0 oy
441 göst.
Diğer kategorisinde (347 puan) tarafından
4 yıllık evliyim 2 senedir orda burda kalıyor 3 eltiyiz biri köyde kaynanam ile ev üstünde zaten 

kaynanam köye gitmiyor gelip aylarca haftalarca kalıyor köye gidelim dediğimiz de hastayılm tansiyonum çıktı diyor gitmiyor bekar oğlu var ev üstünde gelini var artı kocası var   

demiyor benim bu kocam orda ben ne isim var orda burda kalıyorum her gittiği yerde kıyafeti var  

hasta olsa basım gözüm üstüne hasta değil   benden sağlam zatenn hamileyim zaten kızım durmuyor bide üstüne bunla ve geleni gideni ile uğrasıyorum   kafasına göre yemek yapıyor kafasına göre halı serip kaldırıyor evimin düzenini alt üst etti bide o da yetmez gibi bize ğel yanımışda yatın diyor hakemlik yapacak herhalde 

bende gitmiyor um yatak odamda kızımla yatıyorum esim annesi ile yatıyor 

eşime anlatıyorum annen hasta değil ya gitmiyor sa ev tutun yok annem hasta yok öyle yok böyle artık illallah ya eşimden soğudum bu kadın yüzünden 

kullandığım yağa yaptığım yemeğe her boka karışıyor bıktımmmm

en sonu defol git kocana evine diyecem

15 Cevaplar

0 oy
(9,009 puan) tarafından
Bir nevi bunu istiyor.kaynanan evi barki varken ne işi var oğlunun evinde hastaysa sen doktor musun ne alakası var köyde hastane mi yok anlam veremiyorum bazen bu insanlar a
-Reklam-
0 oy
(568 puan) tarafından
Yani oğlunun evi kalabilir bence. Ama karışması konusunda haklısın canım.
(7,768 puan) tarafından
Kız kocası oğlu varken oğlunun evinde ne kdr kalacak oğlunun evidir kalınır ama ota boka burun sokulmaz ve oğlu bunla yatıyormuş saçmalığa bak sen
(347 puan) tarafından
oğlunun evine tabiki gelecek ama bekar oğlu kocası köyde gelin köyde gelsin 10 gün kalsın tamam ama aylarca kalmak ne demek bide korkuyorum yanımda yatın diyor
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Herşeyi anladım tamam o eşim annesi ile uyuyor ne ya katil eder insanı böyleleri
(347 puan) tarafından
***** iste mal karı
0 oy
tarafından

Ne kadar düşüncesiz insanlar var haklısın valla bacm insanın sabrıda biyerde tükeniyor cidden . Kocan neden onla yatıyor onu da anlamadım ne saçma :pouty:

(347 puan) tarafından
korkuyormus hanım ağa
tarafından
Gitsin kocasıyla yatsın anam madrm kotkuyor tövbe bismilla
(347 puan) tarafından
eve isteeeeee
0 oy
(1,020 puan) tarafından
En sevmediğim insan tipi. Suratını düşürcen bundan anlıyor demek ki
(347 puan) tarafından
düssede gitmiyor anam gitmiyor oğlumun evi kalırım havası var
(1,020 puan) tarafından
Bir oğlu mu yaşıyormuş
(347 puan) tarafından
yok hepsi tuuurpp gibi
0 oy
tarafından
Hatırlıyorum önceki postlarını kocasını bırakıp nasıl rahat sizde durabiliyor ki. Ev tutabilirler belli ki şehir hayatını seviyor o yüzden gitmek istemiyor. O ev senin karışmaya hakkı yok tek oğlunun evi degil ki seninde evin orası
(347 puan) tarafından
ona kalsa oğlmun evi
tarafından
Fenalık geçiriyorum şuan he o zaman oğlu yemek yapsın evi toplasın çocuklara baksın. Ayy şu bazı kayınvalideleri anlamiyorum orası tek oğullarına ait degil orası gelinin evii artık ona göre davranmalari lazım
0 oy
(46 puan) tarafından
Kocası ve bekar oğlu varken orda burda kalması çok saçma olmuş benim kayınvalidem de annemde zorlasak da kalmak istemiyolar aman rahatsızlık vermeyelim diye bizde oğlan evide olsa kız evide olsa ana baba özel bi durumu yoksa kalmak istemezler ağır gelir evlat evi niyeyse sizin yaşadığınız sıkıntıyı yaşatmamak istiyolar kayınvaliden rahat biri belli karıştığında tavır göster bi şeyi değiştirdiğinde anne değiştirme de yani şahsen benim öz annemde düzenimi bozduğunda laf ediyorum kayınvalidemde yapsa laf ederim 
0 oy
(7,198 puan) tarafından
Allah akıl fikir versin böyle sokak süpürgelerine.. Bu bildigin yaprak dökümü Cevriye   
(3,391 puan) tarafından
Sokak süpürgesi:) Allah iyiliğini versin çdk güldm:)))
0 oy
(370 puan) tarafından
Valla ben olsam üstü kapalı derim Anne babam ne yaptı acaba gt gibisinden valla anlamıyorum böyle kaynanalari  mahsus yapiolar 
0 oy
tarafından
Niye yanında yatırıyor kocanı bebek mi emzircek mi Ay çok saçma ya,bekar oğluna bakmıyor geliyor evli oğluna mi karışıyor
0 oy
(1,664 puan) tarafından
Canım.aylaaaardir bu dert sende var... bi  çözüm bulamadiniz..  ne diyelim yapılması gerekeni sende biliyorsun da işte  aklı başında olmayan bi kocan var..

