0 oy
2,704 göst.
Aile kategorisinde (791 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar bakıyorumda eşimin arkdşları hep eşleriyle resm paylaşır çocuklaryla faln ama kısknçlıkla alakası yok merak etim beni hayata paylaşmaz sordm iş arkadaşlar var flan sevmyom dedı sadece arada kızımı paylaşr bu Kısknçlkmı? Utanmakmı? Ayıp diyemi? Be olblr siznde böyle mi ya

40 Cevaplar

0 oy
(2,529 puan) tarafından
Benim eşimde hayatta paylaşmaz. Sorarım neden paylaşmıyorsun diye. Ne gerek var seni neden teşhir edeyim bütün şubeye der. Çünkü whatsapp instagram falan hep devreleri var. Hiç sevmez. Başkalarının seni gördüğünde aklından ne geçireceklerini bilemem gerek yok der paylaşmaz saygı duyarım. Benim abimler ve babam da hiç sevmez o yüzden eşimin bu davranışı garip gelmiyor :) 
-Reklam-
0 oy
(1,298 puan) tarafından
Benım eşim de sevmez öyle seyleri paylaşana da laf yapıyor hay senın gıbı adamın dıyo :)) karısını onca millete servis eden kişi de ne bılım yanı amacını merak ederim hatta bazı insanların hoşuna gidermş karısını başkaları begenınce kendiyle gurur duyarmış belkı de bunun için paylaşıyolar
0 oy
(3,902 puan) tarafından
Esim ozellikle paylaşmaz.  Mahremdir çünkü.  Dogru bir sey değil iyiki de paylaşmıyor. 
0 oy
tarafından
Hiç birimizin resmini paylaşmaz bende paylaşmam 2-3 tane resmimiz vardır 
0 oy
(16,504 puan) tarafından
Bnm eşim bırak bizi Durum bile asla paylaşmaz

Ki uygun değil bana göre bizi paylaşmasj

300 kişi komple görecek bizi gerek yok 
0 oy
tarafından
Eşim paylaşmaz hem kıskanıyirmus, hemde benim esim.benimdir kimsenin görmesine gerek yok der .
0 oy
(1,667 puan) tarafından
Eşimde paylasmaz elin adamlarinin seni görmesine gerek yok der kiskanclik tan .ama cocuklarimizi hep paylasir
0 oy
(7,791 puan) tarafından

Benimki paylaşır hemde merde cirkin ciktigim var onu atar gemelde :D  yani bazen paylastigi resmi beraber seceriz ne var ki bunda?  
 yani gören resimde de görüyor disarda da ..

