0 oy
659 göst.
Aile kategorisinde (1,298 puan) tarafından
Kızlar ben gurbetteyım ailem eşimi senede 1 kez görür oda 10 gün falan. Ama çok severler onu yabancı dıye ilk başta çok korktular bana hep kızdılar nasıl güvendin nasıl durucan bizsiz ya senı üzerlerse kıme gidicen elin memleketinde dıye. Sonra sonra tanıdılar tabı neyse kız kardeşim de yenı evlendı. Eşi başta iyi göründü sonra sapıttı kendıni. kardeşim hamile bu arada babamın yanında kardeşime hatun nasılsın hatun şöyle böyle dıyomuş babam da çok ciddi bi adamdır öyle vıcıklığı hiç sevmez. Başlamış benım eşimden bahsetmeye bı konu bulup işte damadım şöyle efendi böyle terbiyeli dıyomuş annem anlattı onun yanında da bebegın ultrason resimlerini açıp konuşuyormuş damat işte kardeşimi öpüyomuş yanında annem de sogudum ondan dedi aslında hem eşimi örnek gösterdikleri için sevındım hemde kız kardeşim için üzüldüm kulağına gıderse yada anlarsa çok üzülür çünkü oda mutsuz eşinden.Bize mi tuhaf gelıyo sızın eşleriniz bunları yapar mı kayınpederınin yada kaynanasının yanında 

21 Cevaplar

0 oy
(9,318 puan) tarafından
Bu eniştenin sapıtmış hali mi? Ne var bunda. Bence sen bundan haz duymuşsun benim kocamı seviyorlar onu sevmiyorlar die
(1,298 puan) tarafından
Hayır hiçte böyle degıl daha yazmadığım huyları da var hepsını bı posta yazınca milleti bunaltmak istemedim. Dikkat ettiysen kardeşim için üzüldüm dedım onun mutlu olmasını kendimden çok isterim öyle egosu tavan biri degılım
(9,318 puan) tarafından
Anladm arzucum :)
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 183 göst.
20 saat önce Aile kategorisinde Eranur (41 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 392 göst.
22 saat önce Aile kategorisinde Cennetcennet (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 1,224 göst.