnm herkes yuvasında mutlu olsun inşallah kimse en ufak bişey den boşanmasın eşinden özellikle çocuğu olanlar yapmasın bunu çünkü olan çocuklara oluyor birde kadınlara
(2,768 puan) tarafından
Evet ben burda okuyorum çok üzülüyorum bazen bosaniyorum postlarına. O kadar zorki
(170 puan) tarafından
Boşanıcaklarsa da hiç evlenmesinler tavsiyem hele de sevmediğiniz biriyle hiç evlenmeyin benim üzüntüm sadece çocuklarım
(170 puan) tarafından
Neyse cnm kolay gelsin sana kuzum
(2,768 puan) tarafından
Sagol canim benim üzülme hersey olacagina varir
0 oy
tarafından
Temizlik için değil biz hergun bu saate uyaniyiruz sanada günaydın canım 
(2,768 puan) tarafından
Bizde kuzum ama geri uyuyoduk kizimi uyuttum telefonu birakirsam basliycam :))
tarafından
Bırakamasın kili
0 oy
tarafından
Gunaydin iyyiz bizde erkenden kalktik amma cocugu uyutuyom islerim birikti beni bekliyo:(
(2,768 puan) tarafından
Yapariz hallederiz insallah kuzum. :/
tarafından
Inşallah canim ya benim oglan uyusun cabucak yaparim ben isleri kendimde uyuycam
0 oy
tarafından
Bende üç gündür evde yoktum ev harman yeri sevgili kocis bütün temiligimin içine şiitmiş "D gözlerim dolu dolu evimi suzuyom Su an "D
tarafından
Hastaydım anneme gitmiştim iki üç gün dinleneyim diye ama gel gör ki orda daha çok yoruldum eve geldim ev berbat ") artık bir yerinden başladım allah yardımcım olsun benim minik.de daha yeni uyudu yatırdım
(2,768 puan) tarafından
Kolay gelsin kuzum. Prenses nasil ❤
Bi yerden baslamak lazim zaten
tarafından
Iyi çok şükür  canım küçüğün keyfi yerinde yatağına kavuştu rahatladı ") bir yere gidince yerini arıyor ya perişan oluyor kendi de benide perişan ediyor büyük prenses de hasta oldu köyde üşüdü çok soğuktu zaten ne zaman köye gitsem bahçe keyfi yapayım desem ben gelene kadar şakır şakır yağmur yağıyor "))
(2,768 puan) tarafından
Ahh bu havalar böyle bende korkuyorum hasta ederim diye. Evet ya bebeklerde neden o cok oluyor canim bende anneme gidince elif zümra cok zor uyuyo halbuki evde hemen uyuyan cocuk orda rezil ediyo beni. Cok gecmis olsun bitanem sana ve prensese dikkat edin ❤
tarafından
Teşekkür ederim canım dikkat etmeye çalışıyoruz bakalım inşallah toparlarız
0 oy
(4,758 puan) tarafından
Günaydın baharcım iyiyiz yeni uyandık prensesimle 
(2,768 puan) tarafından
Oyyy yerim o mis kokuluyu cok öp yerime lokumumu :***
(4,758 puan) tarafından
Öperim teyzesi sende öp kendi miniğini yerime kuzum
0 oy
(2,332 puan) tarafından

Günaydın canım. Bizde 9 da kalktık kızımla mama yedirdim oynuyoruz birlikte ama grip olmuşum ona geçecek diye korkuyorum ;)

(2,768 puan) tarafından
Gecmez insallah kuzum emziriyomusun ?
(2,332 puan) tarafından
İnşallah canım. Yok sütüm kesilmek üzere eskisi gibi emmiyo malesef
(2,768 puan) tarafından
Hadi ya kac aylikta kuzum emmiyo :(
(2,332 puan) tarafından
10.aya girdi canım
0 oy
(2,633 puan) tarafından
Günaydın canım debeleniyorum yatakta :D
(2,768 puan) tarafından
Bi ben debelenemedim be :D
0 oy
(3,149 puan) tarafından
Günaydın canım kolay gelsin 
(2,768 puan) tarafından
Sağol canim benim
0 oy
(3,798 puan) tarafından

Gunaydın canm bizde uyandik kahvalti yapicam temizlik dün yaptm bugun yanlizca lavabo wc yapıcam gunluk o kadar:)

Amaaa yemeğim yok bugün asıl sorun :)))

(2,768 puan) tarafından
Ohh sen rahatsin yemekte yaparsin oldu bitti :**
0 oy
tarafından
Bizde esimle yaoxz temizlik :) dün anlaşma yaptık sen kapı balkon ve yerleri şüpur gerisi bnm dedim :))) 
tarafından
Geri ne kaldı Hatice acaba :)) uyanık seni
(2,768 puan) tarafından
Valla geriye ne kaldi ay :D benim koca hödük aksine batirir heryeri
tarafından
Sanki bnm ki prof :) dün dışarı çıkmasına izin verdim karışıklık olrak temizlik istedim süpürge yapar balkon yıkar da gerisini edemez haleralde
Eee kız silmek var toz almak var yemek var halılar kalkıp serilck ... Dünya iş var
(2,768 puan) tarafından
Çok şanslisin valla. Ben onu cok denedim bak bi yere gidemezsin bana yardim etmeden diye adam hergun spora gidiyo sabah işe giderken uyandimki heryer yerle bir etmis tek dagitmasa artik onada tamam diycem yok anam. Kolay gelsin hepimize :*
tarafından
Saol canım :)))
0 oy
tarafından
Bizde sabah 8 de uyandık kahvaltı bile yapamadım daha çok iş var temizlik hiç bitmiyor :(
(2,768 puan) tarafından
Seninkiler ne kadarlik :)) ay yok düsünmüyorum 5 aylik bi 3 4 sene gecsin '') bak büyük konustum yine
tarafından
Biri 14 aylık diğeri 2 aylık :))
(2,768 puan) tarafından
Amaninnnn :))
(2,768 puan) tarafından
Sezeryanmi normalmi kuzum
tarafından
Normal canım
0 oy
tarafından

Ben pek iyi değilim yaaa ne güzel yurt dışından gelenler bitmişti şimdi yine gelcekler bize yemeğe ev beni bekliyo :'(:'(

(2,768 puan) tarafından
Yaaa :/ kolay gelsin sanada canim benim.
tarafından
Çok sağol canım ❤️❤️

İlgili sorular

+1 oy
52 cevap 1,400 göst.
22 Ocak 2024 Diğer kategorisinde BETIGUL (1,704 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 389 göst.
22 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Osmanin annesi (1,170 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 35 göst.
4 Haziran 2023 Diğer kategorisinde nehir2020 (798 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 356 göst.
3 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Dilankaya (940 puan) tarafından soruldu

379,109 soru

11,348,256 cevap

34,813 kullanıcı

...