0 oy
611 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Ya kızlar ben siyah ferace giyerim. Görenleriniz vardır fotoğraf atınca siyah üstümde olur . Her gün  siyah şal siyah ferace sıkıldım. Ben bekarken bı giydigimi diğer gün giymezdim bile hiç aynı giyinmezdim takıntım vardı . Eşim ferace giymemi rica etti ben de kabul ettim.  Yanlış anlamayın çıkarmak istemiyorum ama napabilirim . Fotoğraflarıma bile bakıyorum 1 yıl oldu hep aynı . Hepsini aynı gün çekmiş gibiyim 

24 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım bende ferace giyiyorum ama eşim istediği için değil Rabbim tesetture dikkat edin dediği için ama arada geniş bol tuniklerde giyerim etek üstüne hatların belli olmadığı sürece istediğini giyebilirsin tabi renklerde civik olmucak baş örtüsüde siyah ta takarum mat renklerde eşine tesettürun ferace den ibaret olmadığını güzel bir dille anlatmaya çalış 
-Reklam-
0 oy
(683 puan) tarafından
Bence sen istediğini giy buna hakkın var o da pis videolar izlerken sana karışmaya hakkı yok 
tarafından
Evet cnm haklsn bugün konuşucam feraceye benzer elbiseler giymek olabilir ya da farklı renklerde 2-3 tane ferace alıp giymek istiyorum en azından sıkılmam
(683 puan) tarafından
Yakışır sana al kız çıtı pıtısın
tarafından
Sağol canım benim sen de öylesin ☺️❤️❤️
0 oy
tarafından
Değişik renk al bence de ben de dikkat çeken renkler giyinmem. Mesela gri alabilirsin veya haki yeşili. Ben Bi yere gitsem (kadın ortamı) altıma gösterişli süslü püslü kıyafet giyerim üstüme ferace giyerim 
tarafından
Evet şuan ben de giyerim öyle altına süslü üstüme ferace. Ama böyle haki yeşili gri dediğin gibi farklı renkler olsa sıkılmam en azından
tarafından
Eşim izin vermiyor mu bu renklere. Bunlar dikkat çekmeyen renk çünkü
tarafından
Söyledim oralı olmsdi bile
0 oy
(10,636 puan) tarafından
Cnm şöyle söyleyeyim saten amacı o dikkat çekmemesi dikkat çeken başörtü falan bana doğru gelmiyor siyah feracem hep kapalı renk olur başörtü en iyisi Bence 
tarafından
Ya ben de zaten dikkat çeken şeyler kullanmam
(10,636 puan) tarafından
Siyah yapma O zmn cnm sürekli

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 455 göst.
23 Aralık 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde ceylin34 (1,699 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 252 göst.
8 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde smrmhmt (277 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 721 göst.
25 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Beden dili (4,698 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 351 göst.
19 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Mami (584 puan) tarafından soruldu

384,960 soru

11,513,798 cevap

35,174 kullanıcı

...