+3 oy
1,021 göst.
Diğer kategorisinde (14 puan) tarafından
Bacilarin Allah hepinizden razı olsun kiminiz bana destek olmaya calistiniz kiminiz ise bana hem maddi hem manevi destek olmak istediniz biliyorsunuz yarun siginmaya gidiyorum telefon yasakmis oype dediler arada kullanmaya izin veriliyormus o kadar illaki size haber ederim merakta birakmam hakkinizi helal edin yarina kadar uyuyamam kesin ben sizleri seviyorum ablalarim kardeslerim saglicaklar kalin.....

34 Cevaplar

0 oy
(4,889 puan) tarafından
Allah yar ve yardımcın olsun canım 
(14 puan) tarafından
Saolasin bacimm
-Reklam-
0 oy
(48,690 puan) tarafından
hakkinda hayirlisi olsun canim
(14 puan) tarafından
Allah razi olsun
0 oy
(2,451 puan) tarafından
Rabim utandırması 

Rabbim yardımcın olsun
(14 puan) tarafından
Amin bacimmm sagolaskn
0 oy
tarafından
Rabbim yardimcin olsun insallah 
(14 puan) tarafından
Amin bacim Allah razi olsun
0 oy
(44,696 puan) tarafından

Rabbim yardimcin olsun

(14 puan) tarafından
Cok sagolasin canim
0 oy
(3,457 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı olsun cnm
(14 puan) tarafından
Allah razi olsn
0 oy
(3,729 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı olsun rabbim yardimcin olsun 
(14 puan) tarafından
Allah razi olsjn canim
0 oy
tarafından
Rabbim hakkında hayırlısıni versin yolun bahtın açık olsun 
(14 puan) tarafından
Amin ca immm
0 oy
(3,378 puan) tarafından
Varsa hakkımız helal olsun. Daha güzel günlerde görüşeceğiz inşallah.

Her şey çok güzel olacak 
(14 puan) tarafından
Insallah bacim Allah rzi olsun
(3,378 puan) tarafından
Cümlemizden. Umudunuzu yitirmeyin. Allah her şeye kadir
0 oy
tarafından
Allahım seni bebeğini bu hale getirenden sorsun insallah. Senin yine yatacak yerin var. Allahım daha güzel kapılar açsın insallah. Seni bu hale sokan insanlar kimse onların yatacak yeri de olmasın. Hadi sen ona göre el kızısın. Ya insan evladına acır bari. Ne diyim Allahım şu aşure gününün hürmetine yüzünüze baksın. İyi insanlarla karşılaştırsın kimseye muhtac etmesin. 7 kat yabancıyım içim sızlıyor 
(14 puan) tarafından
Allah razi olsun canim ben ailemi sildim artik kendi hayatima evladim icin yasiyacam
tarafından
Allah güç kuvvet versin canım. Senin koca nasıl bir insanki böyle bir zamanda eşini evladını süründürüyor! Allah korusun her ikinizi de. Bebişi çok öp kokla. Allahım sizi hiç ayırmasın kocana da Allah hidayet versin. İnsallah düzelir de size sahip çıkar.
0 oy
(181 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım sen cok guclu ve cok iyi bir annesin bunu aklindan cikarma ayagina hicbir tas degmesin canim
(14 puan) tarafından
Allah razi olsun canim guclu olmasam ayakta kalamZdim
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun cnm boşanıyor musun ne oldu
(14 puan) tarafından
Son postlarimi okurmusun bacim inan anlatcak halim kalmadi
(3,167 puan) tarafından
Ym cnm okuyacağım
(3,167 puan) tarafından
Off kuzum okudum postlarini döndüm resmen sen nasıl  bu adama şimdiye kadar dayanmışsin  Allah yardımcın olsun cnm   o ailene söylenecek söz bulamıyorum nasıl seni kabul etmezler yaa aklım almıyor
0 oy
(780 puan) tarafından
Canım ben bugün bütün postlarını okudum gerçekten çok üzüldüm Allahım yar ve yardımcın olsun inşallah hayatında hep mutlu ol bebeğinle yanlız değilsin Allahım senin yanında sizi Allah koruyor herseyde vardır bi hayır 
(14 puan) tarafından
Ben Allaha sigindim Allah yardimcim olsjn
0 oy
tarafından
Seni tanımıyorum yüreğim çok buruk:(( Rabbim sana öyle güzel kapılar açsın ki kimseye muhtaç etmesin şunu sakın unutma kimin ne olacağı belli olmaz kimsenin ahı kimsede kalmaz. Sen çok değerlisin sanırım evladın var asla vazgeçme sana inanıyorum başaracaksın❤️ iyi insanlara çıksın yolların canım benim sana sarılmayı çok isterdim❣️
(14 puan) tarafından
Aglattin bacim benim Allah razi olsun ❤
tarafından
Bende ağladım:(( maddi gücüm olsa Allah biliyor ya seni bırakmazdım :(( bana her zaman yazıp dertleşebilirsin kardeşim
0 oy
tarafından

Rabbim yardımcın olsun

0 oy
(13,202 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım 
0 oy
(2,353 puan) tarafından
Yaa böyle çaresiz olan kadınları gördükçe çok üzülüyorum buna bende dahilim Allah yardımcın olsun canım umarım orası disarsindan iyidir orda mutlu olursun gerçi orda nasil mutlu olucaksan 
0 oy
tarafından
Rabbim seninde yavrununda yardımcısı olsun insallah
0 oy
tarafından
Bilmiyorum ama ilk postunu gördüğümden beri aklımdasın çünkü kolay değil bir yuva yıkılıyor senelerce emek ver sevgi göster saygı göster sonra o yuva bir anda yıkılıyor yaa off Allahım inşallah herşey senin için bebeğin için hayırlı olur Allah yolunuzu bahtinizi açık etsin inşallah bundan sonraki hayatında mutlu huzurlu olursun üzme sakın kendini çocuğun için ayakta dik dur tamam mı ve sakin ailenin sana yaptıklarını sen ona yapma sen onu sıkı sıkı sar 
0 oy
(1,000 puan) tarafından
Allah yar ve yardımcın olsun..sen ve senin gibi nerede dara düşen varsa... Rabbim kimseyi oralara düşürmesin ama yoklugunuda vermesin.. 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 388 göst.
25 Aralık 2021 Aile kategorisinde Medine18 (35 puan) tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 617 göst.
16 Ekim 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 720 göst.
24 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Minik20 (5,347 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 791 göst.