0 oy
494 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kizlar kaynanasiyla küsüp sonra barışan var mi ya da hala kus olanlar nasil davranıyorsunuz ilerde eşim çocuğumuzu göstermek isterse ne yapcam ayrı memleketliyiz

16 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Konuşmuyor olabilirsin ama eşinin hatrına bebeğini göster sonuçta oda onun torunu  benimde eşimin ailesiyle sorunlarım var fakat geldikleri zaman havadan sudan konuşurum gelip sevmelerine ses etmem 
tarafından
Farklı memleketliyiz cocugu götürüp 5 6 gün orda dursun derse
tarafından
Tabikide yollama tek başına ya yanında git yada evine davet et
-Reklam-
+1 oy
(576 puan) tarafından
Biz de ayrı memleketliyiz ve herkesten uzak 3. memlekette yaşıyoruz. Ben konuşmuyorum eşim de konuşmuyor ama her tatilde mecbur memleketine gidiyo küçük kardeşi var onun için. Ben gitmiyorum.Yakında çocuğumuz olcak.  Çocuğumu da göremez gitmediğim sürece. Eşim de beni zorla götüremez. Ben baskın bir karakterim ne istersem o olur. Zorla bişeyleri asla yaptırtamazlar . Ben babannesidir hakkıdır görsün taraftarı değilim. Yaşanan durumlar olaylar herkesin farklı. Yaklaşımım o yüzden bu kadar katı. Sen de ne yaşadıysan onu göz önünde bulundur. Torunu oldu diye samimiyetsiz diyalog kurup yüzüne gülemem torun göstermeye gidemem. Haketmiyo bizim ki hiçbir şekilde :) 
(1,019 puan) tarafından
Sen aynı bensin ++++++
Yasasın baskın karakterler ☺☺
(17 puan) tarafından
Aha benim kafadan biri cikti sonucta
tarafından
Aynı fikirdeyim
(17 puan) tarafından
Insanliktan merhametten payini almayan insanlarin g..kaldirmicaksin arkadas ben bunu bilirim umrumdada olmaz herkez haddini hududunu bilecek
(576 puan) tarafından
Teşekkürler kızlar :))
0 oy
(2,717 puan) tarafından
Alt katimda limoniyiz kendi hatasini bana yuklemeye çalışıyor  bende yemiyorum  haliyle
tarafından
Biz tamamen ipleri kopardik
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Öz teyzem olur ama 2 yıllık evliyim ara ara konusurdum 6 ay öncesine kadar 6 ay önce agxa alınmıycak kelimeler duydum görüşmüyorum ama eşim izne gelince kızımı götürecek bende gidecem kızımı tek asla yollamam yüzüne bile bakmam muhatap olmam birkaç saat sonra evime gelirim sende öle yap eşin zorla göstermek götürmek isterse birlikte gidin muhatap olmazsın olur biter
0 oy
tarafından

Kalbini ferah tut..  Belkim sende benim gibi 4 ayak üstüne düşersin   

Bende konuşmuyorum   muhattap olmuyorum  eşimin hatrina gider 10 dkk durur çıkarım ondada telefondan kafamı kaldırmam selam bile vermiyorum   o yokmuş gibi davranıyorum

0 oy
(1,250 puan) tarafından
Görüşmedik 6 7 ay kadar. Sonra bayramda gittim eşimin çocuğumun hatrına. Barışmadım mesafeliyim arayıp sormam ama bi düğünde bayramda illa ki karsilasiyorsun. Bence görüş ama mesafeli ol sorun ne bilmiyorum ama. Çok afedersin bizim burda k.öpeğin hatrı yoksa sahibinin hatrı var derler. Yarın bir gün bisey olursa eşin seni hedef alır konu ne olursa olsun et tırnaktan ayrılmaz canım senin nasıl annen babansa onunda aynı şekilde insan atamıyor malesef o yüzden mesafeli şekilde görüş derim yine senin kararın 
0 oy
(140 puan) tarafından
Bizim 2 kere yanlış anlaşılmadan dolayı çok kötü laf dalaşı oldu ikisinde de 1 hafta içerisinde çözdük, şuan anne kız gibi olduk. Oğlunu tutmaz beni tutar o derece :) kızlar kendi eşimden yola çıkarak size bir tavsiye vereyim kendinizle annesi arasında asla ama asla eşinizi arada bırakmayın. Çok bunalırlar olan evinizdeki huzurunuza olur. 
0 oy
(3,739 puan) tarafından

Bende konuşmuyorum çok haklı sebeplerim var ama eşim sürekli beni haksız buluyo anamda anam dio :ermm: hem eşimle kötüyüm hem kaynanamla

0 oy
(5,376 puan) tarafından
Kuzum bence sen gitmezsin çok büyük bşyse yani yine küs kalabilirsin ama o onun da torunu canı kanı gelip görüp sevmek isterse mesafeni koyup buyur gel de yine de sevsin görsün şimdi benim annem oğlum için ölüyo 2 gün görmese özlüyo demekki diğer taraf da aynıdır o da bi anne boşver büyüklük sen de kalsın 
0 oy
tarafından
Canım eşimle bizim de memleketler farklı. Bir ara kayınvalidem bizde altı ay kaldı ve o süre çok kötü geçti kavga çıkartıp gitti ama daha sonra tabi suçu ortada olduğu için kendisi konuşmaya çalıştı ben de bayramlarda falan aradım eşim uzatmami istemedi büyüklük sende kalsın dedi onu üzmek istemediğim için bayram seyrandanda ya da o beni aradığında konuşuyorum. Esin göstermek isteyebilir annesi bizim de doğal karsilamamiz lazım. Eğer zaten önemli problemler olduysa hiç bir şey eskisi gibi olmuyor çok sıkı fıkı olmadan bu isler halledilir. Ben de doğum yapicam torununu görmeye gelecek mecbur yani. Ben görüştürmemezlik yaparak ve ya eve gelince laf ederek onun seviyesine düşemem
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Valla ben sorun yasadim kizimi gormeye gelemez zaten telefon etmem esimde beni hakli buldugu icjn goster diye zorlayamaz ki erkek cocucgum olck dogumuma bile gelemiycekler  yuzsuzler
0 oy
tarafından
Bir kere eşimin hatrına gösterdim. Baktım haketmiyoşar bir daha göstermedim. 
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Ben konuşmuyorum alt üst birliktik aşağıya er canım babaannesi sonuçta deyip götürüyordu istemesem bile gönderdim neysr taşındık başka şehre eşime de küstü görümceler dahil kimse özlemiyor arayan soran yok çok şükür kendi de anladı gitmek zorunda kalırsam da eşyam evinde hala inmem yanına olur biter 
0 oy
tarafından
Kusmedik hiç ama bu gece ruyamda aramız bozuluyordu yaa
0 oy
tarafından
Ben konusmuyorum ama eşimde konusmuyor sildik 
0 oy
tarafından
Ben doğuma gittim burnumdan getirdi mantı açtırdı yemek yaptırdı yetmezmiş gibi eşimle aramızı bozdu bende evime geldim bidaha hiç konuşmadım hala konuşmuyorum şimdi izne evlerine gidicez hiç takmıyorum valla

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 208 göst.
23 Ekim 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 195 göst.
20 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Fatmayaren (877 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 184 göst.
17 Nisan 2024 Aile kategorisinde 525253 (93 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 476 göst.