0 oy
146 göst.
Diğer kategorisinde (770 puan) tarafından
Hamileyim ve sabahi bekleyemicem kaburgalarim kırılıyor resmen. Gitsem yazarlarmi

11 Cevaplar

0 oy
(286 puan) tarafından
Zencefil bal deneyin yarında limon  veya pekmez tereyağ ısıtın için bide gitseniz yazarlar canım niye yazmasınlar ki hamiller için vardır elbet
(770 puan) tarafından
Sagol canim bal limon ihlamur yapip ictim ama hala ayni dahada artti gibi oldu :(
(286 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım bol su ic
-Reklam-
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Öksürük şurubu öksürüğü kesmez canım. Öksürmek için var o zaten. Acilde de bişi yapmazlar. Öksürük ciğerlerin kendin koruma mekanızması. Kesmeye kalkma ki içindeki mikrobu balgamı atsın dışarı. 
(3,551 puan) tarafından
Ayrıca geçen bayram benimde bronşit azdı. Benim nefes darlığı da vardı. Gittim acile nefes darlığı İn bebeğe oksijen gitmesini engeller mi diye falan. Doktor kesinlikle öksürük şurubu vs gibi ilaçlar bebeğe çok zararlı dedi. Doğal yollar ile nane limon vs gibi kesmeye calıstım 15 20 günde anca düzeldim.
0 oy
(3,728 puan) tarafından
Yazmazlar canım bir tatlı kaşığı bala karabiber at yut eğer balhamlıysa bol bol su iç
0 oy
(7,186 puan) tarafından
Tereyağı erit pekmezle iki dk kaynat sıcak iken iç . Allah şifa versin. Bir de bala bir çay kaşığı zencefil zerdeçal kara biber tarçın bir kaç sıkımlik limon ve bir çay kaşığı elma sirkesi yap ye rabbim şifa versin
0 oy
(15 puan) tarafından
Covid olabilirsin 1 hafta boyunca öksürmekten cigerlerim cikmisti gobegim agriyordu artik sonra grip oldum sandim meger covidmisim. İnşallah sen değilsindir.
0 oy
(247 puan) tarafından
Pekmezini içine karabiber atın ilik suyla için hemen kesiyor öksürüğü öksürük suruplari pek fayda etmiyor geçmiş olsun dikkat edin öksürmek bebeğe de zararlı hamilesiniz sanirim
0 oy
tarafından
Bikac dış sarımsağı güzelce ez, üzerini geçecek kadar zeytinyağı ekle. Ayaklarının altına sür, çorabını giy yat. Başka biseyle sarma sadece çorap. 
0 oy
(61 puan) tarafından
Dut pekmexi iç aralıklı bir kaç kaşık hemen kesiyor tekrar edince yine iç başka bişey zor fayda eder helede fayda eden ilaç gormedim daha
(770 puan) tarafından
Cok sagol canim sabah aldim ictim hakikaten faydasi oldu
(61 puan) tarafından
Ben dut pekmezinin üstüne tanımıyorum inanki çok sevindim Allah kalıcı şifa versin
0 oy
(945 puan) tarafından
Bronşit mi oldun canım? Bende emzirirken oldum, doktor ilaç veremedi. Sadece ağrı kesici kullanıyordum. Bol bol nane ve papatya çayı içiyordum. 1 ayda anca toparlandım. İlaçsız zor oluyor  malesef geçmiş olsun
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Ben kestane baliyla geçirdim oksurugu
0 oy
(355 puan) tarafından
1 yemek kaşığı pekmeze  yarım tatli kaşığı zeytinyağı koy bu 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 76 göst.
14 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Melis87 (151 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 67 göst.
1 Ekim 2022 Diğer kategorisinde 23Zeynep23 (97 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 416 göst.
0 oy
2 cevap 87 göst.
7 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Asyahatunnn (402 puan) tarafından soruldu

379,072 soru

11,346,780 cevap

34,813 kullanıcı

...