0 oy
535 göst.
Diğer kategorisinde (6,823 puan) tarafından

image

bebegimin yuzu boyle oldu kizlar ev cok scak ondan mi kaynakli nasil giydirmeliyim 26 gunluk

15 Cevaplar

0 oy
(716 puan) tarafından
Sicaklardandir canm mesela ustundeki kalin gibi duruyor sade zibinla kalsın kolsuz günah 
(6,823 puan) tarafından
Zıbin canim uzerindeki kısa kollu
(716 puan) tarafından
Kolsuz olsun canm ince olsun bu sicakta üşümez merak etme canm tabi ceryan falan yapmasin ev
-Reklam-
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Kısa kollu zıbın altına da ince patikli giydir sıcaktan olmuş olabilir bir de ışık bi duş aldır 
(6,823 puan) tarafından
Tamm canim usumez demi hani kendini ısıtamaz derler ya
(12,856 puan) tarafından
Yok canım üşümez ya benim oğlum mart da doğdu hiç 2 kat giydirmedim için rahat etmezse ince Müslin ört
0 oy
(150 puan) tarafından
Bebek aknesi anne sütünden geciyormus yani senin hormonlardan 3. Ayina kadar surebilir kendiliginden gecer demişti doktorum 
(6,823 puan) tarafından
Anladim canim scaktan oldugunu dusunmustum
(150 puan) tarafından
Benim kizimdada var hatta agladiginda daha cok artıyor ama bepanthol surunce hafifledigini fark ettim
0 oy
(2,768 puan) tarafından

Isilik olmuş canım. Sıcaktan olsa gerek :angel:

Bende yapmiştim yeni dogdugunda 

(6,823 puan) tarafından
Hmm anladim canim yenidogan kendini isitamaz diyolar bende zibin ustunede takim giydiriyodum
(985 puan) tarafından
Çok giydirmişsin, o kadar da değil canım. Burnuna dokun, soğuksa üşüyordur. Onun dışında ince giydir. Yaz mevsimindeyiz. Bebekler ilk zamanlar vücutlarından terleyemezler. Terle vücut ısısı ayarlanır ya. Böyle isilik olurlar bundan dolayı. Çok giydirmekten ateşi de çıkabilir
0 oy
tarafından
Üstüne kolsuz zıbın, altına patikli alt ve çorap giydiriyorum ben ve eldiveni var. Benim oğlum da 28 günlük. 
0 oy
(2,267 puan) tarafından
Bi doktora goturseniz daha iyi olur baya yayılmış vücuduna sanırım, alerji gibi 
0 oy
(1,151 puan) tarafından
Sıcaktan da olanilr daha ince zibin varsa onu giydr bebek deterjani yuznu cok opmeyn ve islak mendil sürme yuzne anne sutuyle sil 
0 oy
(388 puan) tarafından
Sıcaktan olmuş canım benim bebeğim inde sırtında var hem yatmaktan hemde sıcaktan sanırım kendi kendine geçer diye düşünüyorum. Üstündeki kalın sanki daha ince zıbın giydir derim 
0 oy
(2,840 puan) tarafından
Canim bepanten surebikirsin isilik olmus bebis benim oglandada cikmisti bepanten iyi geldi
0 oy
(215 puan) tarafından
Bitanem 3 tane çocuk büyüttüm hepside yaz bebeği idi

Hepsinde de bu görüntü oldu hiç merak etme geçiyor

Çok bunaltma hele ki erkek bebek se çok giydirme 

Rabbim sana ve yavruna hayırlı ömürler versin inşallah iyi günlere büyüsün bebeğin 
(6,823 puan) tarafından
Amin canim guzel dileklerin icin tsekkur ederim erkek bebegim
0 oy
(3,149 puan) tarafından
Isılık olmuş annesi bi kat ince giydir birde günlük dus aldır 
0 oy
tarafından
Canım benim oglumdada oldu doktora götürdüm hametol verdi sıcaktan kaynaklanıyor bide özellikle erkek çocuklarında çıkıyor dedi
0 oy
(1,865 puan) tarafından
Canım bebişin 10günü gaçmiş daha ince giydir. Gebe okulunda grubumuz var ebe doğum yapanları paylaşıyor. Yeni doğün bebeği sıfır kollu zıbın çorüp ve şapka giydirmişler sadece kol bacak açıktı hep. Bebişi çok sıcak tutmak enfeksiyona kapı  açıyor 
0 oy
tarafından
Cnm sıcaktan oluyor o aynısı oğlum da çıktı mutlaka banyosunu yaptır birde kalın giydirme yarım kol zıbın patikli altlık giydir ince battaniye at üstüne tmm Müslin battanşye mesela ben öyle yapıyorum 
(6,823 puan) tarafından
Tamm canim 2 gune bazen gunluk yaptiriyoruz banyosunu bundan sonra bende senin dedigin gbi yapayim burda hava cok bozuyo bende usucek sajiriyorum
0 oy
(207 puan) tarafından
Benimkide böyle olmuştu elini kızaran yere sür hafif bastır eğer kızarık elini degdirince geçiyorsa isilik olmuştur çok sıcaktan oluyor ben her gün banyo yaptırdım öyle geçti

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 326 göst.
3 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,823 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 84 göst.
13 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Aycelennn-12 (347 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 183 göst.
13 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sibel akarrr (600 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 89 göst.
6 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Bebikim56_ (209 puan) tarafından soruldu

379,491 soru

11,360,407 cevap

34,838 kullanıcı

...