0 oy
260 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Bakıyorum %90 hep mutsuz kadınların, yada eşlerinin davranışından şikayetçiler, herşey birbirinizi anlamaktan geçer, önemli olan anlamamak değil, anlamamakta ısrar etmektir. Çok üzülüyorum sıkıntılar, sorunlar, aldatmalar görünce. Benimde eşimle aramda çok problem vardı burda Eskilerden varsa hatırlarlar biz konuştuk artık bir silkelenelim napıyoruz biz dedik, ve evde çıt bile çıkmıyor hep gülüp eğleniyoruz, geziyoruz, bence herşey kafamızın içinde, düşüncemiz güzelse hayatımız da güzel oluyormuş onu fark ettim. Düzelmeseydi biz düzelmezdik, polislik mi olmadık, adliyeye mi gitmedik ama herşeyin sonuna geldiğimizi görünce hep kaçtık yapamadık ve sonunda çok şükür Herşey istediğim gibi, sizde güzel düşünün, alın karşınıza konuşun, gerekirse cilveyle, elim elinde ben senden razıyım diyin eşlerinize bakın nasıl yumuşuyorlar

4 Cevaplar

0 oy
(5,706 puan) tarafından
Haklısın canım ama tek taraflı olmuyor malesef karşı taraftan Bi çaba görmeyince tüm emekler boşa gitmiş oluyo Bi insan anlayışsız ve düşüncesiz ise elini de eline koysan kalbini de koysam yine olmuyor yine olmuyor ben bunu yaşayıp gördüm 
tarafından
Bu kadar katı mıydı eşin kuzum, yani onlar duygusunu kaybetmiş
-Reklam-
0 oy
(2,905 puan) tarafından
Nasil oluyor olan biteni nasıl unutabiliyorsun.  Benim bu beynimden çıkmıyor beni yiyip bitiriyor nefret ediyorum bu huyumdan
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Amın valla Allah HERKESİN yardımcısı olsun inşallah
0 oy
(731 puan) tarafından
Ben bekarken anne babamdan çok çektim eziyet çok gördüm Allah yuva nasip etti inşlh kaderim yine aynısı olmaz daha yolun başındayım bakalım beni ne bekliyor Allah kimsenin evine yuvasına huzursuzluk vermesin ben koca evinde biraz gün yüzü görmeye başladım insan muamelesi görüyorum babam faktörü yüzünden gözüm dayaktan açılmadı ben anne baba sevgisini kaynanam kayınbabamdan buluyorum her karanlığın ardından bir aydınlık veriyor rabbim allah hepimize sabır versin 

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 461 göst.
0 oy
14 cevap 587 göst.
24 Nisan 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 407 göst.
12 Ağustos 2019 Aile kategorisinde sevda1234 (439 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 590 göst.
24 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu