0 oy
153 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (597 puan) tarafından
Kizlar bilenler bilio izindeyim sozde tatil neyse bari bos gecmeisn vaktim ellerim dolu gideyim almanyaya. 

Sizce kabak, domates biber kurutmqkmi mantikli yoksa kurtulmus sqtinmi alsam? 

Misal bir ip kurutulmus patlican ortalama 18tl gerci patlicqnlqrimi gorumcem yapti bile ama kabak, domates biber almak istiyorum

4 Cevaplar

0 oy
(2,722 puan) tarafından
Amaaaan hic ugrasma kiz satın al gitsin 
(597 puan) tarafından
Bende oyle dusundum :D
-Reklam-
0 oy
tarafından

Satın al ya daha iyi

(597 puan) tarafından
Etcegim zahmete degmez diyorum bende ayni sekil :D
0 oy
(99 puan) tarafından
Satında aynı fiyat kurutma da en azndan vakıt harcamamıs bosuna yer kaplamamış olur:)) hıjyene saglıga fazla takıntılıysan ıcın rahat edecekse yap ama bana göre hazr:)) zaten kaynatırken sırkelı suda kaynatıyorum mıkrob fılan kalmaz 
(5,326 puan) tarafından
Post sahibi değilimde kaç dakika kaynatıosun bide Sirke ne kdar koyuyorsun acaba
(99 puan) tarafından
Dakıka hic tutmadım sebzelerin kurutulma şeklıne de bağlı bazen 5 10 dk arası kontrol edıyorm istedim yumusaklıga gelınce cıkarıyorum ama mesela patlıcan sa 5 kesın geçiyor o diri kalıyo bıraz ama bıberı erken alıyorm icinden duruma göre yanı. Sirkeyi de bı yemek kasıgı göz kararı yeterli 5 lıtrelık bı tencerede yapıyorm genelde o şekilde kullanıyorm.
(597 puan) tarafından
Haklisin cnm bencede satin alayim ama ben sirkeli suda kaynatmiodum bide oyle yapayim
(99 puan) tarafından
Dışarıdan hazr alıyoz malum nasl bi ortamda kuruttular kaç el değdi bilemeyiz kaynatırken sirke dökün derim
(5,326 puan) tarafından
Çok sagol teşekkür ederim bende öyle kaynatcam
0 oy
tarafından
valla satin al dsha iyi eziyet ya yapmak ayni fiyata gekiyo inan
(597 puan) tarafından
Tm cnm :)

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 264 göst.
16 Ekim 2023 Aile kategorisinde Melisakay67474 (150 puan) tarafından soruldu
0 oy