Ne demek gel benimle yatın  bide kocan gidiyo onunla yatıyo haaa ..ele al sen artık bunu bi,, hele eve hiç karıştırma rahat huzur verme evde 
(347 puan) tarafından
çözüm bulmuyorlar 2 sene oldu halen bvyle ne ev tutuyorlar ne evine gidiyor
(1,664 puan) tarafından
Işte çözüm sende iki senedir bulmamışlar şimdiden sonra hiç bulunmaz... öncelikle evine karıştırma ne demek kafasına göre takılıyor... kocanda da var hata niye onun yanında yatıya hiç mantıklı aklı başında bi insanın kocanin yapıcağı iş değil... Silkele kendine gel bacım sana sadece sen yardim edebikirdin
0 oy
tarafından
Bacım sen buraya kaçıncı kez yazıyorsun senin yerine ben çıldırıyorum yarın çocuk olursa bu defa çocuğa bakıyorum bahanesi ile kalack bence artık eşine söyle eşine soylemiyorsanda iş yaparken söylene söylene yap ne huzur kaldı ne düzenim gibisinden laflar söyle kaynanada duysun gerekirse eşine ben artık yapamıyorum annenle de yoksa çekip giderim de seni de anne doğurdu taş değil 
(347 puan) tarafından
söylüyorum kal babanın evinde annem yatalak mı felçmi altından mı alıyorsun verdiğin bir kap yemek diyor
tarafından
Ayy ***** yarabim ya büyük bir kavga et annesi de duysun belki utanirda gider yada annesi ile konuşacaksın
(347 puan) tarafından
yo tek çare annesine sen böyle yapmaya devam edersen oğlunu bırakp gidecem diyecem .
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Kocan niye annesiyle yatıyor annesiyle yatacaksa seninle niye evlenmiş 
(347 puan) tarafından
korkuyor muş kaynana hanım gece tansiyonunun çıkmasından
(4,089 puan) tarafından
Valla ben giderdim ya siz birlikte uyumaya devam edin bana gerek yok burda derdim
0 oy
(644 puan) tarafından
Kiz oglu niye yaninda yatiyir seni yaninda niye yatmiyir boyle evlilikmi.olur zaten kari koca ayri yatmasi gunah 
(644 puan) tarafından
Nefret ederim oylr insanlarda aylarca kalmakta neymis ayio ya birak sunlarin yakasini huzur ver ya benim.kaynsnsmda oyle kalmayi cok sever Allahtan kocasindan korkuyor yoksa oda heo gelip.kalir
(347 puan) tarafından
bizimki ne koca dinliyor ne başka birini oğlumun evi gelirim kalırım diyor . allahtan ev üstünde değilim ev üstünde olsam katil olurum   ... bazen lag söylüyorum bura benim evim benim düzenin kendine düzen kur kışa kadar diyorum  suratı asılıyor
(644 puan) tarafından
Asilirsa asilsin yuz verme sende birak gitsin
(347 puan) tarafından
yüz vermiyorum iste bune sinir oluyorum demedeğim laf kalmadı ama ansızın yüzüne istemişler yağmur yağıyor demişş bzmde o hesap
(644 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun canim yuzuzse birsey yapsmszsin
0 oy
(3,052 puan) tarafından
Özel bir durum yoksa gelip aylarca kalamaz öyle. Ayrıca oğluyla bir uyuyacakti madem niye evlendirmiş. Valla oğlunun evidir kalır diyemem kimse kusura bskmasin. Hasta değil muhtaç değil gidecek yeri varken niye aylarca kalıp bide düzenine karışıyor ki. Sende git ailende kal bakalım aylarca öyle karı koca ayrı kalınca oluyormuymuş görsünler. O da annesiyle Sarıla sarıla uyusun. 
(347 puan) tarafından
vyle yaptım şuan annemdeyim   esim iste annesini diğer eltime bırakmış   bir aydır onda kalıyor ben eve gitsem tekrar bana gelecek   eeeee eşime dedim bak annene neden abine götürdün   çünkü ben evde değilim evde olsam amele gibi pesinde dönecek var
(3,052 puan) tarafından
İyi demişsin. Yani insan biraz anlayışlı olur. Resmen bizi kaçıracak birilerini arıyor demekki. Diğer eltiler ne diyor bu duruma. Eltiler olarak birleşip bir çözüm bulun bence.  Bide eşinle uyuyormuş. Ee eşin  hiç mi birliktelik istemiyor karı koca hayatı diye bişey kalmaz.

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 581 göst.
5 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Kasimcicegiii (1,326 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 94 göst.
0 oy
5 cevap 178 göst.
8 Mart 2024 Diğer kategorisinde Asabii (213 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 334 göst.
29 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Mevah (1,493 puan) tarafından soruldu