0 oy
2,678 göst.
Aile kategorisinde (791 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar bakıyorumda eşimin arkdşları hep eşleriyle resm paylaşır çocuklaryla faln ama kısknçlıkla alakası yok merak etim beni hayata paylaşmaz sordm iş arkadaşlar var flan sevmyom dedı sadece arada kızımı paylaşr bu Kısknçlkmı? Utanmakmı? Ayıp diyemi? Be olblr siznde böyle mi ya

40 Cevaplar

+7 oy
(46 puan) tarafından
Bazı Yorumları okuyunca şok oldum yok eşleri neden seni servis edeyim felan diyomuş ya fikir neyse zikirde o olur bi başkasına ne gözle bakıyolarsa kendi karısınada o gözle bakılıyo sanılıyo sanırım  evet paylaşılmayabilir kıskanır bu olağan şeydir ama paylaşmayıp böyle söylenmesi garibime gitti benimkinde fazla kişi yok zaten aile geneli iş yeri arkadaşları listesindekilerde hep paylaşan insanlar selfielerimizi paylaşır sık kullanan biri değil zaten kıskançtırda çok aşka geldiğinde beni paylaşır güzel sözler yazar altına hoşumada gider paylaşanlarıda sanki ******** yurduna koymuş töbe es. Bazılarının kocaları odunlukluklarını öyle kapatmaya çalışmışlar sanırım başka bahane bulamamışlar :)
(7,791 puan) tarafından
Birde eklemek istiyorum Çalistigim isyerlerinde tanidigim erkekler muhtemelen ayni laflarla esleriyle foto atmiyolardi hic ve farkli farkli yerlerde bu sekilde 3 kişi vardi ucude karısını aldatoyolardi...
Hani her şey teshir vs değildir gözü açık olmak gerek.
(370 puan) tarafından
++++hislerime tercüman olmuşsun
(46 puan) tarafından
Aynen öyle aşırı gizlilikde iyi bişey değil fikrimce şüphe uyandırır bende artık herşey sosyal medyadan halloluyo sonuçta
(741 puan) tarafından
Cok dogru soyluyorsun katiliyorum.....
(4,698 puan) tarafından
Ne sakıncası var anlamıyorum sosyal medyada yakın çevrem ve görüştüğümüz insanlar var eşimde ❤️ailem❤️ yazıp paylaşır o zaman eşleriniz dışarıda çıkarmasın sizi sonuçta dışarıda bir sürü erkek var
-Reklam-
+3 oy
tarafından
Eşim asla paylaşmaz çünkü doğru değil ben onun helaliyim o paylaşsa resmimi bı arkadasu görünce ne güzel diye iç geçirse eşim beni kendi eliyle gösterip millete beğendirmis gibi olur kim ne derse desin günah zaten 
(731 puan) tarafından
Allahın islah edeceği bir konumda değiliz allaha şükür Müslümanız elhamdülillah her kadın namusuna sahip çıkmayı bilir ne baş örtülür gördük koca ayartan türban altında yuva yıkan namus insanın zihniyeti giydiği kıyafet değil her giyimine kuşamına dikkat eden kadın namusuz olmuyor hanfendi diğer kadınlarımızında adına söylüyorum cümlelerin yanlış beğenmiyor san burdaki bayanları kullanma bu platformu
(4,698 puan) tarafından
Nasıl Arap ülkelerinden gelenler bizim ülkeye gelir gelmez başlarını açıyor babalarına birşey demiyor Atatürk yönetmiyor fakat Atatürk sana yaşama hakkı veriyor dilediğince yaşama hakkı kapanmak istiyorsan kapan dinini de yaşa Atatürk dinini yaşama demiyor ki ama sana insan gibi yaşaman için hak sunuyor ben varım diyorsun yaşadığın ülkede özgürce seçme seçilme hakkını kullanıyorsun
tarafından
O hakkı sana dininde veriyor ama sen ısrarla Atatürk diyorsun peki niye Atatürk'e bu kadar düşkün olduğunuz kadar peygamberimize düşkün değilsiniz o kadar eziyeti peygamberimiz çekti bizler için bizler rahatça yaşayalım diye o kadar sıkıntıyı peygamberimiz gördü o kadar savaşlarda canını vermek üzere hiç dusunmeden ümmeti için uğraştı ne ateşlere girdi yinede hıc Atatürk'ün anıldığı kadar anilmiyor ben başka bişey demiyorum