0 oy
tarafından
Kimisi sevmez ayıp günah der çekinir,  kimisi aldatiyordur evli olduğu anlaşılmasın diye paylaşmaz .. başka ihtimal yoktur sanırım 
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Bilmem profilinde 3muz varik:D durumada mesela kafeye falan gittiğimizde resim cekinirsek atar oyle ben hic durum paylaşmayı sevmem wpde atmam hic
0 oy
(6,364 puan) tarafından
Benim eşim paylaşmaz çocukları sadece arada paylaşır listesinde baya erkek var işi dolayısıyla hoşlanmaz bu durumdan bende takmam zaten bende onu paylaşmam çünkü :D kıskançlıkla da alakası yok yani arada gezmeye gidersek atarm belki o da aile fotografı 
0 oy
(644 puan) tarafından
Canim.benim.kocam acik acik dedi biri gorecek diyecek karisi ne guzrl falan o dusunceylr hayatta koymam.
0 oy
(44,696 puan) tarafından
Benim eşim de paylaşmaz sadece beni değil çocuklarımızida paylasmaz
0 oy
tarafından
Eşim paylaşmaz yetiştirilme tarzi böyle kendini de nadir paylaşır 
0 oy
(2,493 puan) tarafından
Ben de bu konudan şikayetçiydim eşim bir video attı. O videodan sonra asla paylaş demem. Profil fotoğrafı yapıyor ama paylaşmaz. Bir imamdı bu durumu anlatan. Ama çok güzel konuşuyor. Çok hoşuma gitti benim.
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Hanımlar eşlerinin nimetti ve emanetidir ve o nimetleri kimseyle paylaşmak doğru deil neden başkaları görsün ki eşini 
0 oy
tarafından
Kıskançlık bnce bnjmkide öyle korkuyo birisi der ondan guzelm bu kadin dedi akşama kadar ağzına geleni saydı bana vala :))☺️☺️
0 oy
(580 puan) tarafından
Bazıları demiş ya şok oldum fikir neyse zikirde o olur diye. Böyle şeyleri normalleştirmeyin lütfen. Eşinin arkadaşları var, başka erkekler var böyle bir ortama neden paylaşılsın ki ve neden bunu normal görüyorsunuz. Yahu erkek erkeğin nefsini bilir. Bir insanın ne niyetle açıp baktığını bilemezsin. İster yanında eşinin olduğu fotoğrafı paylaşsın ne farkediyor. Sonuçta o erkekler seni görebiliyor, isterlerse yakınlaştırıp bakabiliyorlar. Burada o kadar derin ve uzun konular var ama tek şunu diyeyim. Bir kadın 10 tane erkeğin bulunduğu ortama girse 9 tanesinden nefret eder, birinden hoşlanır ama erkek 100 tane kadının bulunduğu ortama girse 99 tanesinden hoşlanır, 1 tanesinden nefret eder. Erkek nefsi böyle birşey işte. Yani eşin seni hem kıskanır, hemde böyle gözlerden nefislerden sakınır. Bununla mutlu olman lazım. Zira bilemezsin hangi erkekte nasıl nefis ve zihin var. Neler neler duyuluyor sonuçta. Kimseye güven olmaz.
(580 puan) tarafından
Böyle olması lazım zaten canım millet eş dost arkadaş var diyor ama insanın etrafındaki kimseye güven olmuyor kendi kardeşinden bile birşey çıkıyor
(46 puan) tarafından
arkadaşım ozaman eşin seni hiç dışarı çıkarmasın eş dostunuzla akrabanızlada görüşmeyin insanın kalbini bilemezsin evet fikir neyse zikirde odur listesinde olan kişiler beni normaldede görmüş olan kişiler mantıken düşünürseniz öyle bi ortamda dediğiniz ailenin akrabaların sayılı arkadaşlarının bulunduğu ınstagram ve facebook hesabı millet dış çekim yaptırıyo paralar basıyolar onun için heryerde paylaşılıyo şimdi bu eşler genişmi oluyo romantik adam var olmayan var kıskançlıkla resim paylaşmak asla kıyaslanamaz kimisi o tarz şeylerden çekinir utanır fıtratında yoktur veya yaşam tarzına uymuyodur bunu servis etmeye yontanlar çok farklı bi düşünce yapısına sahip ve onlar sorgulanmalı bence
(580 puan) tarafından
Kusura bakmada canım bu senin dediklerin dini normalleştirmek. Ben ve eşim zaten mahremiyet düşüncesi ile kendi akrabalarımızla eş dostla aynı odalarda değil bayanlı erkekli ayrı odalarda duruyoruz. Yani bu dış çekimmiş, eş dostla oturmakmış doğru birşey değil bunu doğruymuş gibi göstermeyin bence. Neyse bu benim düşüncem, o senin düşüncen. Doğru yolunda detaylıca bakınca hangisinin olduğu anlaşılıyor zaten.
(46 puan) tarafından
Kimsenin kusuruna bakmam merak etmeyin senin  dediklerin dini normalleştirmek kısmını anlamadım ? Yazımı dikkatlice okusaydınız keşke cevap vermek için sıırf tepki vermek için saçma sapan yerden girmişsiniz konuya herkesin doğrusu kendisine karısını satıyomuş gibi sırf resim paylaşanlara tavır gösterenlere lafım siz niye üzerinize alındınız bi sizmi namuslusunuz herkes namuzsuzmu veya dinsizmi oluyo ne saçma yere çektiniz
(580 puan) tarafından
Ben o kadar doğru bir yerden konu aldığımı düşünüyorum ama siz işte bunu illa tepki vermek için bir yazı gibi görüyorsunuz. Dedim ya sizin düşünceniz bu ben sizinle bu polemiğe giremeyeceğim. Bırak eşlerin resimleri paylaşmasını, kendi resmimizi paylaşıp sergilemek bile caiz değilken, ne savunmalara girilmiş. Selametle.
0 oy
(2,810 puan) tarafından
Hiç sevmediğini söylüyor öle şeyleri 6 yıldır belki 1 kez paylaşmıştır ondada yüzüm görünmüo

İlgili sorular

0 oy
38 cevap 437 göst.
2 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 384 göst.
0 oy
10 cevap 501 göst.
28 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Dilekkdefne (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 635 göst.
23 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Tlnmhmt (49 puan) tarafından soruldu