0 oy
422 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (457 puan) tarafından
Kizlar Meryem Ana otunu suyun içine koydum  evde .ben doğum yaptım hastanedeyim .hayla suyun içinde eşim eve gitti uyumus arıyorum açmıyor.birsey olur mu endişe ediyorum

12 Cevaplar

0 oy
(457 puan) tarafından

En İyi Cevap
Kizlar kimse bilmiyor mu yaa meraktan uyuyamiyorum
-Reklam-
+1 oy
(290 puan) tarafından
Abartmayın ne olacak negatif düşünmeyin doğum yapmışsınız bir de sacmasapan hurafeler bunlar 
tarafından
Böyle saçmalıklar anca orda kaynaksız yazar çünkü Sebepsiz yaratılmamıştır dedin de. E tamam işte açılmayı kolaylaştırır diye yaratılmıştır diye de savunma yapıyorsun ama kardeşim buna ne diyeceğiz. Tamam sebepsiz yaratılmamış. Belki o ottan ilaç yapıyorlar. Bu ot doğumda açılmayı kolaylaştırır diyemezsin ki.
(3,284 puan) tarafından
Tamam kardeşim diyemem ben evimin yolunu kaybettim onu bulayım sana dönüş yaparım. Hayırlı günler
tarafından
Hayırlı günler canım :)
tarafından
Mrv 37 kuzum kirilma ,uzulme dediklerimize .Seni uzmek icin demiyoruz ama hurafelere inanmak dinimizce hos karsilanmaz uyarmak icin demistik ama tabi hayat senin hayatin biz karisamayiz .Sadece bilgilendirmek istedik. Bu arada bebisinle guzel guzel ilgilen strese de girme .❤️ Guzel güzel op , kokla onu .Lohusasin simdi sen .Yazdiklarimiza takilio da uzme canini ❤️
tarafından
Ay sen degilmissin o pardon .Olsun yine de uzulme dhhdhdh❤️
0 oy
(937 puan) tarafından
Ne olabilir ki 
(457 puan) tarafından
Suyun içene koyuyiruz canım o ot açıldıkça rahimde açılıyor doğum yapar yapmaz suyun içinden cikartman lazımmış bende unutmuştum burda arkadaş hatirlatti
(937 puan) tarafından
Sanmıyorum bişey olacağını geçmiş olsun bu arada sağlıkla büyüsün bebisinde
(457 puan) tarafından
Sağol canım
(1,108 puan) tarafından
Batıl bı inanç canım hiç bir şey olmaz
0 oy
(415 puan) tarafından
Bende ertesi günü hastaneden gelince çıkardım ot bemde hiç etki etmedi açılma falan olmadı sezaryan oldum sen 
0 oy
tarafından
Kız ot açıldıkça rahim açılır diyeni duymadım. Ben de kullandım. Suya koydum açılınca içtim sadece . Ama bişey olmadı tabi açılma zerre olmadı sezeryan oldum 
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Doğum yapınca hemen sudan çıkarılması gerekiyo o ot kapandıkça rahimde  kendini topluyomuş
0 oy
tarafından
Öyle olmaz. Doğum yaptıysan çıkarmasi lazim
0 oy
(3,284 puan) tarafından
Aaa canım sen doğum yaptın mı nasıldı normal mi oldu. İnşallah ot işe yaramıştır bence çıkartmak lazım ama unuttuysan da bişey olmaz Allahın izniyle 
(457 puan) tarafından
Yaptım canım az kalsın evde doguracaktim ne olduğunu anlamadım :) ikinci dogumumdu .ilk o kadar zordu ki anlatamam.buda böyle olacak diye hastaneye geç gittim .
(3,284 puan) tarafından
Hadi ya
0 oy
(62 puan) tarafından
Bizde sancı artınca aniden evden çıkınca suyun içinde unuttuk doğum yaptıktan bir akşam sonra anca çıkardık bir şey olmadı
0 oy
tarafından
Herşeyi geçtim yeni doğum yaptın eşin nasıl uyumuş ve açmıyo :) 

Bence bişey olmaz ben inanmıyorum böyle şeylere hayırlı uğurlu olsun Allah analı babalı büyütsün inşallah
0 oy
(496 puan) tarafından
Bu inançla ilgili bir durum canım benm de öyle olmuştu biz doğumdan sonra çıkarılcağını bilmiyoduk kanamam durmadı rahim bir türlü toplamadı kendini çıkardıktan sonra kurudukça yoplanmaya başladı 
tarafından
Valla kızmayın bana ama çok komiksiniz :)
0 oy
tarafından
Doğum olur olmaz onun sudan çıkması lazım canım 
tarafından
Ne olur ecel mi gelir

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 335 göst.
19 Mayıs 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sümeyye1305 (236 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 61 göst.
21 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Venedik42 (603 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 110 göst.
0 oy
1 cevap 79 göst.
1 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Hg99 (682 puan) tarafından soruldu

381,179 soru

11,411,171 cevap

34,953 kullanıcı

...