(4,698 puan) tarafından
Ne biliyorsun peygamberime düşkün olmadığımı Atatürkü andım diye din.siz mi sandın
tarafından
Ooo bir Atatürk düşmanı ile karşı karşıyayız tatlım Afganistan'da Taliban var aynı senin kurallarına göre yaşıyorlar henüz yenide ele geçirmişler büyür git orda yasa bu ne geri kafaliliktir örümcek kafaliliktir ya
+1 oy
(7,768 puan) tarafından
Ben kıskançlık olduğunu düşünmüyorum olar güvensiz erkek madem karısını sokağada çıkarmasn arkadaşlrının karısına bakıp pezevenklik edeceğine şüphesi vrsa arkadaşım demesin
(7,768 puan) tarafından
Evet arkadaşım dediği insana güveni yoksa karısına bakacağına şüphesi vrsa arkadaşım demesin millet donu omzunda gezmiyo ki
(7,177 puan) tarafından
Yalnız  sen kendi ellerinle gözlerinin önüne serersen bakana değil serene pezeven k derler ...  Fotoğraf neden konur ? Bakılsın diye değil mi ? Eee bakan neden kötü oluyor o zaman ?
(7,768 puan) tarafından
Düşüncelerimiz farklı sen sormuşsun ben söyledim o yüzden tartışmanın anlamı yok
(7,177 puan) tarafından
Yok canım ben soran kişi değilim yorumun farklı geldiği için yazasim geldi :) teşekkür ederim cevabın için .
(7,791 puan) tarafından
Resmi paylaşan binevi mutlulugumu paylasiyo ama artniyetli olup arkadasinin karisina o gözle bakanda vardır suç. Yorum sahibi haklı.
+1 oy
(741 puan) tarafından
Kıskançlık olduğunu sanmıyorum. Tabi ileri duzey bir hasta degilse. Ozaman dıșarıda çıkmasın bu kadınlar, düğünde yapmasınlar. Aile dosltlarıyla arkadașlarının evine çaya kahveyede gitmesinler hicbir arkadaslarini misafir de etmesinler. canli canli gorurken paylasmiyorda saga sola benim karim bu ayik olun derken mi paylasiyor Allah rizasi icin. Zihniyet meselesi der susarım. Çoğu niye beni elalemle paylașsın diyip hak vermiș fakat paylaștığı șey en fazla suratın olabilir oturup çıplak fotolarını bacaklarini goguslerini paylasmadigina gore. O nasil zihniyet oyle. Diyelim ki adam gezmeye giderken kapali karisiyla oturup mangal yakarken fotosunu paylasmis ne yani esiniz bakip of bu kadini nasil goturuyor diye dusuncelere mi daliyor? Bunu ancak boyle zihniyetteki bir adam soyleyebilir yapmayin Allah askina.  Onun haricinde rahat rahat elin karilarina ben bekarim diyebilmek icin paylasmiyordur. Bunlar benim fikirlerim. İster katilin ister katilmayin. :) 
(7,768 puan) tarafından
Bencedeee bekar havası vermek amaç yada eşimle mutsuzum ne onunla resim paylaşayım düşüncesi ki bu zihniyette oldukça fazla
(741 puan) tarafından
Aynen öyle bașka bir açıklaması olamaz.
+1 oy
(3,830 puan) tarafından
Benim eşim paylaşır ve paylaştı diye beni teşhir etmiyor burdaki yorumlar gerçekten artık midemi bulandırıyor. 

İnsanların zihniyetleri neden bu kadar kötü anlamıyorum. Demek ki eşleri sosyal medya da bir kadın resmi gördüğünde kendilerinden geçiyor ki böyle zihniyetlere sahipler 
(7,768 puan) tarafından
Helal kız sana
0 oy
(3,457 puan) tarafından
Bazıları kıskançlığından 

Bazıları utandigindan 

Bazıları gizlemekten 

Kızınızı paylasiyormus ama 
(791 puan) tarafından
Ewd altına da aşk sana benzer yazar :]
0 oy
(1,019 puan) tarafından

Benim eşimde öyle benle olan resmini sadece özel günlerde paylaşır. Sebebide  rehberinde hep erkekler varmış. Ya sanki dışarda erkek yok :D

0 oy
(3,446 puan) tarafından
Benimki hicbisey paylaşmaz cocuk muyum der.

Neden karımı arkadaşlarım görsün diye paylaşayım der  .bende artık onu pek paylaşmıyom banane ,:D
(791 puan) tarafından
Bnde payşmcm
0 oy
tarafından
Belki eşine göre terstir canım seni başkasının görmesini istemiyordur
0 oy
(8,965 puan) tarafından
Benim ki öyle sosyal medya kullanmioz da watsapp dada paylaşmaz zaten hep erkek dolu seni mı gosterip inceletecem der sevmez
(791 puan) tarafından
Hsjshs
0 oy
(7,177 puan) tarafından
Bende paylasana şaşırıyorm bazen eşimin telinden bakıyorm kabak gibi karısının yüzünü koymuş kocaman . Değiştiğime gidiyor neden bir başka erkek karısının yüzüne baksın ki .. Normalde karşı karşıya gelseler yabancı adamlar bu kadar yakından göremez ama telde her şeyleri ortada ben güzel bulmuyorum...
(791 puan) tarafından
Ewd katılıyorum
tarafından
bende bazen bakiyorum eşimin wp durumlarına valla iş yerinden ve diğer arkadaşları boy boy foto atıyor karısıyla nişanlısıyla olan ve sürekli görüyorum.. o kadarı tuhafıma gidiyor. eşim paylaşmaz ayda yılda bir bile diyemem toplasan 1   2 kez ki bende hiç demem paylaş fln zatn profilinde düğünümüzden olan arkamız dönük fotomuz var buda yeterli bana göre.
0 oy
(8,975 puan) tarafından
Benim eşimde çok nadir paylaşır hatta paylaşmaz.. iş arkadaşları askerlik arkadaşları vs. Var ben hiç sorun etmiyorum ben istediğimi paylaşıyorum bana hiç karışmaz
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Olmasi gerekeni yapıyorlar ne güzel işte. 
0 oy
(3,148 puan) tarafından
Benimkide paylaşmaz çünkü milyon tane adam var neden benim gördüğümü elin adamına göstereyim ki der saygı duyarım bende ama bazen beni mutlu etmek için paylaşır da ♥️
0 oy
(2,604 puan) tarafından
Esimin telinde 300 erkek var yani ben asla paylasmasini istemem ki paylasmaz zaten 
0 oy
(731 puan) tarafından
Belki çok seviyor kıskanıyor bu yüzden paylaşmıyor benimkide paylaşmazdı geçen ay  kzılar mesaj atıyor halen bekar sanıyor lar diye düğün resmini paylaştı sosyal medyada başka yok 
0 oy
(187 puan) tarafından
Eşimde paylaşmaz profil resmi bile ellerimizin olduğu resimdir eşimi paylaşmak doğru gelmez der hep bende alıştım artık saygı duyuyorum ama kendinide paylaştırtmıyorum
(791 puan) tarafından
Ayn bnmde resm yok eller var yüzüklu
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Benim eşimde asla paulaşmaz tlfonunda bir sürü erkek var seni elaleme neden göstereyim ki diyor  diyor benimki çok kiskanç
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Belki de doğru olanı eşin yapiyor.neden insanalra birşey göstermek zorundayız ki önemli olan sizin hayatınız 
0 oy
tarafından
Benim eşim hem çok utangaç hemde kıskanç sevmez öyle elimi bile tutmaz ben seni evde severim elalemin içinde değil der
(791 puan) tarafından
Vallhi aynen banada der dedım nişanlykn tutardın şimdi dyo ayıp bide evliyiz evde tutarım

İlgili sorular

0 oy
38 cevap 434 göst.
2 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 380 göst.
0 oy
10 cevap 499 göst.
28 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Dilekkdefne (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 631 göst.
23 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Tlnmhmt (49 puan) tarafından soruldu